ICOVO – Dünyanın İlk ICO Platformu

in #icovo6 years ago (edited)

Ekran Resmi 2018-10-12 14.58.32.png

2017’de yaşanan ICO çılgınlığı hala akıllarımızda. Kripto paralara yatırım riskli bulunmasına rağmen insanlar büyük paraları ICO’lara yatırdı ve kazandı da. Bu ICO’ların yönetilmesinde bazı zorluklar ortaya çıktı ve ayrıca art niyetli kişiler ICO düzenleyerek dolandırıcılık yaptı. İşte bu tüm olumsuzluklara karşı çözüm olarak ICOVO projesi ortaya çıktı.

Bu olumsuzluklardan bazıları :

 • Çoğu yatırımcı, ICO yeterli para toplayamadığı için parasını geri alamadı ve proje başarıya ulaşamadı.
 • Sahte websayfaları, projeler, takımlar kurarak ICO düzenleyen kişiler bir çok yatırımcıyı dolandırdı ve paralarını alıp kaçtı.
 • Bazı ülkelerde ICO düzenlemek kanunlara uymuyor ve bu ülkelerin vatandaşları ICO’lara katılamıyor.

ICOVO’nun projelere katacağı olumlu etkiler :
ICOVO, ICO'lar ve yatırımcıların karşılaştığı sorunları çözmek için tasarlanmış büyük özellikler ile tasarlanmıştır. ICOVO, Token satışları sırasında geliştiricilerin ortaya koyduğu fonları etkin bir şekilde yönetecek bir sistem yaratacak. Bu, şu anda başarılı ICO'ları sınırlandıran negatif faktörleri kontrol etmek için yapılacaktır. Bu benzersiz özellikler şunlardır:

 • ICOVO platformu, sahtecilikten uzaklaşacak şeffaf bir ICO yürütme şekli sağlayacaktır.
 • ICOVO, çok az profesyonellik gerektiren ya da hiç profesyonellik gerektirmeyen bir sistem tasarlamıştır.
 • ICOVO platformu, proje geliştiricilerinin kimlikleri doğrulanacak ve onaylanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, Gowub güncellemelerini ICOVO web sitelerinde görüntüleyerek yapılır. Bu özellik aynı zamanda bu ICO'nun şeffaflığını da teşvik etmektedir. https://icovo.io/ico/
 • ICO geliştiricilerini aldatma eyleminden korumak, ICO'nun ardından yatırımcıların fonlarını geri almak amacıyla ICOVO, fonların geri çekilmesini ve kullanılmasını izleyecek merkezi olmayan bir platform oluşturdu.
 • ICOVO'nun benzersiz özellikleri, ülke düzenlemeleri ICO'lara katılmalarını yasaklayan bazı kişiler için engellerin kaldırılmasına yardımcı olacaktır. Bu, yatırımları teşvik eden daha iyi, şeffaf ve güvenilir bir ortam yaratarak gerçekleştirilecektir.

ICOVO'nun geliştiricilere faydaları:
Ekran Resmi 2018-10-12 15.19.11.png
ICOVO platformu sadece yatırımcılara fayda sağlamak için tasarlanmamıştır, aynı zamanda proje geliştiricilerinin de ICOVO'dan benzersiz faydaları vardır:

 • Bazı ICO planlamacıları ve proje geliştiricileri, satış sonrası satışlardan vazgeçme eğilimindedir. Topladıkları yüksek paralar kafalarını karıştırabilir ve bazen gerçek yol haritasından sapma eğilimi gösterirler. ICOVO, ICO fonlarını etkili bir şekilde yönetecek ve geliştiricilerin kendi zaman çizelgelerini takip eden ilk projelerini geliştirmeye devam etmeleri için motive edecek bir platform oluşturarak modaliteleri hayata geçirdi.
  Ekran Resmi 2018-10-12 15.19.34.png
 • ICOVO, DAICOVO'yu DAICO’nun merkezi olmayan metot yönetimi yöntemi ile ilgili olarak yapmak zorunda olduğu orijinal bir akıllı sözleşme olarak tasarlamaktadır. Bu, yalnızca geliştiricilerin, yol haritasına bağlı olarak projenin zamana göre ne istediğine göre para çekmelerine izin verilerek yapılacaktır.

