Electroneum jako pierwsza na świecie kryptowaluta która wprowadziła KYC.

in kryptowaluty •  last year  (edited)

O Electroneum w ostatnim czasie pisze się dużo i głównie same dobre rzeczy. Projekt, który jeszcze niedawno gdzieś tam po cichu bez przepompowanego marketingu się rozwijał, aktualnie staje się kryptowalutą cieszącą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród inwestorów. Jest już również mocnym kandydatem do masowej adopcji.

Na dniach ogłoszono kolejny gorący news: Twórcy elektronicznej kryptowaluty Electroneum (ETN) przekazali, że będą pierwszą na świecie kryptowalutą zgodną z Know Your Customer (KYC) .

To niezwykle ekscytujący krok, który odzwierciedla naszą ewolucję od kryptowaluty do uznanego sposobu płatności cyfrowej, takiego jak PayPal lub ApplePay. Co ważniejsze, umożliwi nam to wsparcie dla naszego podstawowego rynku: użytkowników smartfonów w krajach rozwijających się i wschodzących, ponieważ możemy zbudować sieć sklepów i sklepów, które przyjmują ETN, gdzie mogą wydawać ETN, które zarabiają - czytamy na blogu Electroneum. ( Cały artykuł i komunikat od ETN pod danym linkiem https://tiny.pl/gzt43 ).

KYC zwykle polega na zbieraniu informacji od klientów, którzy korzystają z usług takich jak ich imię i nazwisko, adres, obywatelstwo, data urodzenia i wydany przez rząd dokument tożsamości. Proces jest podobny do wniosku o paszport USA i ma na celu stworzenie pełnego obrazu osoby, która jest trudna do sfałszowania.

Gdzie kopać kryptowaluty za darmo:
Kopanie w telefonie electroneum https://tiny.pl/g61rk
Kopanie Bitcoina za pomocą przeglądarki https://tiny.pl/gv2v5

Tu mnie znajdziesz:
https://twitter.com/madritista84?lang=pl
Facebook:
https://www.facebook.com/groups/1021952221207681
Inne moje artykuły na steemit/My other articles on steemit.
https://steemit.com/@pietras1984/

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

na poloniex od czasu przymusowego KYC liczba użytkowników spadła do poziomu 10% od czasów swojej świetności

Zwykły zjadacz chleba często ma opory w weryfikowaniu się. Jednak KYC może mieć wpływ na szybszą adaptacje, a to pociągnie za sobą również wzrost ceny.. Wystarczy że ETN wskoczy do top 20 i hyip na tą krypto może być jeszcze większy :) Co nie zmienia faktu że wciąż dużo pracy przed zespolem electronum.