Ledger Nano X Czech Recenze: Nákup a CenasteemCreated with Sketch.

in #ledgerwallet2 years ago

DŮLEŽITÉ: Pokud kupujete Ledger Nano X, z bezpečnostních důvodů si jej zakupte prostřednictvím svého oficiálního obchodu ZDE. >

Ledger Nano X Czechia Recenze: Ledger Nano X je nejnovější hardwarová peněženka nabízená společností Ledger, která se specializuje na zabezpečená chladicí zařízení. Nano X, navržený jako nejbezpečnější a nejpohodlnější hardwarová peněženka v krypto světě, je vybaven nejnovějšími a nejpokročilejšími bezpečnostními funkcemi.
Ledger Nano X Nákup.jpg

ZOBRAZIT LEDGER NANO X CENA>

Ještě předtím, než bylo oficiálně uvedeno na trh, získalo toto zařízení pozornost celé krypto komunity díky prestižní ceně CES Innovation Honoree Award.

Tato Ledger nano x recenze poskytuje komplexní diskusi o Ledger Nano X, včetně Ledger Nano X cena, konfigurace zabezpečení, připojení Bluetooth, funkce vysoké mobility atd.
Ledger Nano X nákup

ZOBRAZIT CENU LEDGER NANO X>

Ledger Nano X Cena - Ledger Nano X Czech

Cena Ledger Nano X je 119 €, včetně DPH a poštovného. Zákazníci mohou objednávku vrátit do 14 dnů. Přijímá se více než 15 způsobů platby. Kromě toho máte přístup k vícejazyčné podpoře s 10 krypto-odborníky.

Podobně jako jeho předchůdce, Ledger Nano S, má Ledger Nano X obrazovku, která slouží k zobrazení všech informací o vašich transakcích. Použitím displeje ve spojení pouze se dvěma tlačítky můžete spravovat a dohlížet na všechny operace peněženky.

Ledger Nano X kombinuje snadné použití a flexibilitu při současném zajištění nejvyššího standardu zabezpečení krypto. Ledger Nano X nákup

Rozsáhlá podpora kapacity a více měn - Ledger Nano X recenze

Na jednom zařízení můžete mít nainstalováno až 100 aplikací, včetně bitcoinů, Ethereumu, XRP, bitcoinových hotovosti, EOS, hvězd a dalších, takže nemusíte vybírat a vybírat. Kromě toho podporuje více než 1100 aktiv, přičemž každý měsíc je podporováno více.

Úplný seznam podporovaných prostředků si můžete prohlédnout na webu Ledger prostřednictvím stránky Podporované kryptografické prostředky. Tato stránka umožňuje hledat dílo a zjistit, zda je podporováno, a pro každé dílo Ledger uvádí, která zařízení podporují dané dílo, přičemž Nano X je téměř vždy zahrnut. Na této stránce si můžete dokonce prohlédnout plán Ledger a zobrazit plány budoucí podpory aktiv.

Ledger Nano X Security

Nová architektura Nano X se mírně liší od Nano S. Existují dva čipy, nový Secure Element, který je nejmodernější, a dvoujádrové MCU s jejich bezdrátovou podporou.

Zabezpečený prvek funguje jako proxy, zatímco MCU se stará o připojení k ploše nebo smartphonu. Inteligentní prvek také řídí obrazovku zobrazující důležité informace a získává vstup uživatele.

Zajišťuje také zabezpečení, včetně ukládání soukromých klíčů a zárodku, a implementaci kryptografických operací, které řídí kryptoměny. Ledger Nano X Czechia

Možnosti Bluetooth

I přes výše uvedená ujištění, většina lidí se chce dozvědět více o Bluetooth a jak to ovlivňuje bezpečnost Ledger Nano X. Zařízení používá Bluetooth Low Energy (BLE) a jak bylo zmíněno, přes Bluetooth jsou přenášeny pouze veřejné informace.

