Youtube zwiększa wymagania dla Partnerów!!

in life •  2 years ago  (edited)


Informacje o programie partnerskim YouTube

18 stycznia 2018 roku przedstawiliśmy nowe wymagania dla kanałów, które chcą dołączyć do programu partnerskiego YouTube. Jeśli kanał ma 1000 subskrybentów oraz w ciągu minionych 12 miesięcy uzyskał 4000 godzin czasu oglądania, sprawdzimy, czy kwalifikuje się do udziału w programie. Więcej informacji można znaleźć na blogu YouTube dla twórców.

Program partnerski YouTube pozwala twórcom zarabiać na treściach, które udostępniają w YouTube. Przychody można uzyskiwać poprzez wyświetlanie reklam w filmach lub udostępnianie treści subskrybentom YouTube Red. Aby przesłać zgłoszenie do programu partnerskiego YouTube, otwórz Studio twórców na swoim koncie.

Pamiętaj, że musisz należeć do programu partnerskiego YouTube, aby uzyskać dostęp do niektórych funkcji, takich jak ekrany końcowe i karty, w których możesz podać linki do powiązanych witryn, stron crowdfundingowych lub e-sklepów. W tym przypadku włączenie zarabiania na kanale nie jest wymagane. W ten sposób będziemy mogli ocenić wiarygodność Twojego kanału, a także to, czy jest on zgodny z naszymi Wytycznymi dla społeczności.

Jak myślicie będzie to miało wpływ na liczbę polaków na steemit?

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Im chyba naprawdę zależy na tym by ten serwis upadł xD

Możliwe, wiele osób które zarabiają nie spełnia tych warunków:)

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
https://support.google.com/youtube/answer/72851?hl=pl

Szkoda by było ale jak na to wszystko patrzę to to zmierza w złym kierunku.