MOSSLAND Heyecan verici bir mobil platform

in #mossland6 years ago

MOSSLAND Yeni mobil oyun platformu
Mobil oyunlar günümüzde giderek popülaritesini artırmaktadır.Blokzincir teknolojisi de mobil uygulamalarla olan ilişkisini artırmaktadır.Mossland konuma dayalı artırılmış gerçeklik mobil oyunudur.

İnsanlar dünyanın 4 bir tarafında dünyanın gerçek görüntülerini çekip mobil uygulamaya ekler diğer mossland kullanıcıları da bu eklentileri satın alabilirler.

Mossland satın alım ları kolaylaştırmak için blokzincir teknolojisini kullanmaktadır.Dünyadaki tüm mossland kullanıcıları bu uygulama sayesinde hem dünyanın ilginçliklerini ve güzelliklerini görme imkanı hemde birbirleriyle iletişim kurma imkanı buluyorlar. Mossland, kripto paralarla ticarete konu bir sanal varlık üreticisi olarak işlev görmeye çalışıyor.

Arttırılmış Gerçeklik:
Kişiler dünyadan çektikleri görüntüleri mobil ortama aktarmakla kalmayıp kendi yaratıcılıklarını kullanarak aksesuarlarla zenginleştirecekler böylece arttırılmış gerçeklik aksesuarlarıyla sahip oldukları donelerin değerini arttırabilecekler.Arttırılmış gerçeklik sadece oyundaki kullanıcılara eğlenceli bir deneyim katmakla kalmaz aynı zamanda elle tutulur pozitif olarak kabul edilecek ve kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanacak bir değer katar.

Oyun içi oyuncular da bu doneleri karşılıklı alıp satabilecekler.Kullanılan çok sayıda ve farklı aksesuarlarla rekabet ve ticaret artırılmış olacak.

Mosslandda ticarete elverişli özellikler ve aksesuarlar olacak.oyun içi açık artırmabölümü ile oyuncular ticaret yapabilecek.Bu müzayede bölümünde oyuncular alışverişlerini moss coin aracılığı ile yapacak.

Mossland aslında yeni bir reklam platformu yaratıyor. Mossland’ın herhangi bir kullanıcısı.Herhangi bir reklam yapmak istediğinde basit bir arayüz aracılığıyla reklam kampanyası oluşturabilir ve yayınlayabilir.

Mossland Konum Tabanlı Arttırılmış Gerçeklik Oyunu:
Mossland konum tabanlı çalışan bir uygulamadır.Günümüzde bunun örnekleri foursquare gibi bulunmaktadır.İnsanlar GPS aracılığıyla konumlarını mobil uygulamada mosslandda paylaşabilecekler.Foursquare gibi uygulamalardaki amaç aynı lokalizasyondaki chek-in sayısının yüksek gösterilmesi ile puan toplama ve tanıtım iken mosslandda amaç çok check in den ziyade oyuncuları bilinmemiş doğal güzellikleri ve mekanları keşfetmeye sürüklemektedir.Keşif yapan oyuncular ilgi çekecek bu mekanları diğer oyunculara artırılmış gerçeklik aksesuarları da kullanıp daha ilginç hale getirerek tanıtma imkanı sunacaklardır.

Oyun içinde belli bir mekanda check in yapan oyuncu aynı zamanda o mekanı da tanıtarak o bölgedeki ticarete de fayda sağlamış olacaktır.

Artırılmış gerçeklik aksesuarları:
Oyuncuların sahip olduğu özelliklere eklenebilen yaratıcı ilginç nesneler aksesuar olarak kullanılacaktır.Kişiler ek aksesuar için oyun içi puanlarını yükseltmeleri gerekmektedir.Yükseltmek için de daha fazla check-in ve daha fazla paylaşım daha fazla ticaret yapıp daha fazla moss coin kazanmaları gerekmektedir.Kişilerin sahip oldukları aksesuarların da hiyerarşik bir sıralaması bulunmaktadır.oyuncular birbirlerinin aksesuarlarını gördüklerinde kimin hangi derecede rütbesi olduğunu bileceklerdir.Aksesuar bi nevi rütbe gibi görünecektir.Bu aksesuarlar o oyuncunun reklam ve ticaret pazarında itibar kazanmasının da bir aracı olacaktır.Ayrıca rütbesi daha üst düzey olan bir oyuncunun kullandığı aksesuar boyut olarak da büyük olabilecek ve diğer oyuncular tarafından kolayca farkedilebilecek konuma gelecektir.Ayrıca kullanılacak aksesuarlara animasyon ve görsel efekt eklenebilecek. Oyuncular check-in, aksesuar etkileşimi ve mülk sahipliği yoluyla öğeler toplayacak

Örnek verecek olursak london bridge köprüsünün üstünde bir artırılmış gerçeklik aksesuarı olarak kuş koyabildiğiniz gibi puanınızve rütbeniz yüksekse bu kuşu büyük bir kartala dönüştürebileceksiniz.

