SportsPodium

in #ico4 years ago

image.png

Спорт вже давно є частиною життя. Вона приносить здорову і щасливе життя кожному. Спорт - це не просто розважальні ігри, а й проблеми з людськими обмеженнями, це допомагає людям демонструвати свій повний потенціал. Але в нинішній індустрії спорту є аспекти, які ще не використовуються та використовуються. Це марна трата розвитку спорту. SportsPodium фокусується на невикористаних та недооцінених аспектах спортивної індустрії для створення всебічного та сталого розвитку спортивної спільноти.

SportsPodium
SportsPodium - це спортивна екосистема на базі блокчейн, що робить інновацію в сучасному спортивному секторі, збираючи інформацію від усіх спортсменів будь-якого віку та рівня, а також нагороду учасникам, які сприяють розвитку цієї спільноти. Крім того, SportsPodium буде відслідковувати потік коштів і його розподіл у заходах і змаганнях, щоб забезпечити прозору інформацію спортивній спільноті.

Цілі SportsPodium
Створіть велику базу даних інформації та діяльності спортсмена.
Зробити потік і розподіл грошей у спортивній діяльності стають більш прозорими.
Створіть потоки доходів для підтримки спортивних заходів.

Особливості
Спортивні заохочення людей
SportsPodium стимулює учасників екосистеми внести критичну інформацію. Їх працьовитість і точна інформація оцінюються і нагороди даються гідним учасникам.

**Потоки доходів
**SportsPodium забезпечує переваги учасників, які вносять внесок у екосистему, з рівним їх внеску, отримуючи вигоду від реклами, інших послуг, таких як спонсорство, самореклама і сканування талантів, управління подіями / змаганнями, або з інтернет-магазинів.

Vested POD (vPOD)
Vested POD відрізняється від POD. Її не можна обміняти на інші валюти або торгувати навіть на екосистемі SportsPodium, крім POD. Vested POD використовується для голосування за події в екосистемі. Крім того, власники vPOD зароблятимуть певний відсоток винагороди кожного періоду, як, наприклад, механізм підтвердження ставки.

Anti-Bot Механіка
Оскільки точна та достовірна інформація є важливою для експлуатації та економії екосистеми SportsPodium, учасники повинні бути перевірені, щоб усунути спекулятивну поведінку, використовуючи бота для участі в екосистемі.

Переваги SportsPodium
Розвиток спортивної індустрії
За рахунок створення екосистеми на блокчейн, SportsPodium роблять всі види діяльності в спорті більш прозорими і етичними. Така інформація, як щоденне навчання, дієтичні та змагання, буде накопичуватися та аналізуватися для створення спортивної бази даних, яка служить програмам розвитку талантів або оптимізації навчальних програм.
Крім того, екосистема SportsPodium також відстежує потоки та розподіли фондів, щоб забезпечити використання коштів у початкових цілях та діяльності з етики.

Вигідний для учасників
Powered by blockchain технології та розумний контракт, SportsPodium може створити хвилювання спортивної спільноти через систему винагороди. Спортсмени здатні заробляти додатковий прибуток від обміну даними спортивних даних в екосистемі. Спонсори та рекламодавці можуть отримувати дохід, беручи участь у заходах або змаганнях, якими керує SportsPodium. Спортивні користувачі також мають свою винагороду через участь у діяльності екосистеми.

Висновок
SportsPodium зробить інновацію в індустрії спорту своєю прозорою та етичною екосистемою. Прозорість коштів у спортивній діяльності призведе до усунення корупції у спорті та розвитку спортивної економіки. Крім того, SportsPodium стимулює кілька компонентів для участі в його екосистемі з метою побудови стійкої і здорової спортивної спільноти. Таким чином, SportsPodium сприяє розвитку спортивної індустрії.

Website: https://sportspodium.Net
Facebook: https://www.facebook.com/SportsPodiumApp
Telegram: https://t.me/SportsPodiumPublic
Twitter: https://twitter.com/@mysportspodium
Instagram: https://www.instagram.com/mysportspodium/
Author:
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1093731

Sort:  

Спорт это конечно очень крутая тема, особенно для тех кто любит смотреть спортивные матчи и болеть за свою команду, ведь на любимой команде можно и подзаработать, делая ставки на любимую команду. Правда у меня часто бывает такое, что я пропускаю любимый матч и благо что есть такие сайты как https://fanday.net/france-league-1 , где можно посмотреть счет предыдущего спортивного соревнования.

Coin Marketplace

STEEM 0.17
TRX 0.05
JST 0.022
BTC 16839.06
ETH 1234.35
USDT 1.00
SBD 2.15