IEO Inmining

in #inmining2 years ago

Привіт, дорогі читачі, ви хочете зайнятися Майнінг, але у вас є проблеми з високими витратами? Мені завжди було цікаво представляти вам новини зі світу блокчейна і впроваджувати інновації. Сотні нових проектів з'являються щодня в світі Blockchain. Я стежу за проектами для вас і ділюся реальними проектами з серйозним потенціалом. Сьогодні я розповім про проект Inmining. Вони пропонують нові рішення для гірничодобувної промисловості.

Основним елементом архітектури дата-центру Inmining стануть мобільні майнінговие модулі BlockBox AC від компанії Bitfury - одного з провідних світових постачальників послуг в сфері блокчейн. BlockBox AC - це контейнерне рішення: всередині надійного контейнера на площі близько 45 кв.м розташовані 176 охолоджуваних серверів із сукупною потужністю 14 петахеш в секунду, які споживають 1,2 МВт електрики. Модулі виробляються в Південній Кореї з використанням тих же промислових контейнерів, які застосовуються для морських перевезень вантажів. BlockBox AC - одне з найпотужніших майнінгових пристроїв, доступних сьогодні на світовому ринку.

Виробництво Дата - Центру Inmining буде засновано на використанні модульного обладнання BlockBox AC від Bitfury ( контейнерна збірка ). Це обладнання дозволяє легко розширюватися і масштабувати виробництво з кроком від 1,2 МВт і при цьому повністю мінімізувати витрати на капітальне будівництво і забезпечити швидку установку і запуск.

Принцип роботи Inmining

Inmining має наступні переваги перед конкурентами цього типу:

  • Більш низькі витрати на електроенергію. Хоча хмарне Майнінг сільське господарство зазвичай розташоване в країнах, де енергія відносно дешева (наприклад, в Китаї, Ісландії, Швеції, Грузії), вони як і раніше не можуть конкурувати з Inmining всього за 0,025 дол. США за кВт-год. ​​
  • Продаж - це не контракт, а токен, актив, що має свою цінність. Клієнти хмарного Майнінг повинні спочатку заплатити фіксовану ціну контракту (від 0,5 дол. США за 10 ГГц / с), а потім щоденні комісійні за управління, не отримуючи натомість ніяких активів. Учасники Inmining, навпаки, не тільки отримають право брати участь в лотереї і виграти біткойни, здобуті в рамках проекту, але також отримають токени, якими вони можуть вільно розпоряджатися.
  • Можливість приєднатися в будь-який час. Токени Inmining будуть вільно доступні не тільки під час продажу токенов, а й згодом, на біржах криптовалюта. Точно так само будь-який, хто хоче стати учасником Inmining, може зробити це в будь-який час. Провайдери хмарного Майнінг регулярно припиняють продавати контракти біткойнов, коли у них немає безкоштовного Майнінг-обладнання.
  • Прозорий процес. Дата-центр Inmining буде побудований в найближчі кілька місяців, і його місце розташування в КЕС Алабуга відомо. Це відрізняє проект від провайдерів хмарного Майнінг, які часто не мають свого власного Майнінг-обладнання.

Основні переваги використання обладнання BlockBox AC:

  • Висока ефективність. Мобільний Дата-Центр BlockBox AC складається з 176 серверів з повітряним охолодженням.
  • Інноваційність і масштабованість. BlockBox AC це одне з найпотужніших і мало витратних рішень які зараз існують на ринку Bitcoin Майнінг.
  • Мобільність. BlockBox AC є мобільним Дата-Центром контейнерного типу який можна розмістити в будь-якій зручній географічній точці.
  • Стійкість і надійність. BlockBox AC забезпечує цілодобовий моніторинг і та професійну технічну підтримку які в свою чергу гарантують високу продуктивність системи і швидке вирішення будь-якої проблеми.
  • Віддалений моніторинг робочих характеристик. Власник BlockBox AC може в віддаленому режимі стежити за станом обладнання за допомогою звичайного браузера або мобільного додатка.
  • Ультрасучасні технології. Мобільний Дата-Центр BlockBox AC має можливість робити апгрейд замінюючи тільки необхідні компоненти.

Tokensale:

INMG = 0,1$

IEO: 25.09 - 12.10

Токен INMG не є цінним папером або похідним фінансовим інструментом, так як власники токенов не отримують права на участь у розподілі прибутку, так само як і права голосу. Шанси на виграш у лотереї будуть залежати від кількості токенов у володінні і часу їх зберігання, але факт володіння токенами не гарантує отримання доходу. Аналогічно, участь в опитуваннях не означає право голосу - воно лише підтверджує право висловити свою думку і бути почутим.

Як бачите, це перспективна кампанія, у якій багато переваг. Надійність, безпеку тут гарантовані.

Додаткова інформація:

Website: https://inmining.io/en

Whitepaper: https://inmining.io/files/white_paper_english.pdf

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5181985.0

Telegram: https://t.me/inmining_en

Twitter: https://twitter.com/inmining_io

Facebook: https://www.facebook.com/inmining.io

Author: BitOK2019 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2531778)

ETH wallet: 0xaB417A7A45A863392D70B3F3F65976878cc0081C

Sort:  

I am confident that the company will occupy a leading position on the market! We had the opportunity to invest in the development of a unique project to increase Your coins!

I welcome this platform to the cryptocurrency world. I foresee this to be one of the major backbones of crypto.

Think this is a very promising project, due to the fact that the company has a clear strategy of how to make the cryptocurrency available for mass consumption. Guys, I recommend not to miss the chance to capitalize on this project.

Coin Marketplace

STEEM 0.62
TRX 0.10
JST 0.092
BTC 48217.89
ETH 2204.53
BNB 483.20
SBD 5.17