ASOBI COIN

in #ico4 years ago

ASOBI СOIN — перша в світі платформа вторинного контенту , платформа , що зробить можливим вторинне використання цифрового контенту та змінить його майбутнє !

Бізнес-платформа https://asobimo.io для ігрових предметів ASOBI СOIN зробить цифровий контент цінним активом для всіх сторін і забезпечить безпечну та прозору торгівлю при мінімальних витратах . ASOBI СOIN прагне , щоб всі могли обмінювати вторинний контент без додаткових витрат. Розробники ASOBI СOIN хочуть створити ігровий ринок на основі технології блокчейн і здійснити революцію в ігровій індустрії .

ASOBI СOIN розроблена японською компанією ASOBIMO https://asobimo.io , що має 15 років досвіду створення онлайн-ігор, і в основному спеціалізується на 3D-іграх MMORPG для смартфонів і надає послуги в усьому світі , переважно в Японії та Азії. ASOBIMO — провідний постачальник MMORPG в Японії з десятками мільйонів користувачів. В даний час ASOBIMO є першою ігровою компанією, що має проект ICO .

ASOBIMO оголошує , у співпраці з групою NAGA, інтеграцію ASOBI MARKET та NAGA VIRTUAL, запустивши перший у світі ринок для ігрових предметів. NAGA VIRTUAL в ASOBI MARKET — це первинний та вторинний ринок, який дозволяє користувачам гри купувати та продавати в грі продукти легко та безпечно між собою. Вторинні торги між користувачами також приносять частку початковим видавцям. У більшості угод з ігровими предметами видавець не отримує прибутку. Але завдяки платформі NAGA Virtual видавець отримує дохід в залежності від суми угоди. Творці, видавці, глядачі — ASOBI буде корисним для всіх!

У ASOBI MARKET https://asobimo.io ви можете продавати цифровий вміст, такий як ігрові продукти, програмне забезпечення, електронні книги, музику, відео та електронні квитки іншим користувачам , або обмінювати цифровий контент з ASOBI COIN. На ASOBI MARKET блокчейн забезпечить незаперечний доказ власності за допомогою “Децентралізованої системи безпеки” (DSS) , що поєднує DRM ( Digital Rights Management або управління цифровими правами ) з технологією блокчейн .

Ви можете використовувати ASOBI COIN для придбання кредитів в іграх ASOBIMO, де ASOBI COIN еквівалентна подвійній вартості в доларах США.

Найпривабливішими перевагами проекту ASOBI COIN є наступні : грунтовно розроблена концепція для вирішення нагальної проблеми ; загальна безпека та прозорість через блокчейн ; більше 15 років досвіду в ігровій індустрії ; більше ніж 50 мільйонів завантажень ігор Asobi з доходом 200 мільйонів доларів; добре продумана дорожня карта ; протокол перевірки вмісту ; команда творчих і професійних розробників ; багатий торговий досвід ;широкий асортимент вторинного контенту ; хороші перспективи, оскільки ринок вторинного контенту, ймовірно, буде рости в майбутньому ; мільйон активних користувачів по всьому світу .

ASOBIMO, Inc. оголосила про спеціальний передпродаж для своєї ICO, який розпочався 10 серпня . Незважаючи на те, що це японська ІСО, продаж буде здійснюватися лише для людей за межами Японії, при цьому обсяг продажів складе 400 мільйонів ABX. Минулі попередні продажі до ІСО були надзвичайно популярні та закінчилися раніше, ніж очікувалося, через величезний попит з боку японської громадськості. У ASOBI є мінімальний збір коштів у розмірі 5 мільйонів доларів США, який вже був досягнутий, а максимальний становить 50 мільйонів доларів.

Якщо ви хочете приєднатися до майбутніх етапів діяльності ICO або ви просто зацікавлені у розвитку цього перспективного проекту, будь ласка, відвідайте його офіційний веб-сайт https://asobimo.io Майбутнє тут .

Мій профіль можите знайти тут https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1189461asobi.PNG

Coin Marketplace

STEEM 0.26
TRX 0.08
JST 0.044
BTC 29745.22
ETH 1939.33
USDT 1.00
SBD 2.61