Ekran Resmi 2018-10-12 15.18.40.png
Ayrıca ICOVO platformunun akıllı telefon uygulaması ile çoğu işlemi kolayca yapabileceksiniz. ICOVO yatırımcılarının ICO'ya yatırım yapmak istedikleri her seferinde KYC'den geçmeleri gerekmeyecek. ICOVO uygulaması ile yatırımcılar yalnızca bir kez ICOVO platformunda KYC yapmaları gerekecek. ICO'ya daha sonraki katılım, başka bir KYC'ye gerek duymayacaktır. KYC'nin doğrulanması, bazı kişilerin ICO'ya yatırım yapmalarını ya da belgelerini ya da KYC'ye ilişkin diğer faktörleri doğrulamadaki gecikme nedeniyle engellediğinden gerçekten büyük bir rahatlamadır. ICOVO akıllı telefon uygulaması, amaçlanan yatırımcıların platformdaki herhangi bir Token satışına nasıl katılacağını kolayca anlayabilmelerini ve Tokenlerini güvenli bir şekilde almalarını ve depolayabilmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. https://icovo.io/ico/

Sonuç olarak şu anda Soft Cap miktarlarını geçtiler ve yollarına emin adımlarla devam ediyorlar. Bu projenin ardındaki fikrin çok özgün ve yenilikçi olduğunu söylemek istiyorum. ICOVO'nun ICO problemlerini çözmek için tasarlandığı gerçeği, projeyi her kripto yatırımcısı için önemli bir hale getirmektedir. Bu nedenle, bu projenin, kripto para birimi ve blok zincirleme teknolojisinin kitlesel olarak benimsenmesini teşvik edeceğinden şüphe yoktur. Bu, ICO'nun kripto yatırımları için bir belkemiği olduğundan, her bir kripto meraklısının benimsemesi ve desteklemesi gereken bir projedir. ICO’ya katılmak isterseniz https://icovo.io/ico/ adresinden kayıt olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için:
Bitcointalk ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=4468796.0
website : https://icovo.co
white paper : https://icovo.co/whitepaper/wp_service_en.pdf
Yazarın Bitcointalk Profili : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1249814

Sort:  

ICO güvenliği çok önemli. Bunları yatırımcıyı korumak için bir platform haline getirmek çok etkileyici. Bence çok başarılı olacaklar.

O kadar çok scam proje ile karşı karşıya kaldık ki, böyle projeler şart oldu. Güvenli ICO'lar olur gelecekte umarım.

Piyasaya çıkan icoların birçoğu ya yokolmakta para toplayanların bir bölümü ise kayıplara karışmaktadır. İşte tüm bunlara çözüm bulabilecek bir proje

ICO platformu fikri oldukça mantıklı. Bunun yanında güven konusunda önemli bir aşama kaydederlerse başarı sağlayabilirler.

Bu platform icolara olan güveni arttırabilir. Takip edeceğim.

ICO'ların filtrelerden geçirilerek yatırımcılara daha uygun projeler bulmak açısından güzel bir fikir.

ICOVO ile ICO'lar güven verici olacak.

Özellikle 2018 yılında patlak veren bir çok ICO'yu gördüğümzde ICOVO projesinin önemini daha iyi anlayabiliriz. Başarılı olacaktır.

ICO yatırımlarının risklerini ekarte edebilecek bu tarz bir projeye uzun zamandır ihtiyaç vardı

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.13
JST 0.030
BTC 64658.37
ETH 3421.84
USDT 1.00
SBD 2.52