CWEX

in #ico4 years ago (edited)

Про проект
Вино є невід'ємною частиною традиційного, культурного харчування, яке не просто банальне гасити голод, а цілу церемонію. В даний час багато цінителів цього, хорошого вина. І варто зауважити, що виноробна галузь є дуже вигідним і перспективним активом. І оскільки інвестиції зараз дуже популярні, і це тільки зростає. Проте, поточні торговельні платформи для тонів є складними і мають високу вартість обробки.
https://cwinex.io/-Це нова криптовалюта, яка призначена для створення торговельної платформи, призначеної для торгівлі винами. Це криптовалюта, яка дозволяє купцям та продавцям криптокультури продавати та зберігати чудові вина на платформі в обмін на CWEX / BTC / ETH / NEO / USDT. Він об'єднує власників вина, виробників, а також цінителів хорошого вина на реальному ринку в єдиній загальній системі.

Плавна і легка торгівля. Торгівля цінним реальним активом у глобальному масштабі без перешкод регулюванню та процедурам.
Надійна рентабельність інвестицій. Інвестуйте свої активи в активи, які є стабільними, і гарантуйте короткостроковий та довгостроковий прибуток.
Анонімність та безпека у торгівлі. Гарантована анонімність та безпека інвестицій за допомогою системи сертифікації на основі блоків.
Головним партнером CWEX є DotChain GmbH. Він розташований у Швейцарії та гарантує анонімність та безпеку інвестицій, забезпечуючи сертифікацію власності на блок-ланцюг для кожної пляшки вина, що торгуються на торговій платформі. Гарантією справжності вина буде надання спеціальних сертифікатів автентичності, виконаних на Blockchain. Цей сертифікат надає покупцеві недвозначне визначення його інвестицій.

На платформі CWEX лише виробники дрібних вин, які пройшли суворий аудит, зможуть перерахувати свою продукцію на продаж. Для трейдера це означає безпечне інвестування та гарантія автентичності дрібного вина.

Торговельний цикл на платформі виконується за п'ять простих кроків:

Пропозиція або пропозиція про вино.

Торгівля відображається. Як тільки ваша пропозиція або пропозиція відповідатимуть, ви отримаєте повідомлення про успішну торгівлю.

CWEX спільно з DotChain GmbH захищає вино.

Сертифікація власності на основі Blockchain передається покупцеві як гарантія автентичності пляшки та вартості інвестицій.

Три варіанти, доступні для власника сертифіката: сертифікація власника може бути продана на платформі, призначеній для оцінки цін або здійснена під час доставки природного вина.

Сутність цієї торгової системи з сертифікатами власності полягає в тому, що вона значно знижує поточні витрати на обробку, залишаючи покупцю майже 80%, що є найбільшою вартістю всіх інвестицій з самого початку.

Основні функції платформи:
Подробиці ICO

CWEX - це унікальний токен для Crypto Wine Exchange. З його допомогою, транзакції в CWEX будуть здійснюватися, і це зменшить торгові комісії.

Token Name - Крипто-Винний Біржі

Символ Token - CWEX

Загальна кількість випущених жетонів: 89 000 000

Тривалість проведення Pre-ICO: 15 грудня 2018 року - 9 січня 2019 року

Кількість проданих жетонів - 55 180 000 (62%)

Вартість жетонів на Pre-ICO - 0,16 дол. США

Вартість токену на ICO становить 0,20 дол. США

ICO Період: 10 січня 2019 року до 21 березня 2019 року

Прийняті валюти - EOS, ETH, BTC, BCH, LTC, NEO, ZEC, XMR, USDT

Мінімальна сума інвестиції - 50 доларів США.

М'яка шапка - 1 000 000 доларів США

Hard Cap - 10,000,000 USD

Максимальний обсяг інвестицій - 100 000 грн

Нерозпродані токени будуть спалені.

Website: https://cwinex.io/
ВТТ: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5042350
Whitepaper: https://cwinex.io/wp-content/uploads/2018/09/CWEX-Whitepaper.pdf
Twitter: https://twitter.com/CwexWine
Facebook: https://www.facebook.com/cwexio
Telegram: https://t.me/cwexio
Reddit: https://www.reddit.com/r/CWEX
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/cwexio/

My BTT Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1093731

Coin Marketplace

STEEM 0.17
TRX 0.05
JST 0.023
BTC 16935.99
ETH 1251.07
USDT 1.00
SBD 2.09