VITA - inteligentne kredyty hipoteczne

in #ico4 years ago

Oczywiście każdy ma swoje marzenie, zwłaszcza w domu. Kiedy mówimy o nieruchomościach mieszkalnych, jednym z ważnych czynników posiadania nieruchomości mieszkalnej są pieniądze. Co się stanie, jeśli nie będziemy mieć wystarczających środków na zakup nieruchomości? Jak możemy mieć właściwość naszych marzeń? Właśnie dlatego hipoteką jest rozwiązanie tego wszystkiego. Łącząc technologię blockchain, a także kredyty hipoteczne, możemy sobie pozwolić na własność naszych marzeń!

Należy zauważyć, że sam projekt VITA jest skierowany wyłącznie do sumienia i jest w stanie spłacać oprocentowanie kredytu hipotecznego za pomocą przejrzystej i bezpiecznej platformy VITA. Jednocześnie pozwoli mu to znacznie zaoszczędzić czas i pieniądze, które użytkownik wcześniej wydał na komunikację z tradycyjnymi hipotekami. Dlatego zanim zanurzysz się w świecie możliwości VITA, powinieneś dokładnie przemyśleć: „Czy jesteś w stanie regularnie płacić rachunki za hipotekę?”! Jeśli odpowiedź brzmi Tak! Witamy w rodzinie VITA. Jeśli twoja odpowiedź brzmi nie! Wtedy nie powinieneś nawet rozpoczynać relacji z VITA, ponieważ cała jej zasada ma na celu harmonijne, sumienne, odpowiedzialne i wygodniejsze relacje z użytkownikami. Do tego w zasadzie cała ta duża infrastruktura została stworzona od podstaw.

Każda branża, która jest obecnie skoncentrowana (ograniczona spotkaniem partnerów) i wypełniona pośrednikami, którzy zamierzają obniżyć, może zostać ulepszona.

Innowacje Blockchain właśnie zaczęły powodować zakłócenia, wysyłając fale uderzeniowe w całej branży związane z pieniądze Chociaż odbiór jest umiarkowany, ludzie zaczynają zdawać sobie sprawę, że łatwiej jest zarówno bankowi, jak i nie-bankowi. Korzyści są ogromne: czy istnieje dobry powód, dla którego ludzie nie chcieliby doceniać szybszej, wydajniejszej, bezpieczniejszej i zdecentralizowanej administracji - niedostępnej dla zwykłych nabywców tradycyjnego systemu finansowego.

Zasada działania

Platforma będzie generować przychody dzięki sprzedaży na platformie niedrogich, przyjaznych dla środowiska domów, które zbudują. Będzie także zarabiał na opłatach pobieranych przez pośredników w obrocie nieruchomościami za notowanie na platformie transakcyjnej VITA. Wszystkie oferty na platformie będą podlegać konkurencyjnym niskim stawkom. Platforma będzie także sprzedawać powierzchnię reklamową różnym firmom, takim jak pośrednicy w handlu nieruchomościami i firmy zewnętrzne, które chcą dołączyć do platformy.

Platforma ma unikalny model biznesowy. Łączy technologię blockchain w dziedzinie hipotek i nieruchomości, wprowadzając tokeny VITA, które będą używane jako token usługi na platformie. Kredyty hipoteczne będą łatwiejsze dzięki niższym opłatom hipotecznym. To tylko innowacyjny projekt, który przyniesie ogromne korzyści wszystkim zaangażowanym.

Funkcje aplikacji dla kupujących:

  • Zaawansowana wyszukiwarka nieruchomości VITA Platform. Systemy nieruchomości są przyjazne dla użytkownika i wyświetlają pełną specyfikację nieruchomości oraz wszystkie niezbędne informacje, takie jak wyszukiwanie według lokalizacji, rodzaju aukcji, ceny w krypto-walucie i dekrecie, rodzaju domu, stylu i projektu. Możesz również zawęzić wyszukiwanie i filtrować wyniki według określonych wymagań, takich jak liczba wanien, rok budowy itp. Wyświetlanie zostanie zarezerwowane, a kupujący będą mogli ubiegać się o nieruchomość.
  • Interaktywne mapy z nieruchomościami. Użytkownicy będą mieli pełny widok nieruchomości online za pomocą map, które będą obok wymienionych nieruchomości, umożliwiając użytkownikom zobaczenie domów w określonym obszarze. Teza mapy wyświetli także dzielnice i dzielnice.
  • Kalkulator kredytów hipotecznych VITA. Możesz obliczyć swoje miesięczne płatności z narzędziami i bez nich.

Kluczowe dane ICO

VITA = 0,002 ETH

Hard Cap: 5 000 000$

Pre-sale: 01.09 - 30.09

ICO: 21.10 - 30.11

Nadal możesz wiele powiedzieć o projekcie. Aby szczegółowo zapoznać się ze wszystkimi niuansami firmy, strony internetowej, zespołu, białej księgi, mapy drogowej, w opisie pozostawię niezbędne linki. Podsumowując, chcę powiedzieć, że jest to nowoczesny, innowacyjny projekt, który może dokonać przełomu w dziedzinie kryptowaluty i przynieść zysk inwestorowi w najbliższej przyszłości.

Dodatkowe informacje:

Website: http://www.lifevita.io

Whitepaper: http://www.lifevita.io/VWP.pdf

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5180556.0

Telegram: https://t.me/vitacommunity

Twitter: https://twitter.com/Vita_Token

Facebook: https://www.facebook.com/VITA-Token-422759604994205

HelloWorld_92 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2091761)

ETH: 0xde7Ca81634e7dB3B5d8EeFE2F360716A64B57A0f

Sort:  

Congratulations @helloworld-92! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published more than 20 posts. Your next target is to reach 30 posts.
You received more than 1000 upvotes. Your next target is to reach 2000 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Great project. Awesome team. Best of luck all spacious coin team, I hope its future very bright.

This is a great opportunity to cover your investments in this bearish period.

Here we go! If you missed the presale phase now you can join the next step sale phase ICO! I believe it will reach the hardcap sorthly.

I like the quality of this project, it's clear that the professionals are working, everything is done very well, I participated in the ICO and I am happy about it!

Coin Marketplace

STEEM 0.30
TRX 0.14
JST 0.039
BTC 62161.87
ETH 3424.20
USDT 1.00
SBD 4.90