Find Exchange [ICO]

in #ico3 years ago

Find Exchange nedir?

Find.Exchange, dünya çapında para aktarma sürecinde devrim yaratıyor. Aktarım akışını yeniden icat ederek, işlemde gerekli olan aracı sayısını azaltabiliyoruz. Blockchain yoluyla üçüncü taraf KYC şirketlerini kullanarak ortaklarımızın kullanımını azaltmayı sağlayacaktır. İş ortaklarının, platformumuzda tamamlanan kullanıcının başlangıç KYC'sine erişmesine izin vereceğiz. Bu, yalnızca tüm süreçte zaman tasarrufu sağlamakla kalmayıp, bırakma oranını da düşürür, aynı zamanda kullanıcıların ve şirketlerin maruz kaldığı ücretlerin azaltılmasına da yardımcı olur.

Blockchain’in merkezi olmayan mimarisi sayesinde Find.Exchange platformu, kullanıcıların yurtdışına para transfer etmek için daha sorunsuz, düşük maliyetli ve güvenli bir yol sağlıyor. KYC sürecindeki Blockchain’in tanıtımı, üçüncü taraf KYC uyum şirketlerinin kullanımını azaltıyor. Bu, bir iş ortağının diğer iş ortakları tarafından erişilebilmesi için bağımsız bir şekilde onaylanmasına olanak tanıyor ve tüm iş ortaklarının uyum maliyetleri ile gecikmelerini azaltıyor. Blockchain teknolojisini devir sürecine entegre ederek, sürece dahil olan bankalar gibi döviz aracılarının sayısını azaltabiliyor.
Screen Shot 2018-05-31 at 6.54.41 AM.png

Find.Exchange şu anda canlı ve kullanıcıları organik olarak çekiyor. Haftalık% 28 oranında büyümeye devam ediyor. Sosyal medya, SEO ve YouTube videoları aracılığıyla, Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Güney Doğu Asya ve Avustralya’daki kullanıcılara yüksek bir erişim elde ettmiş gibi görünüyor. Ayrıca, çoklu platformlarda (iOS, Android, iWatch, Mac OS Uygulaması ve Chrome Uzantısı) döviz çevirici aracılığıyla, mobil cihazlar uyumlu olup herhangi bir sınırlama olmadan kullanıcılar birbirine ulaşabiliyor. Bu, kullanıcıların tür, ülke ve yaş gruplarındaki farklılıklar göz önüne alındığında önemlidir.

FEX Tokenin Faydaları: FEX tokenleri, kullanıcıların ve güvenilir tüccarların (iş ortaklarının) döviz piyasasasını kullanmak için teşvik etmelerini sağlar. Benzersiz bir kerelik kayıt olan KYC süreciyle platformda çözülen sorunlar, kullanıcılarda büyümeye yardımcı olacak ve şirketle birlikte FEX Token'e değer katacaktır.
Screen Shot 2018-05-31 at 8.23.36 AM.png

Proje takımı:
Find.Exchange, 2015 yılında kuruldu. Londra merkezli ve şu anda Moskova ofislerimizi genişletiyoruz. Finans sektörünü başka bir açıdan gören ve daha iyi kullanıcı deneyimleri sunarak teknoloji ile fark yaratan bir grup hevesli, eğlenceli ve eşsiz bireyiz. Bu nedenle, tüm süreçlerimiz ve gelişmemiz, kalite kontrolüne inandığımız gibi kurum içi tamamlanır. Ekip üyelerimizin çoğu, Seyahat, e-ticaret, Veri, vb. İçerisinde Finans, Forex, Kripto, M & A Anlaşmaları ve API toplayıcı entegrasyonu gibi sektörlerde büyük şirketlerden veya tanınmış kuruluşlardan gelmektedir.

Screen Shot 2018-05-31 at 7.30.11 AM.png

Token Detayları :
Post-ICO satış sonrası Find.Exchange, Crowdsale sırasında satılacak tokenlerin bir anlık görüntüsünü alacaktır. Bu miktar, her biri farklı bir ikramiye kazanan dört çeyreğe bölünecek. FEX ICO ile bağlantılı olarak FEX tokenleri için alınan tüm katkılar, Find.Exchange Vakfı tarafından kontrol edilecek olan çok kapmsamlı bir cüzdanda emanette tutulacaktır. Vakıf, bir nihai bütçenin belirlenebileceği ICO'nun sonunda kararlaştırılacak koşullar hakkında Find.Exchange Şirketine fon tahsis edecektir.

Token FEX
PreICO Price1 FEX = 0.22 USD
Price 1 FEX = 0.40 USD
MVP/Prototype Available
Platform Ethereum
Accepting ETH, BTC
Minimum investment 0.1 ETH
Soft cap 3,000,000 USD
Hard cap 33,000,000 USD
Country UK
Whitelist/KYC KYC & Whitelist
Restricted areas USA, China

Find.Exchange amaç olarak Blokzinciri teknolojisin'de böyle bir platform yaratabilmeyi vaad ediyor , şimdiki birçok borsa gibi satıcılarla bağlantı kurmak için sadece bir pazar yeri olmak değil, aynı zamanda kullanıcının fiat / kripto ve en iyi para birimi için en iyi değeri bulmalarına yardımcı olabilecek benzersiz bir ödeme merkezi haline gelmeyi amaçlıyor. Alıcı tarafından alınabilecek bir aksiyon bütün bu süreç, mevcut haliyle günler yerine ve saatler yerine , tamamlanması için birkaç dakika alacaktır. Ekibin hedefi, günlük kullanıcı ve tüccarlar için gelecek nesil para transfer platformunu oluşturmak, pazara % 100 şeffaflık sağlamak, tedarikçiler arasındaki rekabeti daha bir üst seviyeye ulaştırıp daha olgun bir piyasaya kavuşturmaktır.
Important links:-

Find Exchange hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz;

Website: https://blockchain.find.exchange/
Whitepaper: https://blockchain.find.exchange/Find.Exchange-Whitepaper.pdf
Telegram Group: https://t.me/findexchangediscussion
Twitter: https://twitter.com/findexchange
Facebook: https://www.facebook.com/findexchange
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3160537
Bounty: https://bounty.find.exchange/

AUTHOR OF THE ARTICLE: Rhego
My bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1104013