Daily 4

in life •  last year 

Heeeeeeeeeejka. :D Wiem, że długo nie pisałam, ale w czwartek miałam brak weny, a weekend miałam zajęty... :>

Czasem po prostu mam taki brak weny, że mnie jasny szlag trafia! Pełno tematów, o których mogę pisać, ale jednak kurwa no nie, zapominam. :/ Wybaczcie!

Ostatnie dni w sumie były nudne, ciągłe narzekanie mojej matki i rozprawki na temat tego, że powinnam sobie znaleźć pracę bla, bla kurwa bla (bo znajdę pracę w jeden dzień, na pewno). Kolejne narzekanie, że przeklinam (ciekawe, kto mnie tego nauczył? ;]), że pieniądze itd. itp.
Tydzień jak tydzień. Nudny, nudny, nudny. Wszystkie egzaminy pozdawałam, zero poprawek, oceny wystawione w dzienniku, więc chill, bo chyba dopiero w marcu jadę na zjazd. Trzeba będzie sobie znaleźć w końcu te praktyki. Damn, jak ja znajdę prace, to jak mam te praktyki? Ktoś coś? "Nie wiem, nie wiem, nie wiem jak to będzie ziom."

Tydzień pełen stresu, bo no ten tutaj Pan @Stockm4nn (wbijajcie do niego na profil) miał do mnie przyjechać na weekend (tak przyjechał!). :> Wiadomo no, każdy się chyba stresuje przed poznaniem nowej osoby, czyż nie?! Nie no, nie napisze, co się działo, to zbyt... tajne... ;> ekhem, wracając do meritum - wspaniały człowiek, kurwa mać no... oh... no po prostu nie ma słów, które mogłyby opisać tak fantastycznego człowieka. <3 Spotkałam wiele ludzi w życiu, rozmawiałam z wieloma, pisałam z setką lub więcej... PRZEPRASZAM DŻON, ŻE PISZE O TOBIE, ALE NO MUSZĘ! Jestem oczarowana. :3 Jednakże jest tak mocno wyjątkowy. Szanuję mocno.

NIEDŁUGO WALĘ TYNKI... tak tak to zachodnie, zdupywzięte, mocno pieniężne "święto" utworzone przez chyba debili. Kurcze no, serio? Miliony serduszek, buziaczków, róż, kartek i innych marketingowych gówien. Jak mnie to irytuje. Wyjebane, nie obchodzę tego gunwa, więc no.
My Słowianie mamy sobótkę, noc kupały, tak? Takie ee święto zakochanych czy coś, nie? No niby tak, ale czemu tych dwóch świąt nie możemy obchodzić np. codziennie? Kobiecie nie powinno się dawać kwiatów, prezentów tylko w ten dzień i w rocznice. Chyba nie taki jest zamysł tego wszystkiego zwanego związkiem? Jeśli kogoś kochamy, to kochamy cały czas, a nie tylko podczas rocznic wręczając prezenty. Przecież możemy go dać bez okazji, prawda? Chyba zdziwienie osoby, której go dajesz i radość będzie lepsza niż oklepane "dzisiaj mamy rocznice, ciekawe co mi kupi"? Ja dostając różę od osoby, z którą się spotkałam (AŻ Z BIAŁEGOSTOKU RÓŻA, to jest kurwa poświęcenie) byłam miło zaskoczona, bo się nie spodziewałam. Można? MOSZNA!

Był TUSTY CZWARTEK, A RACZEJ TY... Zjadłam trzy pączki i mi styka. Czym jestem starsza, tym jem mniej pączków (bo w sumie tylko wtedy je jem). No co, minął szybko, ale w tym roku obyło się bez faworków czy pączków domowych. :(((( SAAAD AS FUK. :// Izi, też jestem tłusta lul.

Co jeszcze? Zakończenie ferii nie dla mnie, święto jakieś jest też 14. lutego, ale nie pamiętam... a nie, to chyba środa popielcowa, tak? Nie dotyczy.
Ach, byłabym zapomniała. GREEEEEEEEEEEEEEEJ. Tak byliśmy na Greju (no w sumie to tak poszłam, bo taka tradycja). Grej był spoko, polecam, ale nie ma tam nic ciekawego, jeśli chodzi o techniki bdsm, więc się na to nie napalajcie, a jeśli chcecie zwalić, to jednak wolę porno lub pamięciówe. Serio.

20180209_170805.jpg

Zdjęcie robione w kinie, bo zawsze robię i tylko tyle tym razem...

Widzę, że steemit w końcu po cebulowemu. Brawo! Dopiero mi się to pokazało. xd Panowi edytorowi, który wklejał to w kod, zalecam poprawki, bo kurwa przed "lub" przecinek? Serio? Nie trzeba być humanistą, żeby znaleźć taki błąd... No może tłumaczenie nie jest złe (na poziomie gimbazjalisty), ale no ktoś od poprawek tłumaczenia czy quality checku zjebał tu. EWIDENTNIE.

No to ten, kończę to pierdolenie o Chopinie i idę spać. Życzę Wam dzień dobry wieczór dobranoc spadam. Miłej nocy dnia, wieczoru...
Komentarze chętnie poczytam. :D

Stronki/Media:
♥snapchat - @natissson
♥youtube - @Natison
♥facebook - @Natisson
♥twitch - @Natisson
♥smashcast - @Natison

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  
  ·  last year (edited)

Ciesze się, że mogłem zagościć w Twoich stronach panno Natisson. To naprawdę unikalne przeżycie. Mam nadzieję wpaść po raz kolejny tylko ino tym razem jak już Zduńska rozkwitnie w zieleń a temperatury nie będą sprzyjać migracji niedźwiedzi polarnych z Podlasia... ;) Jest jeszcze tyle rzeczy, które chciał bym z Tobą zrobić...Musimy się przejść do tego Włocha (tylko wieczorkiem) Beppe, pizza, wino, pogaduszki. No i chciał bym zwiedzić od wewnątrz dom narodzin Św. Kolbego... Sądzę, że prócz tego jest tam też jeszcze wiele innych ciekawych miejsc które moglibyśmy razem zobaczyć. ;) Ciao pico bella!

oczywiście Panie Łukaszu! jest jeszcze parę miejsc godnych uwagi do zwiedzenia. musimy koniecznie je razem zobaczyć. :)

Po tym co przeczytałem. Najpierw miałem napisać komentarz: eeej... Pijana jesteś?

...ale przypomniałem sobie o moim przypadku.

Ludzie są zdolni do poświęceń. Pewnie słyszałaś o mojej podróży do Krakowa, Tam nie było poświęcenia, tylko chęć poznania się. Różni ludzie, różne charaktery, spotkały się w jednym miejscu tylko i wyłącznie w jednym celu: Wyrwać się od szarej otaczającej nas na co dzień rzeczywistości.

Człowiek ma inną opinię w necie (czat, portale społecznościowe), inną opinię w IRL. Nie zawsze oczywiście, ale dosyć często (Polecam przeczytać jeszcze raz Ferdydurke Witolda Gombrowicza)

Co myślę o Tobie, znając się już od jakiegoś czasu?
Cieszę się, że trafiłaś na dżentelmena, a nie na jakiegoś jełopa zboczeńca.

Trzymaj się