Jarvis | Jarvis Exchange ile Sınırsız Ticaret

in #ico3 years ago (edited)

jarvis_kapak.jpg

RenkCubuk.jpg

WEBSITE | ANN THREAD | BOUNTY THREAD | WHITE PAPER | TWITTER FACEBOOK | TELEGRAM | MEDIUM | INSTAGRAM

RenkCubuk.jpg

Öyle bir dünyada yaşamımızı sürdürüyoruz ki her gün yeni bir şey ile öğreniyor, bu öğrendiklerimizin içinde buluyoruz kendimizi. Ve her gün bu dünya daha da farklı oluyor, dün popüler olan bir şey diğer gün bu durumdan tamamen çıkabiliyor. Bu nedenlerden dolayı insanların alacağı maksimum fayda deneyimi yaşamasına izin verilmesi için inanılmaz bir talep üretimi olmuş oluyor.

Mevcut olan medya organları dahil ve diğer bilgi kaynaklarındaki yaygın haberler olmasına rağmen bir çok insan hala blockchain teknolojisinden bir haber olmasından ziyade bunun önemini bir türlü tam kavrayamadı. Bu teknolojinin avantajları nedir ? Veya bu teknolojinin dünya görüşündeki mantığı nedir ? Bütün bu soruların cevapları net bir şekilde belli olsa da maalesef bunların insanlara lansmanı medya organları tarafından maskelenerek yapıldığı için ve çoğunlukta kripto para birimleri kötülendiği için ortaya çıkan sonuçlar hiç iç açıcı olmuyor. Sadece bununla da sınırlı değil, bu teknoloji hala çok yeni ve herkes onunla daha yetkin nasıl iletişim kurabiliriz maalesef bu konuda yeterli bir yetiye sahip değil. Ama insanların merakını bu teknolojiye ve yeteneklerine bir adım daha nasıl yaklaştırabiliriz? Bunun ortak zemini yaratılması için ne ortaya çıkarılmalı, bu sayede insanlar her şeyi net ve açık nasıl anlayabilir ? İşte bunların cevaplarının net bir şekilde hazırlanması ve aktarılması nasıl olmalı bunların yanıtları aranmalı.

Fakat bu konuda bir çok profesyonel ekip halihazırda çalışmakta ve bu tür kaynakları basit ve en etkili etkileşiminin olabilmesi için gerekli olan maksimum sayıda aracı uygulamaya hazır çalıştıkları bazı platformlar geliştiriyorlar. Fakat maalesef bu başlangıçta beklenilen talep yoğunluğuna neden olmuyor.

Çok olumsuz şeyler okudunuz şu ana kadar değil mi ? Hiç keyfiniz kaçmasın! Ama sıkı durun bunların hepsini olumluya çevirecek paylaşacağım güzel bilgilerim var...

Geleneksel ve modern teknolojinin tüm nimetlerini birleştirmeye, hepsinden maksimum faydayı sağlayabilme yeteneğine sahip bir ürün çıkarma fikrine sahip bir güçlü ve başarıya hevesli bir ekip var. Bu söylediklerimin anlamını sonuçlandıracak şeyler neler, işte onları yazımın devamında sizler ile paylaşacağım...

RenkCubuk.jpg

Proje Ne Hedefliyor ?

Sizi meraklandıran paylaşmak istediğim bu geleceği çok parlak olan projenin adı "Jarvis" ... Bu proje merkezi olan platformların bileşenleri ile merkezsiz sistemlerin mevcut teknolojilerini birleştiren bir tür ortak alan ürün olarak düşünebilirsiniz. Proje ekibi bu fikir tekniğinin çok hızlı ve aynı zamanda diğer tüm platformlar ile rekabet edebilecek güçte ve tüm önemli avantajlara sahip olacağına inanıyor. Bu sayede, katılımcılarına yalnızca modern kullanıcıya daha aşina araçlar tanımakla kalmamış olacak, aynı zamanda merkezsiz bir ağın üstünlüğüyle ile de desteklenmiş bir düzeyde olacak.

jarvis2.jpeg

Daha sade bir şekilde anlatmamız gerekirse Jarvis, sadece hisse senedi piyasalarında veya reel para birimleri için değil, aynı zamanda kripto para birimlerinin varlığına da geniş bir kullanım yelpazesi açar. Yani Jarvis'in mevcut tüm yapısı her kullanıcının yalnızca herhangi bir mal ve hizmet için ödeme yaparken değil, aynı zamanda hem menkul kıymetlerin hem de bitcoin üzerindeki çeşitli hisselerin kesinlikle farklı değişim seviyeleri üretmek veya bir hesaptan diğerine herhangi bir para göndermek için kendi benzeri olmayan bir dizi finansal araçları yaratmasına izin verecektir.

