LaborCrypto- Geliri paylaşan küresel serbest peer-to-peer ekosistem.

in #ico3 years ago

Gig Ekonomi Tecrübesi + Blockchain Hesaplama Desantralizasyonu

LaborCrypto ™, insan gücü ile çalışan serbest çalışan bir ekosistemde hafif bir dokunuş yöneticisidir. Algoritmaları, kullanıcıları serbest çalışma için işe almak ve tanıtmak için diğer kullanıcılarla eşleştirmektedir. LaborCrypto, Gig ekonomisini eşleştiren bir platform olan ChoreRelief ™ 'in bir sonraki seviyesidir. LaborCrypto bu deneyimi kullanıyor ve kurumsal güç yapılarını desantralize etmek ve serbest çalışan işçilere ve onları işe alanlara daha fazla ekonomik güç vermek için blockchain akıllı sözleşmelerin gücünü uygulamayı hedefliyor.
Screen Shot 2018-05-30 at 10.23.17 PM.png

LaborCrypto olarak, farklı düşünen, statükoya meydan okumaya ve serbest çalışanlara güç vermeye inanıyorlar. Ve bunu yapma şekilleri, bir bankacılık sistemine sahip olmaksızın, dünyanın her yerinden insanları birbirine bağlayarak ve serbest oyuncuların tüm kazançlarını tutup hemen almasını sağlayarak oluşturmayı hedefliyorlar. Kullanıcılarımızla reklam gelirlerimizin yarısını paylaşarak ve toplanan gelirleri adil şekilde dağıtarak platformu hayata geçirmeyi planlıyorlar.

LaborCrypto'nun Değerleri :
Her birimizin aşağıdaki durumlarda hayatlarımız üzerinde gerçek kontrol sahibi olduğunu düşünüyoruz:

  • Bir Tüketici olarak, işe alma kaynaklarınızı nasıl daha iyi kullanacağına siz karar verirsiniz;
  • Bir Freelancer olarak, kendi patronunuz olmak, ufkunuzu genişletmek ve sınırlarınızı test etmek için kendi başınıza
    çıkın;
  • Bir Ortak olarak (sadece Tüketiciler ve Serbest Çalışanlar için kullanılabilir), dünyayı daha iyi bir yer haline getirecek ve platformda çalışarak ne kadar para kazanacağınızı artıracak bir şeyin parçası olmak istersiniz.
    Screen Shot 2018-05-31 at 5.36.33 AM.png

Şirket özeti
LaborCrypto ™ liderlik ekibi, tüketicilere bütçe ve zamanları üzerinde daha fazla kontrol sağlamaya ve iş kurmak için işçileri bir takım kaynaklar ile güçlendirmeye odaklanan, ev hizmetleri için bir Kuzey Amerika Gig pazarı olan ChoreRelief ™'i geliştirdi ve yönetiyor. ChoreRelief’in idealleri, insanların ilk prensipleri ve yıkıcı doğası içsel olarak LaborCrypto’ya yerleştirilmiştir.
IOS ve Android uygulamalarını ve çalışan gösterge panosunu oluşturan teknolojiyi geliştirip kullanıma sunduklarından bu yana, ekip sadece birkaç ayda % 30 büyüme ile 10.000 Kuzey Amerika kullanıcısı gibi bir rakama ulaşmış durumda.

LaborCrypto’nun Yaklaşımı
LaborCrypto ™, tüm kullanıcıları güçlendiren bir pazar yaratmak için değer odaklı bir yaklaşıma sahiptir: tüketiciler, serbest çalışanlar ve dahil olan herkes.

Screen Shot 2018-05-31 at 5.40.48 AM.png
Token Detayları:
LaborCryptoTM, Ekip Üyelerinin farklı iş alanlarındaki deneyim ve bilgisinden faydalanır. Ekip üyelerinin her biri, LaborCrypto ™ 'nun ruhunu temsil eder: LaborCrypto'nun potansiyelinin yönlendirilmiş, kararlı ve güçlü bir şekilde farkındadır.

Token LBR
PreICO Price 1 LBR = 0.0005 USD
Price 1 LBR = 0.0005 USD
Platform Ethereum
Accepting ETH, BTC
Minimum investment 0.01 ETH
Soft cap 2,000,000 USD
Hard cap 22,000,000 USD
Country Cayman Islands
Whitelist/KYC KYC & Whitelist
Yasak bölgeler Amerika Birleşik Devletleri, Çin Halk Cumhuriyeti (Hong Kong, Makao, Tayvan hariç), Güney Kore, Küba, İran, Kuzey Kore, Suriye, Kırım Bölgesi.)

LaborCrypto hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için aşağıdaki linkleri kontrol edebilirsiniz;

Website: https://laborcrypto.com
Whitepaper: https://s3.us-east-2.amazonaws.com/laborcrypto/assets/LaborCrypto-White-Paper.pdf
Telegram Group: https://t.me/laborcrypto
Twitter: https://www.twitter.com/laborcrypto
Facebook: https://www.facebook.com/laborcrypto
Bounty: https://alpha.bounty0x.io/hosts/laborcrypto

Author of the Article: Rhego
My bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1104013