Paygine - Açık finansal platform

in #ico3 years ago (edited)

Paygine, kendi özel bankacılık yapısı içinde faaliyet göstermek ve para havale, kripto para birimi değişimi ve beyaz etiket çözümü altında “gerçek” mal ve hizmetler için ödeme yapmak için FinTech ve kripto-iş ihtiyaçlarına hizmet etmek üzere tasarlanmış açık bir finansal platformdur.

Screen Shot 2018-05-26 at 2.08.00 PM.png

Uluslararası bankaların ve finansal kuruluşların ihtiyaçlarına göre, Best2Pay'in kurucuları, açık bir API ile tek bir BT sistemi ile birleştirilen yeni bir platform oluşturmaya karar verdiler.Paygine’in benzer projeler üzerindeki ana rekabet avantajı, FinTech şirketleri, e-ticaret ve ötesi tarafından halihazırda kullanılan mevcut Best2Pay hizmetlerini ve teknolojilerini kaldırabilmesidir.

Paygine platformu, Best2Pay mevcut teknolojisini kullanarak aşağıdaki hizmetleri sunacaktır:

• Kripto para birimini bir banka kartına / karttan aktarmak;
• Kripto paralarla bir kart kullanarak mağaza ve mağazalarda ödeme yapmak;
• Çevrimiçi mağazalarda mal ve hizmetler için ödeme olarak kripto para birimini kabul etmek;
• Fiat para birimleriyle sınır ötesi transferleri kripto-para birimi üzerinden minimum maliyetlerle gerçekleştirmek;
• Hem fiat hem de kripto para cinsinden cüzdanların aralarında rahat ve hızlı bir şekilde dönüştürebilmesini sağlayarak cüzdanların bakımını yapmak.

Pay Engine Limited'in (UK) temel kurucuları, Paygine (ABD), Pay Engine (İngiltere) ürün ve teknolojilerine dayanan bir Açık Finansal Platform oluşturmaya karar verdi. Bu, işletmelerin ve tüketicilerin günlük hayatında kripto para birimini basit ve rahat bir şekilde kullanmasına yardımcı olacak. Paygine (ABD), Pay Engine teknolojileri ve ürünlerinin sınırsız kullanımı için gereken tüm lisanslara sahiptir. Var olan ürünlerin ve müşteri veritabanlarının kullanımının başarılı olması için Paygine (ABD) değişikliklerini önemli ölçüde artırdığına inanıyorlar.
Bugün, Best2Pay hizmetleri FinTech şirketleri, e-ticaret ve daha fazlası tarafından her ay 1,5 milyondan fazla müşteriye hizmet vermek için kullanılmaktadır ve son kullanıcı sayısı her ay% 34 artmaktadır.

Peki Paygine Mevcut sorunlar için nasıl çözümler sunuyor?
Paygine platformunu yaratarak, her şeyi sıfırdan yapmayacağız. Top2Pay tarafından birikmiş tecrübemize ve tüm hizmet ve teknolojilere temel olarak bir temel oluşturuyoruz. Onları küresel ölçekte ölçeklendireceğiz ve bunları, operasyonlarında zaten kripto para birimi ve blok zincirini kullanan (veya kullanmayı planlayan) işletmelere yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış yeni servislerle destekleyeceğiz.
Amacımız, dünya çapında FinTech işletmelerine hizmet vermek için açık bir finansal platform oluşturmak ve beyaz etiket ilkelerine dayalı hizmetler sunmaktır.
Müşterilerimizin işlerini geliştirmeye yardımcı olacak ve onlarla rekabet etmeyecek bir sistem oluşturuyoruz. Mevcut yasal düzenleyici çerçevede (AML / CFT prosedürleri dahil) müşterilerimiz için mali ve yasal bir arka uç sağlamaktayız.

Eşler arası hizmeti kullanmak için üç ana senaryo konuşulabilir:
1- Müşteriler platformda kayıtlı olup, yüklenicilerin hizmetlerini kendi hesaplarından doğrudan öderler.

1.PNG

  • Yüklenicinin hesabı, yüklenicinin sahip olduğu bir çeşit ödeme yöntemi referanslarıdır. Bir ödeme kartı (gerçek veya sanal), banka hesabı, e-cüzdan, cryptowallet.bank hesabı, e-cüzdan, kripto cüzdan olabilir.

2- Anaşmalı taraflar (Yürütücü) platformda kayıtlıdır ve doğrudan bir veya birkaç müşteriden doğrudan hizmet ve mal almak için fon toplar ve sonra hesabına veya kartına para yatırır.

2.PNG

  • Yüklenicinin hesabı Paygine sisteminde toplayıcı tarafından açılır. Yürütücünün kişisel ödeme yöntemi, örneğin ödeme kartı (gerçek veya sanal), banka hesabı, e-cüzdan, kripto cüzdan - bu hesaba bağlanır.

3- Güvenli bir işlem, Paygine platformu kullanılarak, müşteriden ve elde tutulan fonlardan (emanet hesabına benzer) borçlandırıldığında işlenir. İşlemin başarılı bir şekilde tamamlanmasından sonra, fonlar yükleniciye aktarılır, ya da arızası halinde, müşteriye iade edilir.

3.PNG

  • Alıcı / Satıcı Hesabı, Alıcı / Satıcı tarafından sahip olunan bazı ödeme yöntemi kimlik bilgileridir. Bir ödeme kartı (normal veya sanal), banka hesabı, e-cüzdan, kripto cüzdan olabilir.

Token Detayları:
PGC tokenleri, Paygine platformundaki temel fonksiyonel araç olacaktır ve ICO satışından veya ICO’yu takiben bir değişimden satın alınabilir. Paygine platformu, sadece 1 PGC = 1 USD ve belirteçlerin piyasa fiyatı ile belirlenen maksimum döviz kurunun asgari oranını belirleyerek platform tarafından hesaplanacak belirli bir değere göre hizmet sunacaktır. Bu değişim kuralına ek olarak, ödeme hizmetlerinin platform hizmetleri için ödeme yapması durumunda, ödeme yapan kişi% 10 ile% 30 arasında bir indirim alacaktır (hizmet türüne bağlı olarak).

Screen Shot 2018-05-27 at 1.07.22 AM.png

Token PGC
Fiyat 1 PGC = 1 USD
Bonus Kullanılabilir
Platform Ethereum
Accepting BTC, ETH, Fiat
Soft cap 3000000 USD
Hard cap 30,000,000 USD
Ülke: ABD
Whitelist/KYC KYC
Yasaklı Bölgeler: China, South Korea

Paygine Hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki linkleri kullanabilirsinizİ;
Website: https://paygine.com
Whitepaper: https://paygine.com/assets/helpers/files/en.pdf
Telegram Group: https://t.me/paygine_official
Twitter: https://twitter.com/paygine
Facebook: https://www.facebook.com/paygine/
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2916009
Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4147203

Author of the Article: Rhego
My bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1104013

Sort:  

Congratulations @rhego! You have completed some achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes received

Click on any badge to view your Board of Honor.

To support your work, I also upvoted your post!
For more information about SteemitBoard, click here

If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do you like SteemitBoard's project? Vote for its witness and get one more award!