Mossland ile ilgili tanıtım videosunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

Gayrimenkul Ticareti:
Mosslandda satın alınan ve sahip olunan mülkler oyun içi açık artırma sistemi ile moss coin karşılığında satılabilecek.Ayrıca takas imkanı da olacak.

Mossland da 3 para birimi işlem görebilecek
1)Altın
En yaygın kullanılacak para birimi.Yaptığınız check-in sayısı ile altın kazanabileceksiniz

2)Mücevher
Sadece uygulama içi satın alınabilir. oyun hızını arttırmak, ürün alımlarını hızlandırmak ve kilidini açmak için kullanılır

3)Moss coin
Mossland müzayede evi para birimidir ve oyuncular tarafından satın alınır.Kişiler bitcoin ve ethereum ile de moss coin satın alabilecekler.

Reklam Platformu:
Müzayede evi oyuncuların etkileş ve iletişim kuracakları bir platform olarak yaratılmıştır.

Herhangi bir Mossland oyuncusu bir mülk seçip başlamak için ödeme yaparak bir reklam kampanyası çalıştırabilirMossland küçük yerel işletmeler de dahil olmak üzere mossland oyuncularına reklam vermeye teşvik eden bir platform haline getiriyor. Reklamcı tarafından kontrol edilen herhangi bir oyuncu, yayınlanmak üzere bir reklam kampanyası gönderebilir. Bir oyuncu başka bir oyuncunun malı için bir reklam kampanyası gönderirse,mülk sahibinin kampanyadan önce reklam kampanyasını onaylaması gerekir. Müzayede evi ve sanal emlak piyasasında talep ve likidite artırır

MOSSCOİN:

Mosscoin ERC-20 tabanlı bir tokendır.

Ico aşamasında 1 MOC=0.12 dolar

Mosscoin şirket tarafından kontrol edilen bir para birimidir.oyun içi oyuncular tarafından alınabilir.

Oyuncuların reklam kampanyalarındaki alım satımı için kullanılabilir.

Oyun içi mosscoin satın alma:

Oyuncular uygulama içi satın alma yolu ile kolaylıkla mosscoin satın alabilecekler.

Mülk sahipleri mülklerini müzayede evinde satarak mosscoin elde edebilecekler.

Oyuncular reklam uygulamaları ile mosscoin sahibi olabilecek

Diğer oyuncuların kendi özelliklerinde reklam vermesine izin vererek mosscoin sahibi olabilecekler.

MOSSCOİN DAĞILIMI

Kullanıcıları başlangıçda uygulama içi satın almalarını sağlayabilmek için total mosscoinden 75.000.000 i mobil uygula içi satın alışverişine ayrılmıştır.

Müzayede evi ücretleri ve reklam ücretleri uygulama içi satılabilecek

Şirket Müzayede Evi’nden Moss Coin (oyun içi Moss kullanımı yoluyla) toplayacak

Şirket gerekli gördüğünde satılmayan mosscoinleri yakabilecek.

ICO

YOL HARİTASI
2018 1.Çeyrek: Pre-ico,İCO

2018 2.Çeyrek: Exchange listesine girmesi

2018 3.Çeyrek: Prototip yapı

2018 4.Çeyrek: Alfa yapı

2019 1.Çeyrek: Beta testinin bitirilmesi

2019 2.Çeyrek: pre lansman

2019 3.Çeyrek:Global lansman

Sosyal Medyada Mossland
Web: https://moss.land/

Medium: https://medium.com/@moss.land

Facebook: https://www.facebook.com/Mossland-1654411001264423/

Twitter: https://twitter.com/TheMossland

Bounty program ve referans linkleri

https://bountyhive.io/r/medlucky

https://bountyhive.io/join/Mossland

Sort:  

Thanks for the follow. What would you like to read from my blog? I am doing a survey for all my followers.

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.13
JST 0.030
BTC 64542.61
ETH 3460.20
USDT 1.00
SBD 2.51