Lyon omamio Manchester City i stigao do polufinala Lige prvakasteemCreated with Sketch.

in #m3 years ago

Lyon je u subotu zapanjio Manchester City da bi se kvalificirao u polufinale Lige prvaka, pobijedivši 3:1.
Francuska strana je savršeno startao, zatišući napadačku igru Manchester Cityja i na kraju preuzima vodstvo nakon 24 minute zahvaljujući inventivnom finišu Maxwela Corneta iz samo izvan okvira.
U drugom poluvremenu, engleska strana je snizila pritisak, a pritisak je na kraju ispričan, jer se Kevin de Bruyne hladno probio kući kako bi izravnao rezultat prije zamjene Moussa Dembélé je postigao dva gola kako bi lyon prošao kroz.
Lyon će se u srijedu u polufinalu suočiti s Bayernom münchenom, nakon što je njemačka strana u petak napredovala u polufinale, otpremajući Barcelonu 8:2.