2Ether

in #icolast year

Як ви знаєте, Ethereum повинен перейти від Майнінг Proof-of-Work до Proof-of-Stake. PoW надзвичайно марнотратний і повільний, і монета на основі PoW не може ефективно масштабироваться, тому що все Майнер повинні працювати над однією і тією ж головоломкою одночасно. Доказ ставки простіше, екологічніше і економічніше. Ймовірно, це шлях в майбутнє, але для шахтарів це не дуже добре. З PoS вони будуть тільки отримувати комісійні за транзакції - і не будуть отримувати винагороду за блокування взагалі. Якщо Ethereum раптово випустить критичне оновлення, що включає PoS, є ймовірність, що більшість Майнер його не приймуть.

Ось де 2Ether виходить на сцену. Завдяки нашим динамічним нагород за блок, дрібні шахтарі, нарешті, отримають рівне ігрове поле з фермами Майнінг. У нашому наступному пості ми почнемо пояснювати, як це працює!

Інноваційні особливості: 2Ether надає зручну недорогу панель запуску для багатообіцяючих стартапів і заохочує всіх користувачів, які приносять користь мережі. Призначений для використання в реальному бізнесі. Ключовою стратегією 2Ether для ринку є встановлення партнерських відносин з глобальними та регіональними шлюзами крипто-платежів і онлайн-бізнесом - магазинами електронної комерції, ігровими платформами, сайтами краудфандінга і т. Д. Ми вважаємо, що криптовалюта стане загальновизнаним засобом платежу тільки після того, як компанії, які не є криптовалюта, почнуть його приймати. Завдяки нашої спільноти, ми охопимо тисячі підприємств - перш за все тих, які ще не працюють з криптовалюта.

Принцип роботи 2Ether

2EtherDEX задуманий як краще введення в децентралізовану торгівлю як для початківців, так і для професіоналів.

2EtherDEX забезпечує майже нульову комісію за торгівлю і повний захист від хакерських атак і крадіжок, роблячи децентралізовану торгівлю швидше, простіше і безпечніше. Немає реєстрації, немає KYC, немає обмеженою юрисдикції - це децентралізована торгівля, як це і повинно було бути.

Ви можете токенізіровать будь-який актив - віртуальний або фізичний - і вивести свій новий токен на 2EtherDEX. Це швидко і безкоштовно - ми не беремо ніякої плати за лістинг. Ваш актив відразу стане доступним для продажу. А завдяки інтеграції з нашої майбутньої платформою IEO ви також можете залучити початкові кошти для свого проекту.

Вам не потрібно бути Майнер, щоб отримати монети ET2 - все, що вам потрібно зробити, це приєднатися до нашої передстартової кампанії за винагороду. У нас є завдання для кожного - ви самі вирішуєте, скільки токенов ви хочете заробити.

2Ether щедро винагороджує всіх, хто допомагає поширювати інформацію про наш проект. Щоб максимізувати свою нагороду, ви можете створити оригінальний контент про 2Ether, включаючи відеоогляди на YouTube, статті та блоги. Поки ваш контент унікальний, актуальний і не був опублікований де-небудь ще, вам гарантована хороша нагорода. Крім того, ви можете просто поділитися нашими новинами і твітами або написати короткі пости про 2Ether в Facebook і Twitter. Щоб приєднатися до нашої нагороди, натисніть кнопку «Приєднатися зараз» нижче. Він перенесе вас до нашого ланцюгу за винагороду з повними умовами кампанії.

Обов'язково ретельно вивчіть всі ресурси на сайті пов'язані з компанією, перегляньте технічний документ. Додавайтеся в соц. мережі такі як твіттер, фейсбук, так само телеграм там ви зможете задати питання команді. Щоб шукати серед безлічі реальних проектів, які заслуговують на не тільки уваги, а й реальних інвестицій.

Додаткова інформація:

Website: https://2ether.com

Whitepaper: https://2ether.com/whitepaper.pdf

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5201756.0

Telegram: https://t.me/blockchain_2ether

Twitter: https://twitter.com/2Ether_

Facebook: https://www.facebook.com/2Ether

Author: BitOK2019 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2531778)

ETH wallet: 0xaB417A7A45A863392D70B3F3F65976878cc0081C

Sort:  

We wish you the best of luck guys! The first stage was very successful, so we hope the main token generation event will be even better!

Happy to do something for this project, and will be successful always, because it is supported by a good team.

A project very well I hope it will change the technology in the world for the development of it.

A good idea for the project as well as a strong team is the guarantee of the success of any project.

Congratulations @cryptoenter! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 1 year!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Coin Marketplace

STEEM 0.62
TRX 0.10
JST 0.092
BTC 48217.89
ETH 2204.53
BNB 483.20
SBD 5.17