RenkCubuk.jpg

Çalışma Prensibi ve Avantajları Neler Olacak ?

Şu ana kadar anlatmış olduğum ürünlerin başka isimlerde var olduklarını düşünüyor olabilirsiniz. Bu tür kaynakların zaten daha önce yaratılmış olduklarını ve bu farklı pazarların yeniden birleştirmeye çalıştıklarını düşünebilirsiniz, fakat şunu unutmamakta fayda var, benzer sitelerdeki Jarvis'in benzer tüm sitelerde bariz avantajlarını doğrudan etkileyen birkaç gerçekleri hesaba katmamış oluyorsunuz...

Bunlardan bahsedecek olursak;

  • Bu platformun mimarisi ciddi anlamda eşsizdir, çünkü sıfırdan var edilmiştir ve kendinizi herhangi bir taslak içerisinde sınırlamaya yardımcı olur. Yani kısaca mevcut finansal sistemler öncesinde sınırsızdır.
  • Lisanslı olmadı bir diğer önemli avantajı, merkezi ve merkezsiz borsalara erişilebilirliği bu yönde gösterebiliriz.
  • Jarvis'in üçüncü olarak gösterebileceğimiz avantajı, tüketici likiditesinin yalnızca aracı kurumlar ile değil, aynı zamanda piyasa yapıcılığı konusunda da birleştirebilmesi olarak görebiliriz ve bu üzerinde durulması önemli bir ayrıntı olarak düşünülebilir.
  • Dikkate değer bir diğer husus, her türlü tokenin ya da fiat paranın neredeyse tamamı ile alım-satım yapabilmemize imkan tanıyacak inanılmaz bir networke sahip.
  • Dahası, Jarvis'in içinde, hızlı transferler, marj ticareti ve borç verme için kullanılabilecek varlıkların rehinleri gibi ilginç özellikler mevcut olacak.

Bu yazdıklarım haricinde çok sayıda işlevsellik daha var, fakat şimdi açıklamalarının çok yüzeysel olduğunu düşündüğüm için çok fazla anlam yüklemiyorum, fakat yine de Jarvis Exchange'in tam anlamıyla neler yapabileceğinin net ölçeğini ve hacmini anladığınıza eminim! Bunlardan öte, kullanıcıların sorunsuz mevcut bir arayüzle çalışabilmeleri için Jarvis, tüm işlemlerini her biri kendi yerleşik yapay zekasına sahip iki adet büyük ölçeği bulunan yüzleşme ile otomatik hale getirilecek.

jarvis3.png

Sizlere yukarıda da paylaştığım gibi bu platform, kullanıcının her yöne çalışması için gereken tüm mevcut araç ve işlevler ile donatılmış halde olacaktır.

Bu işlevler kesinlikle birer istisna ve sürprize açık sonuçlar değildir, çünkü Jarvis Trader'ın yardımıyla, her bir sisteme dahil olan kullanıcı yalnızca geleneksel ve kripto döviz piyasalarına erişim sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda menkul kıymetler piyasasında da oldukça yüksek kaliteli ve etkin ticareti teşvik etmek için var olan çeşitli analitik araçlar da Forex ve kripto para piyasaları için alabilecektir. Bunların haricinde beni dolu dolu şaşırtan ve bu projeyle ilgili olan konu ise Jarvis'in her türlü borsaya bağlanabilmesi ve araçlarını farklı DAPP üzerinden de kullanabilmesi! Bence bu özellik kesinlikle tüm sınırları aşan bir durum, öyle ki piyasadaki benzerlerini sildiği için çok kullanışlı olduğu gerçek...

jarvis 4.png

RenkCubuk.jpg

ICO Satışı ve Detayları Neler ?

Kuvvetle muhtemel merkezi olmayan herhangi bir sistem olarak Jarvis ayrıca bize kişisel kendi tokenini sunacak. Bunun sembol adını JRT olarak belirtebiliriz ve ERC-20 standartlarında olcak. Bu tokenin başlangıç maliyeti 1 JRT başına 0,10 $ olacak şekilde belirlenmiş ve 420 milyon token serbest bırakılacağını ayrıca belirmemiz önemli. Bu tokeni satın almak için ETH kullanılabilecek. Ön satış çerçevesinde çeşitli promosyonlar ve indirimler uygulanacağı için bunu kaçırmak istemeyeceksiniz.

