Огляд ICO Iskra

in #ico2 years ago

Добрий час доби дорогі друзі. Радий вітати вас на моєму блозі, де ми розбираємо найсвіжіші, цікаві та перспективні ICO проекти і сьогодні вашій увазі я представляю проект під назвою ISKRA.

Традиційні методи пожертвувань до благодійних установ з використанням банківських або кредитних карт, мобільних платежів, банківських переказів і грошових вкладів далеко не безризикові. Немає ніяких гарантій, що ваш внесок дійсно піде до досягнення мети. Iskra дозволяє нам зберігати прозорість в діяльності фонду. Коли ви купуєте наші жетони, ваші інвестиції захищені вартістю діамантів. У той же час ви без праці допомагаєте фундаменту. З Iskra ваш внесок в фонд гарантований, і в той же час ваші інвестиції захищені.

Назва фонду - Lucem, він призначений для допомоги дітям. Але це непростий фонд, так як він має таку особливість, як використання криптовалюта і спрямований розробку різних способів і методів з тими дітьми, які цього дійсно потребують. Фонд буде допомагати медичним установам з покупкою медичного обладнання, ліків і так далі. У фонду є єдина мета - Допомогти дітям! Тому всі кошти будуть спрямовані лише на дітей і нікуди більше.

Принцип роботи

Переваги проекту:

  • Ми хочемо, щоб Iskra була не тільки безпечною, але і прибутковою! Ціна на діаманти стійка до стихійних лих і стабільніша, ніж золото!
  • Iskra дає вам унікальну можливість обміняти його на діаманти в будь-який час, грунтуючись на прейскуранті Rapaport і сертифікації GIA. А це означає, що у вас завжди буде чиста ціна без посередників: це заощадить вам від 10 до 50% від вартості діаманта.
  • Сьогодні тільки великі компанії на фондових біржах мають можливість торгувати з використанням прейскуранта Rapaport. Це біржові маклери. Сьогодні це наші партнери, і їх список розшириться і охопить весь світ!

Tokensale:

CCOH = 0,004 ETH

Total Supply: 300 000 000 CCOH

Команда, яка працює над продуктом

Дорожня карта

Вивчити ж даний проект ви можете за коштами технічної документації, запропонованої в нижче перерахованих ресурсах. Посилання яких, я спеціально підготував для вас.

Додаткова інформація:

Website: https://iskra-coin.io

Website: https://lucem.fund

Whitepaper: http://bit.ly/iskra_wp

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5082128

Telegram: https://t.me/IskraCoin

Twitter: https://twitter.com/Iskra_Coin

Facebook: https://www.facebook.com/IskraCoin

Author: BitOK2019 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2531778)

ETH wallet: 0xaB417A7A45A863392D70B3F3F65976878cc0081C

Sort:  

If you have not joined the project yet, hurry up! You are waiting for amazing opportunities! I consider this project successful.

That's great, I'm going to join.

Very good initiative! I am sure that this will attract investors, all the reward to investors or holders is always good.

Congratulations @cryptoenter! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You distributed more than 600 upvotes. Your next target is to reach 700 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!