ICO KOI

in #ico5 years ago

W dzisiejszych czasach trudno jest sobie wyobrazić, że sfera, w której nie ma kryptowaluty. Popularność i znaczenie kryptowaluty sprawia, że ​​myślimy o sposobach i technologiach, które przybliżą ją zwykłym ludziom. Technologia blockchain oferuje wszechstronność, bezpieczeństwo, szybkość i łatwość użytkowania dla każdej osoby, niezależnie od poziomu szkolenia. Firma KoiTech stara się promować korzystanie z blockchain w dowolnym środowisku, w tym w sektorze komercyjnym, i zapewniać możliwość korzystania z tej technologii wszystkim, w tym małym, średnim, dużym firmom, klientom i ogółowi społeczeństwa. Więcej informacji na https://koitechstudios.com

Koitech to firma finansowa, która analizuje słabości obecnego rynku i tworzy specjalne narzędzia, które spełniają potrzeby i zapewniają wzrost inwestycji naszych partnerów. Misją jest promowanie i pomoc w korzystaniu z blockchain w każdym środowisku i sektorze komercyjnym, rozwijanie pomysłów i innowacyjnych projektów, które zapewniają wszystkim dostęp do przejrzystej i zdecentralizowanej gospodarki.

Większość projektów związanych z blockchainem jest skierowana do osób z umiejętnościami komputerowymi, z wyjątkiem dużej liczby osób, które z powodu braku wiedzy lub braku dostępu do technologii nie mogły efektywnie korzystać ze wszystkich osiągnięć, blokchain oferuje swoim użytkownikom. Idea tego projektu koncentruje się na budowaniu pełnego ekosystemu, tak aby nasza waluta miała zastosowanie, w tym różne sektory gospodarcze i społeczne, do narzędzi łatwego użytkowania i dostępu, które pozwalają użytkownikom bez wiedzy korzystać z potencjału blockchain. Nasza technologia może być wykorzystywana do transakcji P2P, P2C, C2C, do szybkiego i przejrzystego przesyłania / odbierania przelewów, głosowania, kursów, federalnych płatności sportowych i wielu innych aplikacji.

Jak działa KOI

Oto kilka innych projektów, które są obecnie na etapie tworzenia:

  • Akademia Edukacyjna. Dzięki temu projektowi użytkownik znajdzie wszystkie rodzaje informacji i uzyska wysokiej jakości wiedzę komputerową.
  • Społeczność sportowa. Ten projekt pomoże zainteresowanym ludziom zaciągać pożyczki, dokonywać zakupów, sprzedawać i produkować sprzęt sportowy. W niektórych przypadkach sportowcy, którzy chcą wziąć udział w niektórych zawodach sportowych, będą mogli znaleźć wsparcie finansowe i sponsorów.
  • Podróże i turystyka.
  • Innowacje technologiczne.
  • Produkcja i budowa.

Aby uzyskać więcej informacji o projekcie, zawsze możesz go znaleźć na https://koitechstudios.com

Jeśli chodzi o korzyści, KoiTech ma ich wiele. W końcu wszyscy mogą korzystać z tego środowiska. Począwszy od zwykłych użytkowników, a skończywszy na różnych biznesmenach i przedsiębiorcach, którzy od dawna poszukują działających narzędzi blockchain, ale nie mają ani doświadczenia, ani środków do tworzenia własnego, pełnoprawnego środowiska. Dlatego zakres możliwości zależy wyłącznie od wyobraźni i zdolności do myślenia. W końcu każdy może kupić produkt, który lubi w KoiTech, zapłacić za każdą dostawę, wymienić monety na KOI lub odwrotnie, wymienić KOI na Fiat. Wszystko to i wiele więcej czeka na Ciebie razem KoiTech.

Tokensale:

KOI = 0,08$

Hard Cap: 200 000 000 KOI

ICO: 01.03. - 30.04

Waluta KOI będzie wykorzystywana przez aplikację P2P z interfejsem internetowym i na urządzeniach mobilnych, co umożliwi interakcję między jej użytkownikami po prostu za pomocą ich identyfikatora i klucza tymczasowego utworzonego przez nich. Operacje te można sprawdzić poprzez konsultację portfela.

Plan rozwoju

Oczywiście, projekt KoiTech nie jest jedynym w swoim rodzaju i już spotkaliśmy podobne koncepcje. Ale fakt, że założyciele dążą do poprawy naszego świata poprzez wprowadzenie dużej liczby przydatnych narzędzi, daje nadzieję na świetlaną przyszłość tego projektu. Ale znowu, aby ta przyszłość stała się rzeczywista, KoiTech musi mieć czas, aby ludzie mogli się z nim zapoznać i zastosować go w praktyce.

Dodatkowe informacje:

Website: https://koitechstudios.com

Whitepaper: https://www.koitechstudios.com/assets/whitepaper/AF-Koitech-Whitepaper-en.pdf

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5117318.0

Telegram: https://t.me/koitoken

Twitter: https://twitter.com/koitoken

Facebook: https://www.facebook.com/koitechstudios

HelloWorld_92 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2091761)

ETH: 0xde7Ca81634e7dB3B5d8EeFE2F360716A64B57A0f

Sort:  

Happy to do something for this project, and will be successful always, because it is supported by a good team.

Time flies too fast, for this never in life there is nothing to be missed. I would recommend you to join this ICO, as its creators have big plans and I think they will succeed in implementing everything.

Very interesting and promising project on the blockchain! It's great that blockchain technologies are being used in new areas!

Coin Marketplace

STEEM 0.29
TRX 0.14
JST 0.037
BTC 62466.73
ETH 3438.24
USDT 1.00
SBD 4.69