Ece Ronay Kimdir?

in #magazin8 months ago

Son günlerin en çok merak edilen kişilerinden olan Ece Ronay , 1992 senesinde Diyarbakır’da dünyaya geldi. Son olarak Survivor Ünlüler-Gönüllüler arasında Ünlüler takımında yer alan Ece Ronay, aslında oldukça beğenilen ve en çok takip edilen internet fenomenlerinden biri olarak dikkat çekiyor. TikTok üzerinden de paylaştığı videoları ile bir anda viral haline gelen sanatçı, özellikle gençler arasında oldukça sevilen biri.

Karakteristik olarak çok eğlenceli ve sıcakkanlı biri olarak tanınan Ece Ronay, 1.67 boyu ve 55 kiloda oldukça sempatik bir Oğlak burcudur.

Ece Ronay’ın Sevgilisi

Karpuz isimli parçasına çektiği klip sonrasında, dikkatleri daha da üzerine çeken Ece Ronay, birçok sosyal medya hesabından yüzbinleri aşan takipçiye sahip oldukça popüler biri. Sevgilisi hakkında, ser verip sır vermeyen Ronay, henüz hesaplarından bu konuda herhangi net bir bilgi paylaşmasa da, yakın arkadaşları tarafından edinilen bilgiye göre yine bir internet fenomeni ile aşk yaşadığı gelen son duyumlar arasında. Tam bir kesinliği olmasa da, Cioman adlı TikTok fenomeni ise Ece Ronay ile bir süredir aşk yaşadığı söylenmektedir. İkilinin, henüz beraber yaptığı bir klip veya çektiği bir video çok viral olmadığı için, gözden uzak bir aşk hayatı tercih ettikleri düşünülüyor.

Şiki Şiki Baba, Baba Yorgun, Karpuz, Boş Yapma ( feat. Fırat Cenk ) gibi singlelar ile bir anda 40 milyonu aşan izleyici kitlesine ulaşması da alanında ne kadar renkli ve başarılı biri olduğuna kanıttır aslında.
Genç, dinamik, hareketli ve son yılların en çok ağızlara pelesenk olan sözlerine çektiği klipler 15-25 yaş arasında oldukça popüler. Sıkı hayranları tarafından attığı her adım takip edildiği gibi birçok sanatçıyla yine internet ortamında boy göstermeye devam ediyor.

Ece Ronay hakkında merak edilen birçok sorunun cevabını, yazımızın bu kısmında sizlerle paylaşmaktan mutluyuz.

Coin Marketplace

STEEM 0.24
TRX 0.08
JST 0.041
BTC 28795.88
ETH 1745.31
USDT 1.00
SBD 2.52