I když dojde ke kompromitaci vašeho počítače nebo smartphonu nebo spojení Bluetooth nebo dokonce MCU STM32, bude zabezpečený prvek vyžadovat, abyste transakci před zpracováním ověřili. Na obrazovce přístroje Nano X se vždy zobrazí skutečné podrobnosti o transakci a nikdy vám nebude odeslán podpis transakce bez vašeho souhlasu.

Nejmodernější protokol Bluetooth používaný Ledger Nano X je dvoufázový protokol pro připojení BLE, včetně výměny klíčů a používání kanálu BLE. Smartphone i Ledger Nano X generují jedinečné klíče pomocí náhodného generátoru. Ledger Nano X recenze

Až do schválení uživatelem budou obě zařízení používat výměnu klíčů Elliptic Curve Diffie Hellman k určení důvěry mezi zařízeními. Protokol Bluetooth obsahuje specifické konfigurace určené k zastavení útoků typu Man-in-the-Middle, které jsou běžné u BLE.

Numerické srovnání funguje jako nejmodernější konfigurace zabezpečení. Když se vygeneruje společné tajemství, obě zařízení zobrazí číselný kód. Vy jako uživatel ověřte, že kód je stejný. Kód nemůže mít downgrade nebo kolizní útoky, protože je vypočítán pomocí AES-CMAC z veřejných klíčů plus náhodných nonces. Na základě protokolu výměny klíčů mohou Ledger Nano X a chytrý telefon vytvořit zabezpečený kanál se šifrováním založeným na AES.

Zásobník BLE je implementován prostřednictvím zásobníku ST. Bezpečnostní tým, Ledger Donjon, vyhodnotil zabezpečení implementace související s nejnovějšími útoky.

Skutečná mobilita

Něco jedinečného o Ledger Nano X ve srovnání s jinými podobnými hardwarovými peněženkami pro krypto klíče je to, že je skutečně mobilní. Mezi funkcemi Bluetooth a mobilní aplikací Ledger Live můžete opravdu spravovat svou kryptoměnu bez ohledu na to, kde se nacházíte. Ke správě šifrování není třeba otevírat počítač.

Mějte na paměti, že Nano X nemůže fungovat úplně sám. K instalaci aplikací, přidávání účtů, kontrole zůstatků na účtech nebo ke správě zabezpečených transakcí je třeba použít smartphone nebo stolní počítač.

Je také důležité vědět, že Ledger Nano X je vybaven 100 mAh baterií. Tato baterie může při používání běžet několik hodin nebo několik měsíců při volnoběhu a plně nabitá. Baterii nelze vyměnit, ale můžete ji snadno dobít pomocí portu USB-C a přiloženého kabelu.

Ledger Live App

Ledger Live je klíčovým aspektem používání Ledger Nano X nebo jiného zařízení Ledger. Použití této aplikace zefektivňuje proces používání hardwarové peněženky a umožňuje přístup ke všem účtům na jednom místě bez ohledu na to, kde se nacházíte. Aplikace Ledger Live je k dispozici pro chytré telefony i počítače.

S aplikací Ledger Live můžete bezpečně a snadno odesílat nebo přijímat prostředky kryptoměny bez ohledu na to, kde se nacházíte. Dokončení těchto transakcí je velmi intuitivní s pokyny krok za krokem na obrazovce.

Aplikace také umožňuje zkontrolovat zůstatek kryptomateriálů pomocí sazeb v reálném čase, bez ohledu na čas nebo místo. Aby bylo možné tuto funkci využít, nemusí být váš Nano X připojen. Ledger Live vám také umožňuje přímo instalovat nebo odebrat aplikace z Ledger Nano X. To vám umožní přizpůsobit aplikace na základě potřeb a zároveň chránit soukromé klíče. Účty zůstanou v bezpečí, i když se rozhodnete aplikaci odinstalovat.

