AIR WALLET | Merkezsiz Airdrop Platformu

in #ico3 years ago

airwalllet_kapak.png

RenkCubuk.jpg

WEBSITE | ANN THREAD | BOUNTY THREAD | WHITE PAPER | TWITTER FACEBOOK | TELEGRAM | MEDIUM | LINKEDIN | INSTAGRAM | YOUTUBE

RenkCubuk.jpg

Merkezsiz olan marketin her bir katılımcısı, kripto para birimi cüzdanı olmadan herhangi bir işlem yapamayacağının farkında olduğu bir gerçek. Bunun akabinde, tüm iş akışının ana faktörü olduğu da kesin bilinen bir sonuçtur . Bu cüzdanla, bir kişi dijital varlıklarını hem alabilir hem de satabilir ve herhangi bir zaman sınırı olmadan saklayabilir. Mevcut dönem içerisinde, birçok çeşit cüzdan bulunmakta, fakat bunların içerisinde bulunduğu seçeneklerin her birinin hem avantajları ve dezavantajları bulunuyor. Bugün sizlere bu konudaki sorunların akıbetine çözüm getirecek projeden bahsedeceğim.

RenkCubuk.jpg

Sorunlar Neler ve Nasıl Çözülecek?

Öncelikle kural olarak belirli bir cüzdanda bulunan bazı dezavantajların varlığı ile birlikte içinde mevcut olan tüm avantajlar belirli bir zaman dilimi olmadan hızlı bir şekilde aşılabilir. Ve bu sonuç itibariyle orada saklanan düzenli bir miktar varlığınız olduğunda cüzdanla ilgili herhangi bir sorun yaşamanın sizi memnun etmeyeceği aşikardır.

Ancak ne yazık ki bunların sonucunda neredeyse hemen hemen her tür cüzdanın dezavantajları bulunmaktadır. Mobil cüzdan, en ideal cüzdan türlerinden biri olmasına rağmen maalesef kullanımı ve güvenliği telefonunuzun güvenli oluşuna bağlıdır. Çünkü telefonunuz kolayca kaybolabilir, kırılabilir ve hatta daha kötüsü kötü amaçları olan hırsız tarafından çalınabilir. Çevrim içi cüzdan kullanımı en basit ve uygun olan çeşitlerden biri olmasına karşın, güvenliği çeşitli kimlik avı siteleri ve diğer bilgisayar hackerlarının saldırıları nedeniyle sıkıntılı durumdadır. En güvenilir cüzdan türü olarak donanımsal olarak taşınabilen cüzdanlar kabul görüyor. Fakat onunda zahmeti bir hayli fazla.

airwallet1.png

Her bir cüzdanın tüm özelliklerini detaylı bir şekilde ortak havuzda toplamayı planlanarak, yüksek işlem hızı, yüksek güvenlik ve kullanım kolaylığını birleştirecek bir cüzdan yaratmanın gerekli olduğu sonucuna varan bir ekip ortaya çıktı. Bunu düşünmekle kalmayıp kısa sürede gelişimini sağlayarak bizlere Air Wallet adı altında bir proje sundular. Bende sizlere bunun detaylarından bahsedeceğim.

RenkCubuk.jpg

Proje Ne Hedefliyor ve Nasıl Çalışacak ?

Air Wallet isimli bu cüzdanın ilk öncelikli hedefi, kripto paraların dünyasını daha da yakın, daha güvenli, daha ilgi çekici ve ilginç hale getirmektir.

airawallet2.png

Şuradan başlayabiliriz, hemen hemen hepimizin merak ettiği bir soru olan airdrop mantığı nasıl olduğu ve neden gerekli olduğudur. Bu soruya verilebilecek en basit yanıt ICO yaratıcısı şirketlerinin tanıtımı çok verimli ve kullanışlı olmasıdır. Bu yüzden de projeye insanların ilgisini çekerek ek kullanıcılar oluşturulmasına olanak sağlamış olur. Aynı zamanda, içinde yer alan katılımcılar için de ek bir kazanç kapısı olarak yer edinmiş olur. İşte bu nednelerle, airdroplar tüm kripto para birimi piyasasının ayrılmaz bir parçası olmuştur. Ancak görüldüğü üzere , kullanıcıların bir çoğu bu uygulamanın çok karmaşık olması ve çok fazla zaman almaları nedeniyle airdroplara katılmayı bir kenara iterler. Burada projemiz Air Wallet devreye girerek bu sorunu ortadan kaldıracak ve kullanıcıların herhangi bir airdrop katılımı için sadece tek bir tıklamayla yapılabilmesine olanak verecek. Kullanıcıların yapması gereken tek bir şey olacak, oda arzu edilen projeyi seçilecek ve katılmak için tıklamak olacak. Hemen bunların ardından mevcut sistem tüm rutin işleri sizin adınıza gerçekleştirecek. Bir airdrop sever olarak ben bunu oldukça makul ve heyecan verici bulduğumu paylaşabilirim.

airwallet 3.png

Air Wallet'e kayıt işlemleri oldukça basit olacak. Bu da sizleri haliyle memnun edici bir gelişme olacaktır. Sadece ihtiyacınız olan bir kaç şey bulunmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Öncelikle Air Wallet'in uyumlu akıllı telefona indirilmesi gerekiyor,
  • Uygulamayı indirdikten sonra, sizinle ilgili kısa kısa oluşan bilgilerinizi giriş yaparak kayıt etmeniz devamında bir şifre oluşturulmasını sağlamanız beklenir. Bu işlem sonrasında da parmak izi ile kayıt bırakmanız ve olası şifre kayıplarında vb kurtarıcı kelime oluşturulması istenir.
  • Tüm bu yukarıdaki işlemler tamamlandıktan sonra, ekran üzerinde Air Wallet'in hangi işlevleri ve özelliklerinin olduğu bilgiler yer alır.
  • Bunlara ek olarak, kullanıcılarına tüm sosyal medya ağlarını Air Wallet içerisinde bağlantı olması için bir işlev mevcut olacak. Böylelikle airdroplara kolayca ve hızlıca katılım sağlanayabilecek.

airwallet 4.png

RenkCubuk.jpg

ICO Satışı ve Detayları Neler ?

