Kürator Aranıyor (kusadasi 'na başvurunuz)

in #kusadasi6 years ago (edited)

Bugün bir karara vardım.

Türk topluluğunun hala lideriymiş gibi davranan bir kişiyi gördüm.

Kusadasi ekibinin destek ve reklam ekibinin bir kaç ay boyunca sıkı bir şekilde çalışarak topladığı kişileri sanki kendisi yapmış gibi gösterdiğini farkettim bu kişinin.
Bu sebeple steem power gücümü farklı bir şekilde kullanma kararı aldım.

Kusadasi ekibinde çalışan kişiler sıkı bir şekilde whatsapp, facebook, twitter ve coin sitelerinde reklam yaparak güzel sonuçlar elde etti.Fakat elde edilen sonuçların bir kısmını bazıları aldılar.
Kusadasi ekibinde çalışan ve steemitin gelişmesini mümkün kılan destek ve reklam ekibine minnettarım. Bu sebeple ileride de bu kişilerin hakkettikleri ödülü aldıklarından emin olmak için çaba göstermeye devam edeceğim.

Başta anlattığım olayı engellemek için bir kürator seçmeye karar verdim. İngilizceniz iyi ise ve Steemiti seviyorsanız bu işe başvurabilirsiniz.

1 veya 3 kişi seçerek sahip olduğum steem power gücünü kullanarak bu kişileri ödüllendirmeyi planlıyorum.
Kürator her gün 1 -10 arası yazı seçerek bana haber verecek bu yazılar 1 dolar ödül alacaktır.
Küratorlara ayrıca ödül vereceğim.

Kürator, raporu haftada bir kez İngilizce ve Türkçe yazmalı , önerdiği yazıları bu rapora eklemeli.

Kusadasi ekibi aracılığı ile yeni üye olan kişileri düşünmeliyiz.
Türkiye'de para kazanmak için yalan söyleyen bazı kullanıcılar var. İyi davranıyormuş gibi davranıyorlar fakat gerçekler daha farklıdır. Başkalarının fikirlerini çalarak kuralları istedikleri gibi koyuyorlar ve onlardan hoşlanmayan insanlara saldırıyorlar.

Bir kez daha kusadasi ekibi hakkında yalan söylerler ise tüm gücümü kullanırken hiç tereddüt etmeyeceğim.

Türk toplumu için çalışan Witnessler iyi bir şekilde düşünerek sorun olan kişileri yok etmeye çalışmaları gerekmektedir.
Bu şekilde yapan Witnessı hiç endişe etmeden destekleyeceğim.

Ayrıca kusadasi ekibi buraya yorum yaparlar ise oy ile biraz daha destek vermek isterim.

Sort:  

Türk toplumunu geliştirip ilerletmek için çalışıyoruz ve kusadasi dogrultusunda devam edicez teşekürler..

Raporlar hakkında yardımcı olmak isterim.

Kuşadası reklam ve destek ekibi olarak Steemit'i her gün daha aktif ve düzgün kullanan insanlara ulaştırmaya çalışıyoruz. Sizin de yorum ve destekleriniz için biz de çok teşekkür ederiz.

Bu çok güzel bir haber, bunun sayesinde Türk topluluğunda içerik üreten kişiler emeklerinin karşılığını çok daha fazla almaya başlayacaktır. Küratör olacak kişinin Steemit topluluk kurallarını iyi bilen biri olması gerektiğine ve bu işi başarabilecek kişilerin seçileceğine inanıyorum.

kuşadası ekibi olarak steemiti daha çok insana ulaştırmaya çalışıyoruz. Kuratör olmak isterdim fakat İngilizcem yeterli seviyede değil malesef

Kusadasi Destek ve reklam ekibi olarak, bizlere bu platformu geliştirme fırsatını sizler verdiniz. Sizlerin destekleri ile @kusadasi 'ni bir aile yapabildik. Bu ailede bizlere görevler verip platformu ve ailemizi iyi yerlere getirmemize yardımcı oldunuz. Bunun için siz değerli @kusadasi ailesi sakinlerine teşekkür ederiz. Bu ailede olmaktan her zaman dediğim gibi gurur duyuyorum. Eğer yardımcı olabileceğim bir konu olursa daima bana discordumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bize bu başarıyı layık gördüğünüz için size sonsuz teşekkür ediyorum.

Başarı kolay elde edilir, zor olan başarıyı hak etmektir.

                      Albert Camus

orta halli bir ingilizcem var,yapabileceğim bir şey varsa yardımcı olmak isterim

@try-market Merhaba öncelikle bize steemiti sevdiren aile kuşadası ailesidir onlara verdiğiniz destekler için teşekkür ederim.
Ben Steemiti seviyorum ve burada oldukça fazla vakit geçiriyorum .
İngilizcemin Rapor yazmak için yeterli olduğunu düşünüyorum. Küratör olarak böyle bir projede yer almak isterim.

Merhaba,

Lisans ve yüksek lisansımı %100 ingilizce olarak tamamladım ve gün boyunca steemit de post okuyup incelemeye çalışıyorum. Şu anda başka bir proje üzerinde de çalışıyorum ama bu sizi etkilemeyecektir diye düşünüyorum. Kürator olmak için adayım. Umarım uygun görürsünüz.

Ayrıca, @kusadası ekibi tarafından yapılan çalışmaları çok sıkı takip etmeye çalışıyorum ve yaptıkları işler gerçekten takdire şayan.

Bu projenin bir parçası olmak isterim

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.13
JST 0.029
BTC 66902.93
ETH 3441.22
USDT 1.00
SBD 2.63