Bitcoin Sport

in #ico4 years ago

Bitcoin Sport - це унікальний майданчик, яка буде представляти собою кріптовалютний банк.

Bitcoin Sport (BSport) - унікальна кріптовалютная платформа і окрема цифрова валюта. На даний момент вартість монети Bitcoin Sport (BSport) прив'язана до декількох популярним криптовалюта, такі як BTC, ETH, Waves, USD. В майбутньому, команда проекту хоче прив'язати монету до вартості золота. Цю функцію в системі WebMoney виконує титульний знак WebMoney Gold - WMG.

У сучасному світі є досить велика кількість красивих грошових інструментів, в число входять майже всі інструменти на основі криптовалюта. Одним з найсильніших вважається токен - нинішній цифровий аналог акції. Зараз формуються всілякі Ассет у вигляді токенов, кожний з яких може допомогти залагоджувати складні завдання в певних системах. Токенізація з впровадженням технологій blockchain і смарт-контрактів дозволила влаштувати взаємодія між користувачами, планами і сервісами безпечним і швидким. Розвиток даного напрямку в цифрову економіку відкрило дорогу IT-проектів, надавши гігантську майданчик для залучення вкладень за допомогою реалізації цифрових токенов. Є велика кількість blockchain стартапів і планів, які наприклад або ж по іншому пов'язані з заощадженням, обміном і депозитарною заощадженням криптовалюта.

В наш час, криптовалюта все частіше стає одним з комфортних засобів оплати по всьому світу. Так, наприклад, вже зараз є велика чисельність планів, що дозволяють оплачувати продукти в інтернет-магазинах: Coinsnap, CoinGate, Blockonomics, BitPay, Coinbase і безлічі інших. В онлайні доступні переліки магазинів, які вже приймають криптовалюта, і їх чисельність щодня зростає.

Команда проекту хоче домогтися того, щоб Bitcoin Sport став, перш за все, прибутковим для трейдерів і гнучким для мільйонів користувачів, а так же бути швидкою і безпечною системою. Великим плюсом компанії Bitcoin Sport вважається те, що вона з'єднає конфіденційність з регулюванням, власне, що вже високо було оцінено нашими 11-і трейдерами. Це гарантує величезну економічну привабливість проекту.

Bitcoin Sport задумує дати своїм клієнтам безопасносное і технологічне обслуговування, який відповідає всім вимогам передового світу фінансових технологій. Надійне і безпечне збереження криптовалюта, законність - всілякі оплати криптовалюта в інтернет-магазинах, примноження коштів - велике чисельність інвестиційних намірів для інтенсивних вкладників, мобільність - обмін криптовалюта між собою зсередини обслуговування, в тому числі на фіатние кошти.

Команда проекту Bitcoin Sport мають на меті у подальшому розвитку ринку криптовалюта і його інтеграції з ринком з метою підвищення безпеки фінансових операцій будь-якого рівня. Так само, команда націлена на допомогу людям у вирішенні проблем, пов'язаних з деякими наявними неприємними особливостями сучасної економіки, типу інфляції, відносної складності дрібних інвесторів входження на біржові ринки і ін. Саме для цієї мети команда створює унікальну багатофункціональну платформу максимально ефективною, а також прагнемо просунути її в маси.

Для користувача сервісу Bitcoin Sport команда планує ввести можливість отримати мікропозики для ведення діяльності всередині платформи. Це дозволить відразу отримати необхідні привілеї для швидкого старту роботи на торговій платформі Bitcoin Sport. Подібна практика є на таких платформах, як форекс. Команда вважає, що мікропозик користувач може витратити і на інші потреби. Для подібної позики не вимагатиметься заставу або інші гаранти виплати. Оформивши один мікропозик, користувач в цей же момент отримає криптовалюта в кредит. Його необхідно буде погасити протягом обумовленого в угоді терміну.

Контактная информация проекта:
Сайт: https://bitcoin-sport.org
Whitepaper: https://vk.com/doc2464324_480478004
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5038633.0
VK: https://vk.com/bsporteng
Twitter: https://twitter.com/cred_fin
Facebook: https://www.facebook.com/BitcoinSport24/
Telegram: https://t.me/BSportENG
Telegram 2: https://t.me/joinchat/K3WISRJPPZU7wLJN5krSxQ
Автор:
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1093731

Coin Marketplace

STEEM 0.17
TRX 0.05
JST 0.022
BTC 16179.82
ETH 1171.64
USDT 1.00
SBD 2.09