Sort:  

gozdzikczerwony Daj sobie spokój z polską, przecież władze(osoby) które reprezentują polskę to tłumany/pacześniaki pierdolone. Gdyby na czele sporu stali tacy ludzie jak Mistrz to należałoby się przejmować, a tak można powiedzieć że to codzienność i żadna nowość na scenie polikurwatycznej.

Definitywnie powinieneś go nagrać. Może nas zaanektują. :v

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.081
BTC 61075.41
ETH 1631.91
USDT 1.00
SBD 0.42