You are viewing a single comment's thread from:
RE: Podvečerní procházka - Early Evening Walk
Dokonalý popis cesty. Všechna místa znám ;-)
Vítej doma na Steemitu, krajane plzeňský ;-)
Pivo na uvítanou ;-)
!BEER
Dokonalý popis cesty. Všechna místa znám ;-)
Vítej doma na Steemitu, krajane plzeňský ;-)
Pivo na uvítanou ;-)
!BEER
Diky nejen za uvitanou. :-)
Není zač, kdyby něco, tak se ptej ;-)
!BEER
View or trade
BEER.Hey @garygeo1, here is a little bit of
BEERfor you. Enjoy it!