Merve Yalçın Kimdir?

in #magazin8 months ago

Merve Yalçın kimdir derseniz, sosyal medyada tanınan bir isimdir diyebiliriz. Son zamanların mesleği olan Youtuber ve Tiktoker mesleğini yapmaktadır. Sosyal medyada fenomen olan Merve Yalçın’ın, 1,2 Milyon takipçisi vardır. Merve Yalçın fenomenlik dışında, oyunculukta yapmıştır. 2018 senesinde yayımlanan Uçurum sinema filminde rol almıştır. Merve Yalçın hangi filmde oynadı sorularına cevabımız bu şekildedir.

Merve Yalçın Yaş

Merve Yalçın kaç yaşında diye merak edenlere cevabımızı verelim. 19 Mayıs 1999 doğumlu olup, şu an 21 yaşındadır.

Merve Yalçın Nereli?

Merve Yalçın 1999 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Şu anda da İstanbul’da yaşamaktadır. 2 Milyon üzeri kadar TikTok takipçisi bulunmaktadır. Sosyal medya işine ilk başta TikTok’ta video çekerek adım atmıştır.

Merve Yalçın Burcu

Merve Yalçın Mayıs ayında doğmuş olup, Boğa burcudur. Merve Yalçın kimdir yazımıza devam ediyoruz.

Merve Yalçın’ın Sevgilisi

Merve Yalçın’ın bir ilişkisi vardır. Youtuber olan TheBehz ile sevgilidir. Merve Yalçın’ın eski sevgilisi olan CZN Burak, kebapçıdır. Kısa süren ilişkileri çokça konuşuldu. Fenomen CZN Burak ayrılığın ardından, Aslı Güler ile ilişki yaşamıştır. Aslı Güler Merve Yalçın’ın yakın arkadaşıdır.
Bu olay sosyal medyada çokça konuşuldu ve Aslı Güler’e tepki yağdı. Özellikle Merve Yalçın’ın takipçilerinin tepkisi üzerine, Aslı Güler açtığı bir canlı yayında yanlış yaptığını dile getirdi. Merve Yalçın kiminle yaşıyor sorusu oldukça sorulmaktadır. Yalçın Juan ekibi ile aynı evi paylaşmaktadır. Çektiği videoların çoğu da birlikte çekilmiştir.

Merve Yalçın Mesleği

Merve Yalçın fenomendir. Merve Yalçın hangi liseden mezun olduğu merak edilmektedir. Özel İstanbul Fen Lisesi’nden mezun olmuştur. Merve Yalçın hangi üniversitede okuduğu da merak edilen konulardandır. Üniversite okunduğu bilinmekle beraber hangi bölüm okuduğu hakkında bir bilgi bulamadık. Merve Yalçın, Bella isimli şarkısı ile patlamıştır.

Sort:  

You've got a free upvote from witness fuli.
Peace & Love!

Coin Marketplace

STEEM 0.24
TRX 0.08
JST 0.040
BTC 28823.03
ETH 1745.61
USDT 1.00
SBD 2.51