RATEONIUM Розгляд ICO

in #ico4 years ago

rateonium-696x449.jpg

Офіційний Сайт

У сьогоднішній статті пропоную вам розібрати цікавий проект Rateonium - це перша глобальна анонімна і інтерактивна рейтингова система, з численними перевагами для користувачів, ділових партнерів і інвесторів.
Технологічна платформа Rateonium, заснована на технології блокчейн, і завдяки цьому змінюється метод, в якому споживачі щільно взаємодіють один з одним, розповідають про свій досвід, створюючи систему з підтримкою метаданих з фактичною підставою на реальних анонімних думках клієнтів.

Про проект

Отже, що ж представляє із себе інноваційна блокчейн-платформа Rateonium? Дана платформа являє собою агрегатор інформації про заклади, а також систему їх рейтингів і відгуків, доступну кожному користувачеві як для перегляду, так і для безпосередньої участі в ній, яке, поспішаю помітити, ще й винагороджується у вигляді Кешбек.

Робота системи організована таким чином: в її основі лежить інноваційна модель рейтингів і відгуків на технології блокчейн, що гарантує чесність і правдивість відгуків про той чи інший заклад або подію. Користувачі платформи можуть залишати відгуки про проведений дозвіллі, за які будуть винагороджені, і ця інформація заноситься в ланцюжок блоків, звідки її вже не можна видалити, або якось видозмінити. Такий стан справ вигідний обом сторонам: і клієнтам, і компаніям, адже перші отримують реальні відгуки, що сприяють прийняттю вірного рішення і збереженню гарного настрою, а другі: підвищення рейтингу, можливість зміцнити позиції, або ж заявити про себе на полі чесної конкуренції.

Screenshot_5.png

Мобільний додаток

Для зручності користувачів розроблено мобільний додаток для популярних платформ, доступне для скачування безкоштовно. Воно дарує можливість користувачам знайти можливі місця відвідування, що знаходяться поруч з ними, відразу ж надавши доступ до рейтингів, а також безпосередньо впливати на ці рейтинги, залишаючи відгуки і отримуючи за це винагороду у вигляді токенов платформи, еквівалент ціни яких можна буде побачити в самому додатку . Користувачам потрібно буде пройти реєстрацію на платформі, після чого буде створено профіль і гаманець, захищені спеціальним методом шифрування і доступні виключно тільки для кожного з них;

Високий ступінь безпеки і довіри

Застосування технології блокчейн гарантує збереження даних і засобів користувачів, що є запорукою успіху для залучення аудиторії. Також анонімність і навпаки, зайва відкритість даних користувачів є остростоящей проблемою сучасного інтернет-спільноти, яка також вирішиться з приходом блокчейна, а конкретно користувачі Rateonium вже можуть про неї забути;

Аутентифікація для складання відкликання

Щоб відгуки були дійсно правдивими, а не взятими зі сторонніх ресурсів, користувачам потрібно буде пройти два етапи аутентифікації: введення логіна і пароля, а також сканування QR-коду з чека, отриманого в обозреваевом закладі, або ж доказ з помлщбю електронного чека, отриманого при оплаті спеціальною картою платформи.

Взаємодія з партнерами по всьому Світу

Вже на даний момент команда розробників змогла застосувати до проекту досвід бізнесменів з усього Світу, що дозволить на ранніх етапах орієнтуватися на переваги користувачів.

Screenshot_4.png

Для подальшого розвитку платформи команда проводить ICO продажу токенов.

Кількість токенов - 801,703,971 RTC.
Ціна токена - 1 RTC = 0,000182 ETH
Оплата приймається в ETH.
Soft cap: 32,000 ETH
Hard cap: 84,234 ETH
Передпродажна почнеться 10/08 і триватиме до 25/08
Планується продати 19,500,000 RTC
Ціна токена складе 0,000091 ETH.
Основні продажі заплановано з 25/08 і до 25/09 кількість реалізованих токенов - 528,914,296 RTC

Opera Снимок_2018-08-16_102424_rateonium.com.png

Додаткова інформація про проект :


Веб-сайт: https://rateonium.com/
White Paper: https://rateonium.com/whitepaper.pdf
Twitter: https://twitter.com/@rateonium
Telegram: https://t.me/rateonium
Reddit: https://www.reddit.com/r/Rateonium/
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4796158.0

Автор Статті Bitcointalk
BTT Name Bardadym

Sort:  

You got a 4.00% upvote from @emperorofnaps courtesy of @shanasutherlin!

Want to promote your posts too? Send 0.05+ SBD or STEEM to @emperorofnaps to receive a share of a full upvote every 2.4 hours...Then go relax and take a nap!

Главное для меня что в этом проекте присутствует высокий уровень безопасности данных.

Что очень и очень не хватает в наше время..)

Защита безопасности данных должна быть в приоритете у таких проектов

Какие мысли у Вас, стоит ли инвестировать?

Благодарю автора за работу, очень толково все,
сразу понял суть проекта, пожалуй подумаю над инвестированием

Когда залистят на основные биржи? Выглядит интересно.

25 серпня тільки пресейл закінчується, так що про лістинг говорити ще рано

команда у них такая молодая, главное чтоб боком не вышло.......

Coin Marketplace

STEEM 0.28
TRX 0.07
JST 0.044
BTC 30298.68
ETH 2069.63
USDT 1.00
SBD 2.68