VERTEX: ICOLAR ARTIK DAHA GÜVENLİ

in #ico5 years ago

IMG_20180902_084029.jpg

Kripto para birimleri son birkaç sene içerisinde pek çok insanın dikkatini çekti. Özellikle 2017 yılı içerisinde bitcoin deki agresif artış ve ICO projelerinin başarılı satış miktarları Kripto para piyasalarını olumlu yönde etkilemiştir. Fakat 2018 yılına geldiğimizde pek çok ICO projesi hayata geçmiş olmasına rağmen aynı başarının devam edemediğini görmekteyiz. Bu yükseliş trendine kapılıp yetersiz bilgi ve deneyim ile gerekli araştırma ve incelemeleri yapmadan ICO projelerine yatırım yapanlar çogunlukla bekledikleri geliri elde edemediler yada zarar ettiler. Bu durum yeni yatırımlar için tereddütlere sebep oldu. Yinede Kripto para piyasaları hali hazırda büyük bir hacme sahiptir. En güvenilir bilgi sağlayıcılarından biri. olan coinmarketcap.com verilerine göre
Kripto para piyasası, 3 Nisan 2018 itibariyle, 279,226,644,446 $ toplam piyasa değerine, 1599 adet Kripto para birimine ve 208 adet Kripto para borsasına sahiptir. İnsanlar bu alanda yatırım yapmaya isteklidir fakat bilgi, deneyim, tecrübe eksikliği, yatırımının kazançlı olup olmayacağı şüphesi tedirginlik yaratmaktadır. Ayrıca bazı ICO projelerinin dolandırıcılık amacı gütmesi başka bir problemdir. İşte Vertex projesi ICO projelerindeki bu soru işaretlerini ortadan kaldıracak bir platform oluşturmakta.

IMG_20180902_084252.jpg

Vertek Nasıl Çalışıyor?
Vertex ICO sonrası bir satış platformu. En önemli özelliği ise projeleri inceleyerek başarılı ve yatırıma değer projelerin tokenlerini kullanıcılarına sunacak olması.Vertex platformu çeşitli finansal alanlarda ve ICO, Kripto para konularında deneyimli uzman bir ekibe sahip.

Bu ekip ICO projelerini incelemeye tabi tutacaklar. Günümüzde pek çok ICO projesi yatırıma açılıyor potansiyel yatırımcılarından kaynak sağlamak amacı ile tanıtım ve reklam çalışmaları yürütüyorlar. Bunların içinde yatırım yapmaya değer projeler olduğu gibi başarısız olması muhtemel yetersiz projelerde var. Ayrıca sadece para toplamaya yönelik sahte projelerde mevcut. Vertex deneyimli ve uzman ekip kadrosu ile ICO projelerini inceleyecek ve ilk aşamada sahte projeleri eleyecek. Ardından vizyonu, altyapısı, ekibi, işlevselliği vb konularda araştırıp inceleyeceği projeler arasından seçtiklerini kullanıcılarına sunacak. Bu esnada projelerin pek çoğu elenmiş olacak. Seçilen projelerin tokenleri Vertex platformu üzerinden satışa arz edilecek. Böylece Vertex kullanıcıları güvenli ve kazançlı bir şekilde ICO projelerine yatırım yapma fırsatına sahip olmuş olacaklar.

Vertex Projesi Neden Gerekli?

Projeyi kullanıcılar açısından inceleyecek olursak öncelikle yatırım yapmak isteyen kullanıcılara eşit fırsatlar sunduğunu söyleyebiliriz. Platformda bulunan herkes arz edilen tokenlerden alım yapma şansına sahip olacak. Sunulan projelerin uzman bir ekip tarafından incelenmesi, değerlendirilmesi sonucu dolandırıcılık amaçlı ICO projeleri ayıklanacak. Ayrıca yeterli bulunmayan ve başarılı olacağı düşünülmeyen projelerde elenecek. Bu sayede yatırım yapılabilir ve getirisi en yüksek olma potansiyeline sahip olan projeler token satışı için kullanıcılara arz edilecek. Bu sayede amatör yatırımcılar bile en doğru yatırımı yapma şansına sahip olabilecekler

ICO projeleri açısından bakacak olursak kriterleri karşılayan projeler yüksek bir müşteri potansiyeline direkt olarak ulaşmış olacaklar. Vertex portföyüne dahil olmak isteyen ICO lar projelerini her anlamda iyileştirmek durumunda kalacak bu da daha kaliteli projelerin üretilmesine neden olacaktır.
Daha genel anlamda ise Kripto para toplulukları daha güvenilir ve yatırıma açık projelere kavuşacağı için potansiyel yatırımcıların bu piyasaya girişi sağlanak. Yeni kaynakların girişi Kripto para piyasasında hareketlilik ve canlılık sağlayacaktır.

20180902_084839.jpg

VTEX token
Kullanıcılar Vertex platformunun özelliklerinden faydalanabilmek için VTEX tokenlerine sahip olmak zorundalar.
Token sembolü: VTEX
Token tipi: Ethereum alt yapısı ERC-20
Token Değeri: satış dönemine göre 0.22$ ile 0.31$ arasında
Vertex ICO
Toplam token arzı: 300.000.000 adet
Sert kapak: 44.700.000 $
Yumuşak kapak: 3.000.000 $
Minimum yatırım: 50 $ karşılığı BTC ve ETH
Vertex projesi Kripto para topluluğunun ihtiyaç duyduğu bir alana yöneliyor ve önemli bir boşluğu dolduracaktır. Proje ile ilgili daha kapsamlı bilgilere ulaşmak ve takip etmek için aşşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz

· Web Sitesi: https://vertex.market/

· Telegram : https://t.me/Vertexmarkeplace

· Whitepaper : https://vertex.market/static/whitepaper/vertex_whitepaper.pdf

· Twitter : https://twitter.com/vertexplatform/

· Facebook : https://www.facebook.com/vertexmarket/

· Youtube : https://www.youtube.com/channel/UC9tsdYIyTab5Eik1D5i-nFA

· Medium : https://medium.com/@official_83664

· Bitcointalk ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=4630951.0

Benim bitcointalk profilim:

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1876477

Son olarak burada yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi olmayıp yatırım yapmak istediğiniz projeyi kendiniz araştırmalı ve kararı kendiniz vermelisiniz.

Sort:  

Son zamanlarda gördüğüm güzel projelerden biri, ico'ların son dönem durumu iç açıcı değil buna çözüm arayan bir platform. Projenin yatırımcı kısmı da beni etkiledi açıkçası, takip edilmesi gereken proje olarak görüyorum.

İcolar vertexi kullanmak isteyecekler. Herkes için güven ortamı sağlıyor vertex.

proje sunduğu özellikler ile yatırımcıların adeta yıllardır yaşadıkları sorunları ortadan kaldırıyor daha ne olsun

Ico yatırımcılarından tam destek görmesi gereken bir proje sonuçta amaç yatırımcıyı korumak.

Yatırımcılar ve ico lara katılanlar için çok cazip bir proje. Geleceği için de umutla bakıyorum.

ICO projelerine yatırım yapmak isteyip de güvenemeyenler için yardımcı olacak bir proje. Piyasaya bir canlılık getireceğini düşünüyorum

Dolandırıcılık amaçlı projeleri yok etmesini umarım.

Coin Marketplace

STEEM 0.25
TRX 0.14
JST 0.033
BTC 51680.15
ETH 3035.28
USDT 1.00
SBD 4.21