QUANTOCOIN

in #ico4 years ago


Навряд чи настане той період, коли криптовалюта піде з ринку. Напевно банки чекали цього моменту, але тепер їм залишається думати, про те, як інтегрувати технологію Blockchain в свою діяльність. Погодьтеся, що було б набагато простіше, якби у нас була можливість розпоряджатися криптовалюта не тільки шляхом виведення цифрової валюти в фіат і подальшої оплатою товарів і послуг, але і ще самій цифровий валютою. Маючи на телефоні інтернет-банкінг ми могли б розплачуватися криптовалюта на будь-які наші потреби. Саме цій темі присвячений сьогоднішній огляд.
Моєму увазі попався проект, який взявся за впровадження інновацій в сферу фінансових послуг, шляхом впровадження технології Blockchain в банківську сферу. Проект Quantocoin - стане нашим сполучною ланкою.

Давайте розглянемо, чим впровадження технології Blockchain в сферу фінансових послуг корисно. Технологія Blockchain і криптовалюта привертають чималу увагу. Завдяки використанню цієї технології транзакції стають безпечними і швидкими. Технологія Blockchain набагато цікавіше, ніж додатки, які застосовуються банківськими сферами в даний час. Інтеграція технології Blockchain з платіжними системами, які існують, мають величезне значення, так як безготівкові розрахунки завдяки впровадження даної технології, стануть набагато безпечніше і швидше. Саме перераховані чинники приведуть сферу банківських послуг до розвитку.

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ

Багато банківські послуги уразливі. Неприйняття технології Blockchain може привести до неконкурентноспобності на ринку фінансових послуг. Безсумнівно, багато банків більш-менш справляються з основними своїми завданнями, але прийшли зміни і з'явився Blockchain, децентралізована платформа, яка показала нам всім, що все, що виконували банки протягом століть, може бути простіше, безпечніше і надійніше.

Quantocoin розробила модель наступного покоління для майбутнього фінансових послуг і цифрового банкінгу. Сама з себе вона представляє платформу, яка дозволить проводити фінансові операції. Завдяки впровадженні технології в сферу банківських послуг у нас буде можливість розплачуватися криптовалюта. Проблема з кінськими комісіями при виведенні в фіатние кошти теж буде вирішена.

Можливість відправки криптовалюта з будь-якої точки світу буде для нас відкрита, досить буде мати на телефоні інтернет-банкінг Quantocoin.

Отже, підбиваючи підсумок перерахованого вище, Quantocoin має ряд переваг, таких як:

Швидкі переклади з будь-якої точки світу;
Низькі комісії при транзакціях;
Можливість відстеження транзакцій;
Високий рівень безпеки персональних даних;
Максимально прискорене переведення в готівку грошових коштів.
Що особливо важливо, що платформа Quantocoin буде доступна навіть в країнах третього світу, що дозволить економіці цих країн розвиватися швидше.
ДОДАТОК

Зовсім скоро у вас буде можливість скачати і мати на своєму смартфоні з безліччю додаткових і корисних функцій. Цей додаток дозволить вам здійснювати покупки за допомогою криптовалюта, завдяки технології безконтактних платежів:

QtcBEACON - вдає із себе пристрій, що живиться від батареї, або USB - роз'єм, за допомогою якого буде випромінюватися.
NFC - безконтактна зв'язок, яка підтримується між двома пристроями для обміну інформацією з терміналом.
QR-код - являє собою інформацію зашифровану в зображення, яке легко читається за допомогою смартфона.


QTCt - токен, який випущений на основі платформи Waves.
Найменування токена - Quantocoin
Символ - QTCt
Вартість токена - 1.2 $
Softcap - 3,000,000 $
Hardcap - 70 000 000 $
Приймаються - BTC, ETH, фіатние кошти

КОМАНДА

Команда проекту дуже сильна, має за плечима досвід більше 25 років в банківській сфері.

Олександр Брекс - засновник і генеральний директор.
Пабло Дана - співзасновник і генеральний директор.
Якщо ви хочете більш докладно ознайомитися з ключовими експертами проекту, а також їх радниками, то перейдіть за посиланням:

РЕЙТИНГИ

Ви тримаєте свій банк в долоні - саме таке гасло ви можете зустріти на офіційному сайті. По суті, так воно і є, завдяки даним проектом, вам буде дозволено здійснювати велику кількість необхідних операцій, не виходячи з дому. Технологія Blockchain - є надійною базою даних. Адже саме завдяки цій технології всі функції будуть прозорими, прийняття даної технології спростить життя багатьом з нас, адже завдяки Quantocoin у вас буде можливість:
Обміняти миттєво криптовалюта в фіатние кошти;
Онлайн покупка необхідних товарів;
Оплата онлайн ігор;
Миттєві міжнародні перекази;
Висока швидкість транзакцій.
Тільки Вам вирішувати в який проект інвестувати, але даний проект має великий потенціал і необхідні завдання для удосконалення сферу банківських послуг.

Контакты проекта:
Website: https://www.quantocoin.io/
WhitePaper: https://quantocoin.io/wp-content/uploads/2018/07/WP_QTC_2562018-TESTING2-1.pdf
Telegram: https://t.me/QTCcoin
Twitter: https://twitter.com/Quantocoin
Facebook: https://www.facebook.com/qtcdto/
Medium: https://medium.com/@Quantocoin
Reddit: https://www.reddit.com/user/Quantocoin/
ANN: https://www.altcoinstalks.com/index.php?topic=43345
Автор:
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1093731

Coin Marketplace

STEEM 0.17
TRX 0.05
JST 0.023
BTC 17257.66
ETH 1284.17
USDT 1.00
SBD 2.13