Droga do wolności finansowej

in money •  last year  (edited)

Witam, zaczynam wspólnie ze znajomymi projekt, w którym chcemy dojść do wolności finansowej za pomocą różnych metod jakie daje nam internet.

Czym jest wolność finansowa? Jest to stan, w którym dochody pasywne są większe od Twoich wydatków. Polega to na tym że dysponujemy swoim czasem jak tylko chcemy, prowadzimy swoje wymarzone życie uwzględniając w tym nasze marzenia, które chcemy zrealizować.

Kolega z naszego zespołu uważa wolność finansową: "Przeżycie swojego życia tak jak marzy. Zrealizować to o czym myśli po nocach. Praca etatowa ma być tylko dodatkiem a nie przymusem."

Jaka jet Wasza definicja wolności finansowej?

Zapraszam do naszej grupy, gdzie razem działamy i sobie pomagamy.
https://www.facebook.com/groups/206785653400377/
1400698522-correct-answers-to-how-will-you-use-my-money.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Ciekawy temat, działaj tutaj na Steemit też równolegle bo wiele osób stąd już prawie w ogóle nie korzysta z facebooka.. ja głównie dlatego, że gdybym chciała być aktywna i tu i na fb to po prostu nie wystarczyłoby mi dnia. Jak możesz wrzucać na bieżąco też tutaj jak wam ten projekt idzie itp. to bardzo fajnie. Dodaję do obserwowanych. Pozdrawiam :)

Moim celem jest osiągnąć wolność finansową do 40 roku życia. Może to wydawać się późno ale lepiej późno niż wcale.

·

Czy to będzie 5 lat czy 30 to najważniejsze jest zacząć. Małymi krokami do zdobycia celu a później się tylko cieszyć życiem i spełnianiem marzeń!