  • Hardcap hedefi 21,000,000 $ olarak belirlenmiş.

Token ve fonların dağılımı aşağıdaki gibi;

jarvis 5.png

RenkCubuk.jpg

Sonuç İtibariyle;

Yapmış olduğum incelemelerim sonucunda, sizlerden ricam dikkatinizi Jarvis'in merkezi ve merkezsiz sistemlerin tüm avantajlarını içeren çok yönlü bir platform olduğu gerçeği ile odaklanarak bakmanızı istiyorum. Sadece tek bir tıklamayla, kredinin ödenmesi, yatırım portföyünüzü tamamiyle değiştirilmesi, çeşitli yapılacak transferler, borsalar ve ödemelerin yapılabilmesi genel olarak, daha önce farklı sitelerde dağılmış olan her şeyin tek bir başlık altında toplayacaksınız, bunu sağlayacak olanda Jarvisin kendisi olacaktır. Ve bu gelişme gerçekten harika! En azından bu kadar güvenilir ve çok yönlü bir asistanın olmasını isteyen herkes için oldukça faydalı ve gerçekçi olacak!

Ancak bu projeyi daha ayrıntılı incelemek için, yine de teknik belgelerini ve resmi kaynaklarını incelemeyi tavsiye ederim. Tüm kaynak bağlantılarını sizlere yazımın başında paylaştım. Lütfen inceleyin ve bu projeyi daha yakından tanıyın, emin olun hiç pişman olmayacaksınız!

jarvis ico.jpg

RenkCubuk.jpg

My Bitcointalk Username: dodocum

My Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1942749

ETH Address: 0x2fFb1b6c38a74990EA2e2Fb084446EFB33fbEF63

Sort:  

İyi bir satış yakalar diye düşünüyorum, bu nedenle de ileride güzel bir kullanıcı topluluğuna sahip olacaktır. Bu nedenle bu projeye pozitif bakıyorum...

giphy.gif

İncelemeyi keyifle okudum, teşekkürler. 👍

kullanıcıların yalnızca herhangi bir mal ve hizmet için ödeme yaparken değil, aynı zamanda hem menkul kıymetlerin hem de bitcoin üzerindeki çeşitli hisselere ulaşmak gerçekten güzel düşünülmüş.

Hedeflerine ulaşırlarsa emsallerinden farklı olacakları kesin

Marj ticareti ve borç verme seçeneklerini oldukça ilginç bulduğumu belirtmeliyim

Sağlam bir herşey dahil projesi görüntüsünde. Teşekkürler.

Platform kripto para birimlerinin varlığına da geniş bir kullanım sağlar.

Merkezi ve merkezi olmayan iki platformun birlikte olmasi cok guzel bir avantaj saglayacagimi dusunuyorum.

Jarvis'in yenilikçi yaklaşımı kötü borsa deneyimlerinden sıkıntı çekmiş traderlara ilaç gibi gelecek.

This post has received a 3.13 % upvote from @drotto thanks to: @postx.

Jarvis, sadece hisse senedi piyasalarında veya reel para birimleri için değil, aynı zamanda kripto para birimlerinin varlığına da geniş bir kullanım yelpazesi açar.

Bu senenin kuşkusuz en beğendiğim borsa projesi, başarılı olacaklarına inanıyorum.

Projenin merkeziyetsiz aplikkasyonları kullanıyor olması ve geliştiricilere bu konuda şans vermesi büyük bir avantaj. Ayrıca satışları oldukça iyi bir şekilde devam eden bir proje

Merkezi platformların bileşenleri ile merkezsiz platformların teknolojisini birleştiren proje kullanıcılara büyük kolaylık sağlayacaktır.

Jarvis, hem bir cüzdandan beklenenin çok daha fazlasını sunuyor, hem de 3. parti yazılımları aracılığıyla kısmi borsa görevi de görüyor.

Jarvis kelimenin gerçek anlamıyla bir finans asistanı. Neredeyse her işinizi aynı ekran üzerinden hahediyorsunuz.

Jarvis kullanıcılara iyi bir deneyim sunuyor.

Coin Marketplace

STEEM 0.23
TRX 0.07
JST 0.031
BTC 20704.74
ETH 1189.74
USDT 1.00
SBD 3.25