Anıl Güler Kimdir?

in #magazin7 months ago

Olayların göbeğinde kaldığı videoları ile sosyal medyada kendisini tanıtan ve kısa sürede geniş bir kitleye ulaşan Anıl Güler, aynı zamanda kendisine has mizacı ve izleyenleri eğlendirerek keyifli vakit geçirmelerini sağlayan videoları ile sevenlerinin gönlüne taht kurmuş bir isimdir.

Anıl Güler Kimdir Kaç Yaşında?

Anıl Güler’ in gerek alışılmışın dışındaki video paylaşımları gerekse eğlenceli mizacı olması beraberinde sevenleri tarafında Anıl Güler kimdir kaç yaşında gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı. Anıl Güler, 4 Nisan 1991 doğumludur ve 2021 yılı itibari ile 30 yaşındadır.
Anıl Güler ile merak edilen bir diğer soru ise Anıl Güler ne mezunu sorusudur. Güçlü bir eğitime sahip olan Anıl Güler, Kocaeli Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği eğitimi aldıktan sonra Los Angeles’ta Southern States üniversitesi’nde MBA programında 2 yıllık master eğimini almaya başlamıştır.

Anıl Güler Eşi Kimdir?

Hayranları ve takipçi kitlesi tarafından Anıl Güler eşi kimdir sorusu çok fazla araştırılır. Ancak Anıl Güler, evli olmamakla birlikte sevgilisi de yoktur. Bu sorular doğrultusunda Anıl Güler, evli olmadığını hatta sevgilisi de olmadığını ifade ettir. Hatta bulunduğu başarı konumunun sevgilisi olmamasına borçlu olduğunu ifade eden Anıl Güler, “Eğer sevgilim olsaydı bu kadar komik olamazdım, sevgilim olmasın diye dua edin.” diyerek esprili cevaplar verdi.
Kısa sürede video ve paylaşımları ile geniş bir takipçi ve hayran kitlesine ulaşmayı başaran Anıl Güler ne iş yapıyor sorusu ise çok yönlü cevaba tabiidir. Elektrik Mühendisliği Lisans eğitimi alan Anıl Güler, diğer yandan aktif olarak sosyal medya fenomenliği yaparak takipçilerine birçok farklı video çekiyor. Şuan lisans eğitimi aldığı meslek üzerine yüksek lisans yani master eğitimi alıyor olsa da ağırlığını sosyal medya paylaşımlarına vererek bu işi adeta meslek haline getirmiş gibi görünüyor.

Coin Marketplace

STEEM 0.24
TRX 0.08
JST 0.040
BTC 28627.57
ETH 1724.92
USDT 1.00
SBD 2.51