Proje ekibi platformun gelişimi ve geleceği için AIR adı altında token çıkaracak. Piyasada bulunacak adet sayısı olarak 1.000.000.000 adet olarak belirlemişler. Satış sürecindeki bir adet AIR token maliyeti olarak 0.06 USD olarak belirlenmiş durumda.

  • Softcap hedefi 5,000,000 USD olarak belirlenmiş,
  • Hardcap hedefi de 15,000,000 USD olarak belirlenmiş durumda.

Token ve fonların dağılımı aşağıdaki gibi;

airwallet 5.png

RenkCubuk.jpg

Sonuç İtibariyle;

Projenin ana fikrinin oldukça rağbet göreceğini düşünüyorum. Sıra dışı özellikler ile donatılmış bir cüzdanın varlığı beni heyecanlandırdı bunu saklayamam. Özellikle harcanılan zaman konusunda yaracağı ayrıcalık çok güzel olacak. Bunlar nedeniyle yukarıda yazmış olduğum incelemeyi okuduğunuzda eminim sizlerde hak vereceksiniz.

Airdrop severler için popüler hale geleceğini düşündüğüm bu proje bu projeyi daha yakından tanışmak isteyenler, çalışmanın tüm inceliklerini ve nüanslarını erişilebilir ve anlaşılabilir bir dilde tanımlayan Air Wallet'in teknik belgelerini okumanızı kesinlikle tavsiye ederim. Resmi kaynakları ayrıca yazının başında paylaştım.

airicon.jpg

RenkCubuk.jpg

My Bitcointalk Username: dodocum

My Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1942749

ETH Address: 0x2fFb1b6c38a74990EA2e2Fb084446EFB33fbEF63

Sort:  

Sürekli airdrop kovalayanlar için güzel bir proje. Fikir ilginç umarım istediği başarı yakalar.

Bir airdrop sever olarak böyle bir projenin varlığı beni çok mutlu edecek. Bu yazı için teşekkürler.

Mutlaka bir çok kesim tarafından sevilecektir :)

Böyle bir eksiklik vardı, bu proje bunu giderebilecek mi merak ettim açıkçası. Merakla takip edeceğim, youtube sayfasında güzel videolar mevcut ilgilenenler mutlaka baksın derim.

I love this project!

1_UeLIUeE7j2u2eVPoARLMsA.gif

Airdrop konusundaki karmaşayı tek bir merkezsiz cüzdan ile çözecek harika bir uygulama, başarılı olacakları konusunda hiç şüphem yok.

Tanıtım için teşekkürler. Belirli bir potansiyel gördüm açıkçası. Uygulamasını da kullanmayı bekliyorum.

Çok güzel ve ilginç bir fikir, airdropları takip edenlerin çok işine yarayacağını ve kazandıracağını düşünüyorum

Airdroplar bitti derken böyle bir projenin çıkmış olması yeni bir umut kaynağı olabilir. Spesifik olarak düşünülmüş güzel bir proje.

Projenin ana fikrinin oldukça güzel. Airdrop konusunda çok ciddi sıkıntıları aşacak gibi gözüküyor.

Bu uygulamanın seveni çok olur bu çok net bir şekilde belli. Satış hedeflerine kısa sürede ulaşırlar diye düşünüyorum

Satış hedeflerine ulaşmaları çok uzun sürmeyecektir

kripto paraların dünyasını daha da yakın, daha güvenli, daha ilgi çekici ve ilginç hale getirmektir.

Airdroplara katılımı basitleştirecek olması projeyi öne çıkaracaktır.

Air Wallet kripto cüzdanlarının daha güvenilir ve ulaşılabilir olmasını sağlıyor . Projenin arkasında güçlü bir firmanın bulunması satışlarını etkileyecektir

Bu projeyi gözden kaçırmışım yazmış olduğunuz bilgiler proje dikkatimi çekti. ICO sunu inceleyip katılıp katılmama kararı vereceğim. Tşk ederim.

Airdrop sevenler için üretilmiş bir güvenli cüzdan projesi şimdiye dek böyle özellikli bir proje görmemiştim. İlginç gerçekten. İzleyeceğim

Airdropları zahmetli bulan kişiler için harika bir platform. Tek tıkla airdroplara katılma imkanı sunuluyor.

AIRWALLET, birçok kripto-para sevdalısının zaman bazında büyük tasarruf edebilmesini sağlayacak tarzda kaliteli bir projedir.

AIR WALLET bounty avcılarının vazgeçemeyeceği bir platform olacaktır.

Coin Marketplace

STEEM 0.24
TRX 0.08
JST 0.040
BTC 28446.07
ETH 1727.68
USDT 1.00
SBD 2.49