CHAOEX

in #ico4 years ago

image.png
Криптовалюта є величезним винаходом людини. Вона дала поштовх для розвитку технології blockchain, яка є найбільшою технологічним відкриттям.
За останні кілька років криптовалюта інтерес з боку користувачів і бізнесу виріс значно, в слідстві чого підприємств почали впроваджувати криптовалюта як платіжний інструмент. Криптовалюта зарекомендувала себе як метод здатний вирішувати такі проблеми, як затримки транзакцій, внутрішньодержавна валюта, високі комісії і багато іншого, чого не може забезпечити традиційний спосіб оплати. Одним словом криптовалюта принесла масу переваг і лідирує в світі цифрових валют. З розвитком кріптовалютной індустрії на ринку стали з'являтися велика кількість кріптовалютних бірж.

Кріптовалютная біржа - це місце, де люди можуть купувати або продавати криптовалюта. За останні кілька років було створено безліч кріптовалютних бірж. Основною причиною цього є проблеми, пов'язані з кріптовалютнимі біржами, що призводять до створення безлічі біржових майданчиків, які користувачі залишають одну за одною.
Ці проблеми включають в себе проблеми безпеки, високі комісії, повільна швидкість транзакції, обмежені кріптовалютние пари, погане обслуговування клієнтів і високий мінімальний висновок. Все це в купе призвело до створення багатьох бірж, метою яких є вирішення цих проблем, але, на жаль, проблеми все ще актуальні і потребують вирішення. З цієї причини була розроблена унікальна кріптовалютная біржа - CHAOEX.

image.png
Платформа CHAOEX і її ключові переваги

CHAOEX - це нерегульований кріптовалютний обмін, який пропонує торгові послуги через свою веб-платформу. Вона базується в Гонконгу. Біржа дає користувачам можливість легко і з упевненістю торгувати криптовалюта. На даний момент багато бірж стикаються з проблемами безпеки і хакерськими атаками, користувачі втрачають свої активи, а також свою особисту інформацію на біржових платформах. CHAOEX впровадив протокол безпеки високого рівня в ІТ-обмін, забезпечуючи адекватну безпеку для всіх користувачів біржі. Даний протокол безпеки буде перевірятися і оновлюватися до дуже часто, щоб зробити платформу максимально захищеною.
image.png

двухфакторная аутентифікація

CHAOEX також має двухфакторную аутентифікацію, яка є одним з кращих способів для захисту свого облікового запису. CHAOEX використовує холодний гаманець для забезпечення захисту коштів користувачів. Не секрет, що використання холодного гаманця - кращий спосіб захистити активи, і тому CHAOEX використовує це. Користувачам не потрібно турбуватися про втрату своїх коштів на біржі, тому що всі вони максимально захищені.

KYC (Знай свого клієнта)

Ще одним кроком в забезпеченні належної безпеки є процедура KYC, спосіб зменшити шахрайства та підроблених користувачів.

KYC складається з трьох рівнів:

Перший рівень - доступ до здійснення торгових операцій на біржі
Другий рівень - максимальний ліміт для виведення коштів - 5 BTC
Третій рівень - максимальний ліміт для виведення коштів - 50 BTC
Швидкі транзакції

Повільні транзакції - це те, з чим в даний час стикається більшість кріптовалютних бірж з величезною кількістю користувачів. Такі біржі не можуть впоратися з великим навантаженням належним чином, що в результаті призводить до повільним транзакціях. Це змушує користувачів витрачати більше часу в очікуванні зняття коштів або депозиту.

Розробники CHAOEX створили платформу з різними високоякісними технологіями, які будуть обробляти кожні транзакції протягом декількох секунд, що робить біржу одним з найшвидших на ринку.
image.png

Підтримка великої кількості токенов і монет

Зараз ринок криптовалюта наповнений великою кількістю монет і токенов, які також будуть торгуватися на CHAOEX. Біржа вже підтримує різні топові криптовалюта.

низькі комісії

CHAOEX має низькі комісії в порівнянні з іншими кріптовалютнимі біржами - 0,1% від кожної транзакції, яку вони зробили на платформі. Плата за висновок CHAOEX також низька в порівнянні з іншими, всього 0,5%. Це безсумнівно велика перевага перед конкурентами.

_Мобільна версія _

CHAOEX також має власне мобільний додаток для користувачів Android і iOS для забезпечити легкого доступу до біржі. Мобільний додаток побудовано з дружнім призначеним для користувача інтерфейсом. Воно також має високий рівень безпеки. Додаток має різні типи ордерів, такі як ринкові, лімітні та стоп-ордера.
Мобільний додаток CHAOEX доступно для завантаження

Відмінна технічна підтримка

Службу підтримки клієнтів дозволяє користувачам спілкуватися в режимі реального часу з розробниками. Це величезна перевага оскільки мало хто біржі мають таку функцію, але біржа CHAOEX має це і дозволяє користувачам задавати питання і повідомляти про проблеми розробнику. Питання вирішуються в найкоротші терміни.

image.png

Безумовно біржа дуже цікава і вже є однією з провідних в світі криптовалюта. Всі перераховані переваги дають трейдерам впевненість у безпеці і зручності для торгівлі. Біржа вже живе і багато топові криптовалюта торгуються на ній.

WEBSITE

Уникальность:

Text.ru - 100.00%
Автор:
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1093731
0xeCDF00b5726215EDB6FD2FE6283A06D36F9a11a9

Coin Marketplace

STEEM 0.18
TRX 0.05
JST 0.022
BTC 16941.40
ETH 1273.89
USDT 1.00
SBD 2.07