LIPCHAIN - GLOBAL SÖRF TOPLULUĞUNU BLOCKCHAIN AĞI ÜZERİNDE BULUŞTURACAK PROJE

in #lipchain2 years ago

Screenshot_374.jpg

Sevgili kripto para dünyası, bu makalemde sizler için Portekiz merkezli, sörf alanında hazırlanmış olan ve ICO satışları 15 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek LIPCHAIN ICO Projesini incelemek istiyorum.

Sörf diğer spor branşları gibi yaygın bir spor olmasa da, dünya çapında 60 milyon sörfçü bulunmaktadır ve bu rakam istatistiklere göre yılda % 12-15 artmaktadır. Sörf topluluğunun birbirine olan bağlılığı da bilinen bir gerçektir. Sörf alanında yaşanan gelişmeler çok hızlı bir şekilde topluluk tarafından benimsenebilmektedir.

LIPCHAIN Nedir?

LIPCHAIN, sörfçülerin birbirleriyle iletişim kurmasını, fotoğraflarını, videolarını ve diğer bilgilerini paylaşmasını ve kullanıcı dostu uygulamaların yardımıyla videoları için sponsor aramasını sağlayacaktır. Platformun Alfa versiyonunun, 2018 Kasım ayında piyasaya sürülmesi planlanmaktadır.

Yayınlanan videolar oy için sunulabilecek ve her ay kazananlar seçilebilecektir, böylece sörfçüler emeklerinin ve başarılarının karşılığı olarak projenin tokenlarını kazanabilecektir.

Bu arada, tüm kullanıcılar için çok güçlü bir güvenlik sağlanacak ve multi biyometrik kimlik doğrulamalar oluşturulacaktır. LIPS işlemleri için herhangi bir ücret alınmayacağı ve diğer kripto para birimleriyle yapılacak işlemlerde makul fiyatlar belirleneceği ve projenin uygulamasında gerekli saydamlık faaliyetlerinin sağlanacağı, yeterli performansın da temin edileceği ifade edilmektedir.

LIPCHAIN Tarafından Çözülecek Sorunlar

Yeni başlayanlar için kendilerini profesyonel seviyeye yükseltmede ihtiyaç olan fon desteği ile yüksek fiyatlar sorunu LIPCHAIN ağında video ve fotoğraf paylaşarak ve token kazanarak çözülebileceği değerlendirilmektedir.

Genel olarak sörf dünyasında düzenlenen şampiyonalara ve müsabakalara katılmadaki zorluklar LIPCHAIN topluluğu arasında düzenlenecek yarışmalarla çözülebilecektir. Hedef kitleye ulaşmanın kısıtlı olması, sörf topluluğunu birleştirerek çözülecektir.

LIPCHAIN tarafından desteklenen temizlik programları sayesinde okyanusların kirliliği azalacaktır. Sponsorluk, LIPCHAIN'daki video sponsorluk gelirinin % 5'ine eşit olacaktır.

image (26).png

LIPWAVE Havuz Merkezi Ve Eco-Resort

Sponsorların ödemelerinin % 10'u, herhangi bir zamanda, sörf eğitimine yönelik havuzları inşa etmek için harcanacaktır. Bunun karşılığında sporcular ve onların kameramanları LIPWAVE havuzunda harcamak için % 20 kredi alacaktır.

Proje kapsamında Portekiz'in Ericeira şehrinde 1.2 -1.4 km'lik ilk havuz oluşturulacak. 2-3 yıl içinde inşa edilecek ve yıl boyunca yüksek sınıf dalga imkanı sörfcülere sunulacaktır. Eco-Resort, fotovoltaik paneller, Tesla'nın Güç duvarı ve diğer emisyon ve sıfır atık teknolojileri ile donatılacak. Eco-Resort'ta mağazalar, restoranlar, yüzme havuzları ve tenis kortları, 5 yıldızlı otel yer alacaktır.

Sörfçüler için havuz aşağıdaki sorunlara çözüm getirecek:

  • Sörf için uygun olmayan hava durumu
  • Yetersiz miktarda sörf eğitim yeri
  • Profesyonel bir sörfçü olmak için uzun süre (yaklaşık 8 yıl)

1_E_JmV_Ba_K5QHp5-Zlz9GQ.jpeg

LIPS Tokenları ve ICO Bilgileri

Projenin tokenı ERC 20 standardında ve Ethereum blockchain ağında olacak LIPS’dır. LIPS, LIPCHAIN ağının kullanım tokenlarıdır ve aynı zamanda LIPCHAIN'de indirimli sörf ürünleri satın almak veya LIPWAVE havuzuna rezervasyon yapmak için bir fırsat sunacaktır.

LIPS, ERC20 tokenlerini destekleyen herhangi bir Ethereum cüzdanında (MyEtherWallet, Mist, MetaMask vb.) saklanabilecektir. Proje kapsamında toplam LIPS miktarı 1 milyar olacaktır. Bunların 210 milyonu satışa çıkarılmış, ayrıca 125 milyon token da Bonus için ayrılmıştır.

• Fiyat: 1 LIPS = 0.1 USD
• Soft Cap: 3.000.000 USD
• Hard Cap: 20.000.000 USD
• Minimum satın alma: 50 USD
• 10% bonus ile 4. ICO Dönemi: 01/08/2018 -14/09/2018
• 5% bonus ile 5. ICO-Dönemi: 15/09/2018 - 14/10/2018
• Bonus olmadan 6. ICO Dönemi: 15/10/2018 -15/11/2018

Token satışları sadece sörfcülere değil; herkese açıktır. Satışlara https://www.lipchain.io/ico/login üzerinden katılabilirsiniz.

image (25).png

Proje Ekibi

LIPCHAIN Projesinin CEO’su Pedro Marvao isimli girişimcidir. Kendisi aynı zamanda avukattır ve Portekiz de hukuk konularıyla ilgili çeşitli firmalarda danışman veya yönetici olarak çalışmıştır. Projenin diğer üyeleri de blockchain, pazarlama, piyasa yönetimi,finans sörfçülük, su sporları gibi alanlarda tecrübeli isimlerden oluşmaktadır.

Projenin ICO derecelendirme kuruluşlarındaki puanlamalarına baktığımızda; ICO bench ‘de 5 üzerinden 4,6; Track ICO’da 5 üzerinden 5, Crypto Consulting’de 10 üzerinden 9,4 puan almış olduğunu görüyoruz.

Screenshot_373.jpg

Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Platform/projeye ilişkin kaynaklardan yapılan incelemedir.

Ayrıntılı Bilgi İçin Aşağıdaki Linkleri İnceleyebilirsiniz:
İnternet Sitesi: https://www.lipchain.io/
Whitepaper: https://www.lipchain.io/assets/pdf/white_paper.pdf
Twitter: https://twitter.com/lipchain
Telegram: https://t.me/LipChain
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4507111.0

Author:
BTT Username: techno99
BTT URL: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2034249
MEW: 0x68AAb7e8AD08ebfB91bB44f66Ec38fDe9602c2cB

Sort:  

Congratulations @technobody! You have completed the following achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

You published a post every day of the week

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

You can upvote this notification to help all Steemit users. Learn why here!