- Steem Power Lietuva - lietuvos bendruomenės nariamssteemCreated with Sketch.

in #lietuva7 years ago (edited)

@steemitlietuva savo steem power skiria lietuvių bendruomenės nariams. Siekdami palaikyti lietuvių publikuojama turinį mes upvotinsime jūsų postus. Užsisakyti steem power jums tereikia atlikti šiuos greitus žingsnius:

  • spauskite follow @steemitlietuva
  • spauskite upvote ant šio posto
  • spauskite resteem šį posta.
  • komentaruose irašykite savo steemit adresą ( pvz. @steemitlietuva )

Viskas! netrukus prasidėsime remti jūsų publikacijas.

oopsa62f065y.jpg

  • Visos @steemitlietuva sukauptos pajamos skiriamos auginti steem power galią.

  • Norėdami sustabdyti jūsų turinio upvot'us , komentare rašykite ''stop upvote'' .


Sort:  

Sveiki, Steemit'e rašau jau nuo lapkričio, jaučiu būsiu vienas iš pirmųjų lietuvių, tai smagu matyt, kad pagaliau ir iki Lietuvos atkeliavo ši platforma. Netikėtai čia atsirado toks puslpais, geras!
O dėl rašymo lietuviškai, tai visiems patarčiau to nedaryt, nes tikrai nesusilauksit upvotes (nebent tai visiškai nesvarbu jums).
Jei reikės kokios nors pagalbos ar patarimų, tai sakykit, jei galėsiu, tikrai padėsiu!

Laba diena @writingamigo, džiugu kad radote mus. Esate teisus, didelės sėkmės šiuo metu rašant lietuviu kalba sulauksite mažai. Todėl vienas iš musų išukiu yra iš esmės vienyti lietuvių gretas steemit platformoje. Sunku pasakyt kokiu tempu rašant lietuviu kalba įmanomas objektyvus posto vertinimas , tačiau pamėginsime duoti patarimu sekančiuose mūsų postuose, kaip reikėtu kurti ir i ką atsižvelgti kuriant postus. Jūsų kuriamas turinys yra pavyzdys naujiems ir senesniems steemit useriams, kaip yra kuriama turinio vertė ir kas yra kokybiški o ne kiekybiški postai.
Vienas paprasčiausiu būdų gausinti mūsų gretas tai savo postuose naudoti hashtag #lietuva #steemitlietuva
Kad jūsų pagalba kitiems nariams išlaikytų didesnę vertę rekomenduojame naudoti šią FACEBOOK Grupę. kurioje naudingi patarimai ar pagalba liks ir kitiems :) ačių!

Ar turinys turi būti lietuviškas? Nes kolkas nėra daug lietuvių čia.

Sakyčiau netgi atvirkščiai - būtina rašyt belekaip tik ne lietuviškai, jei norit bent minimalios sėkmės čia.... Iš Lietuvos kažin dar ir 50 ar prisirinktų šiai dienai.

beabejonės didžiausia nauda autoriniams darbams atnes rašant anglų kalba. steemit platformai dar tik pusantrų metų todėl lietuvai ši sistema dar naujiena. Panašiai atrodė facebook platforma 2008 metais kai Lietuvoje paskyra turėjo vienas kitas žmogus. dabar situacija ženkliai pasikeitusi.
lietuvių kalbą postuose galima naudoti kaip antrąją kalbą, rašant vertimą kas eilutę, kas pastraipa ar darant lietuviškos versijos kopija apačioje ir įrašant hashtaga #lietuva. tokiu būdu Lietuvos user'iai pajieškoje lengviau ras vieni kitus.

žinoma sėkmė priklauso ir nuo turinio. geras turinio palaikymas ankščiau ar vėliau atneša gerus rezultaus, todėl kiekvienas autorius turėtu labiau koncentruotis i turinio vertę. ši platforma nėra greito uždarbio mašina todėl būtina vengti spam postu siekiant užkalti viena kita baksa.

Jūsų turinys gali būti bet kokia kalba. Kiekvienas suprantantis šio posto konteksta gali tapti bendruomenės nariu.

čia @onealfa, prisijungiu ir aš

Sveikiname prisjungus @onealfa !

Sveiki,
prisijungėt - tai prie steemit bendrai, ar čia kažkaip prie @steemitlietuva

Naujokas :)

Tas "prisijungimas" cia toks gan salyginis. Cia tik informuojame kitus, kad esame is Lietuvos ir suprantame lietuviskai. Nes daznai nei is pacio niko, nei is "blogo" turinio to suprasti beveik neimanona. Na nebent autorius samoningai ir savo nika ir turini daro lietuviskus (kas siaip juk neturi jokios prasmes taip daryt)
Asmeniskai is Lietuvos esu suagitaves ir atvedes i steemit turbut daugiau nei 30 zmoniu, bet kaip pastebiu didesne puse ju " uzgesta" per pirmas 4-6 savaites.

Sveikiname prisjungus @daumantas !

Pirmyn Lietuviai, užkariaukim pasaulį!

Linkime sekmės steemit platformoje!

Sveikiname prisjungus @jukas !

Congratulations @steemitlietuva! You have completed some achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes
You got a First Reply

Click on any badge to view your own Board of Honor on SteemitBoard.
For more information about SteemitBoard, click here

If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

By upvoting this notification, you can help all Steemit users. Learn how here!

Gera ideja!
@ansisLtd
Prisijungia!

Sveikiname prisjungus @ansisltd !

Coin Marketplace

STEEM 0.28
TRX 0.11
JST 0.041
BTC 66743.44
ETH 3231.40
USDT 1.00
SBD 4.40