ICO Nedir?ICO getirisi götürüsü

in #ico3 years ago

Kalkınmayı finanse etmek için bir para dağıtımı yöntemi.
Crowdfunding başlangıçta madeni para madenciliği yerine, madeni paralar dağıtmak için kullanılır.
Genellikle, crowdfund'a koyulan miktar, jeton pazarının kapağını belirtir. Örneğin, 1BTC'ye girdiyseniz ve proje 1BTC toplamışsa, tüm paralar 1BTC değerinde olacaktır.
Yani 2BTC girilirse 100.000 Xcoin değeri 1BTC
olur, bu da 2BTC pazar payıyla 100.000 Xcoin'ler koyar.

ICO'nun bazıları dolandırıcılık olduğuna dikkat ettiğinizden emin olun, ICO'yla ilişkili iyi birkaç proje vardır - başarılı ICO'ların arasında NXT ve Ethereum gibi projeler bulunmaktadır. Sitemde
ICO'nun zaman çizelgesi var: http://icocountdown.com
Onlardan kazanç sağlamanın bazı temel özelliklerini anladığınızdan emin oluncaya kadar ICO'ya yatırım yapmamanızı önemle tavsiye ederim. ICOcountdown.com kişisi dolandırıcılıkları araştırmak için iyi bir iş çıkardı ve muhtemelen blogları iyi bir başlangıç. Bunun ötesinde, okumak, araştırmak, okumak, araştırma yapmak ve daha sonra yalnızca gözardı edebileceğiniz miktarı kaybetmek iyi bir fikirdir.
ICO açılmadan önce geliştiricilere para vermemelisiniz, kandırdın alacaksınız. Her zaman bir emanet hizmeti kullandığınızdan emin olun veya ICO bir çeşit Escrow kullanıyor, ancak bir emanet kullanmamak için bir kaç istisna var, ancak genellikle hiçbir emanet bir emanet değil.
Serbest piyasa fiyatı belirtir, ICO serbest piyasada serbest bırakıldıktan sonra yükselebilir veya indirilebilir (borsalarda listelenirken). Her pazarın geleneksel ticareti gibi yükselip kâr etmek için kendi kararınızı kullanmanız gerekiyor.
ICO şartlarına bakmalı ve matematiksel hesaplamalar yapmalısın, örneğin WAVES ilk günü% 20 bonus teklif etti. Araştırma yaptığınızdan emin olmanız gerekir

İnsanlar neden riskli olduğu zaman ICO'ya yatırım yapıyorlar diye düşünüyorsanız
Yatırımın ana amacı daha sonra üzerinde bir şeyler beklemektir. İnsanlar ICO'ya yatırım yaptıklarından şüphesiz, gelecekte gerçekten ilginç bir dönüş sağlayacaktır. Herhangi bir yatırım risklidir, bu nedenle ICO projelerinin iyi geçtiğini anlamıyorsanız, daha sonra yatırım yapmazsınız.

Bir çok insan hala sadece bir kaç ICO'ya biraz para yatırarak "milyoner" olacaklarını düşünüyor.
Ve bu yapılması kötü bir şey değildir, ancak karışık bir yatırım yaparsanız, kazanmak yerine tüm paranızı kaybedeceğinizi anlamanız gerekir
ICO'lara yatırım yapmak kriptokraside en karlı olanıdır. Çünkü daha değerli mülkleri daha düşük fiyata yapabilirsiniz. Bu işaretin borsaya gelmesinden sonra değer artırılacaktır. ICO'ya yaptığınız yatırımın riskli olduğunu belirttiniz. Evet, riskli, bu yüzden onlara yatırım yaparak çok fazla kazanç elde ediyorsunuz. Yüksek risk yüksek kar demektir. Bu günlerde piyasada çok sayıda aldatmaca ICO var. Onlara yatırım yapmadan önce dikkatli olmanız ve daha fazla araştırma yapmanız gerekir.
Kural olarak, risk ne kadar yüksekse, kar o kadar büyük olur. Büyük kazançlar çok sayıda insanı cezbetmektedir. Ve bu insanların birçoğunun açgözlülüğü gibi bir yardımcısı var. Duygularla baş edemez ve yanlış kararlar verirler. Duygularla baş edebilecek ve iyi analitik zekalarına sahip olan insanlar iyi para kazanırlar. Bu benim fikrim.

Coin Marketplace

STEEM 1.17
TRX 0.15
JST 0.156
BTC 63305.82
ETH 2298.77
BNB 569.45
SBD 9.21