Zapojení do Ledger Live je jednoduché s pokyny krok za krokem, rychlou konfigurací a kontrolou pravosti zařízení. Můžete instalovat nebo odebrat měny, najít nové aplikace a spravovat zbylý prostor ve vašem Nano X. Ledger Nano X Czech

Pokud jde o správu účtů, Ledger Live vám umožňuje využívat neomezené účty z několika měn, prohlížet si celou historii transakcí s podrobnostmi o každé transakci, provádět vlastní nastavení pro každý účet, prohlížet přehled účtů jedním kliknutím a importovat, obnovovat, nebo archivovat účty. Zůstatky v reálném čase zahrnují přehled vašich aktiv, globální protihodnotu a inteligentní filtry.

Můžete intuitivně přijímat nebo odesílat finanční prostředky pomocí postupné pomoci, vizuální ověření adres a podpory vlastních poplatků. Osobní profil v účtu zahrnuje vlastní nastavení a šifrovaná místní data.

Co je v krabici?

1 hardwarová peněženka
1 kabel USB
1 úvodní leták
3 obnovovací listy
1 popruh na klíčky

Technické specifikace knihy Ledger Nano X

Displej na Ledger Nano X je dvakrát počet pixelů než Nano S, 128 × 64. Tento větší displej umožňuje snadnější ověření přijímacích adres a podrobností o transakcích.

Abyste mohli používat Ledger Nano X, musíte mít na zařízení USB port, ke kterému můžete připojit kabel USB-C pro nabíjení. K aktualizaci firmwaru a instalaci aplikací budete také potřebovat chytrý telefon nebo počítač.

Neexistuje žádné vodotěsné hodnocení pro Ledger Nano X. Pokud dojde k nechtěnému namočení, okamžitě jej vypněte a úplně vysušte, než jej znovu použijete. Bezpečnostní prvek Ledger Nano X je hodnocen na CC EAL5 +.

Rozměry a hmotnost Velikost: 72 mm x 18,6 mm x 11,75 mm Hmotnost: 34 g
Materiály Broušená nerezová ocel a plast. 100mAh baterie
Mikrokontroléry a konektory: USB typ C, úroveň certifikace: CC EAL5 +, čipy: ST33J2M0 (zabezpečené) + STM32WB55
Kompatibilita 64bitového stolního počítače (Windows 8+, MacOS 10.8+, Linux), s výjimkou procesorů ARM nebo smartphonu (iOS 9+ nebo Android 7+)

Ledger Nano X vs Ledger Nano S?

Ledger Nano S bude i nadále k dispozici, protože každý bude sloužit účelu a apeluje na jiný typ klienta. Ledger Nano X lze používat na cestách pomocí smartphonu s aplikací Ledger Live, což u Ledger Nano S. není možné.

Někteří lidé si proto mohou vybrat jednoho z nich a nechat Nano S doma. Nano X je také o něco citlivější, ale celkový výkon je srovnatelný. Architektura Nano X je také považována za vývoj z Nano S díky novému čipu Secure Element a další paměti.

Závěr - Ledger Nano X nákup

Ledger Nano X je nejnovější hardwarová peněženka od Ledger. Staví na funkcích předchozích hardwarových peněženek a vyniká připojením Bluetooth, které vám umožňuje používat jej s Ledger Live na vašem smartphonu. Stejně jako ostatní hardwarové peněženky Ledger je Nano X vysoce bezpečný díky šifrování a více bezpečnostním protokolům, které zabraňují řadě typů útoků.

Ledger se rychle stal nejoblíbenějším výrobcem hardwarové peněženky uprostřed silné konkurence ze strany jejich hlavního rivala Trezor. Se spuštěním Nano X však tuto hru vylepšili a vytvořili velmi dobrý produkt - proces nastavení může být pro úplné začátečníky trochu spletitý, ale většina lidí by měla být schopna jej nastavit pečlivě podle pokynů.

Pokud jste na trhu s další hardwarovou peněženkou nebo hledáte první, doporučujeme vám vyzkoušet si Nano X.

Ledger Nano X Czechia
Ledger Nano X recenze
Ledger Nano X nákup
Ledger Nano X cena

Coin Marketplace

STEEM 0.27
TRX 0.07
JST 0.034
BTC 24357.35
ETH 1951.05
USDT 1.00
SBD 3.39