ORBIS Розгляд ICO

in #ico4 years ago

27067447_2054111871542719_923021833676519935_n.png

Офіційний Сайт

OrbisSolutions має великі плани по запуску фізичних філій по всьому світу. Наші філії будуть оснащені банкоматами самообслуговування і віртуальної підтримкою на основі AI. Відділення Orbis надаватимуть всі види фінансових послуг, які включають в себе послуги з оплати, передачі, зняття коштів, депозитів та інвестицій.

Фінансові підрозділи Orbis, є автоматизованим і децентралізованим бізнесом, не матимуть працівників, щоб уникнути помилок в людині і шахрайства, в цьому випадку нашим клієнтам будуть вручені і допомагати роботи і голограми з використанням штучного інтелекту.

ORBIS - за своєю суттю даний проект є проектом, який дозволить виробляти всі можливі платежі і транзакції з максимальною зручністю, для всіх сторін. Це реалізується завдяки такому напрямку, як блокчейн із застосуванням смарт контрактів. Це дуже зручно і привабливо. Адже всі вироблені платежі будуть на стільки швидкі і безпечні, що вам і не снилося!

Проект є не настільки стандартної платіжною системою! Цікавий факт в тому, що вас буде обслуговувати робот! Ну або так званий штучний інтелект, завдяки якому ви зможете бути максимально впевнені, що не зовсім помилки, як наприклад, якби оператором була б людина. Адже комп'ютер в рази швидше, а найголовніше точніше обробляє дані. Тільки уявіть, заходите в відділення банку, а там з вами буде вести розмову комп'ютер з людської голограмою! Цікаво, але на даний момент слабо віриться в такі нововведення.

2.jpeg

Завдання проекту не зупинятися тільки на платежах і перекладах. А перейти в повноцінний банківський сектор, в якому проект б зміг надавати всі можливі послуги, які притаманні звичайному банку, тільки з більш комфортним виробництвом справ. Цікава задумка, адже це б могло реально розвантажити сферу і принести в неї прозорість і відкритість, а найголовніше безпеку персональних даних і виключення людського фактора. Якщо даний проект зможе досягти рівня цілого банку, це буде відмінно, адже то що він нам пропонує досить заманливо і максимально зручно, але це вже покаже нам час.

Даний проект не відсіє від будь-якого конкурента, а навіть на кілька кроків попереду. У проекту є свої власник валюти. Одна валюта буде необхідна для повноцінного використання платформою. Тобто, завдяки даному токені ви зможете використовувати абсолютно всі можливі переваги проекту і користуватися ним в цілому. Даний токен матиме назву ORBIS. А другий токен матиме назву ORBISi.

Загальна інформація

Токен: ORBS
Платформа: Ethereum
Стандарт: ERC20
Кількість: 80,000,000 ORBSi
Ціна: 1 ORBS = 0,50 EUR
Оплата: ETH, BTC, EUR, USD
Soft cap: 500,000 EUR
Hard cap: 25,000,000 EUR

Додаткова інформація про проект:


Website: https://orbistransfer.com/
Twitter https://twitter.com/OrbisToken
White Paper: https://orbistransfer.com/downloads/Orbis-White-Paper-2.pdf
Telegram: https://t.me/orbisgroup
ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3844192.0

Автор статті Bitcointalk
BTT Name Bardadym

Sort:  

Как обстоят дела со сбором средств у проекта?

Возможно есть инфа на официальном сайте, хотя не всегда может быть верной

Что-то новенькое ! Спасибо я искал подобный проект.

Congratulations @bardadym! You have completed the following achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes received

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Do you like SteemitBoard's project? Then Vote for its witness and get one more award!

Запланированные суммы не столь велики для такого проекта, соберут в легкую я считаю

То что они партнеры с проектом CREDITS это очень крутая новость!

Мне нравиться их идея.. наверное всё таки про инвестирую часть своих эфиров

Мне кажется через пару годиков удивят ценой токена

Coin Marketplace

STEEM 0.26
TRX 0.07
JST 0.041
BTC 30314.33
ETH 2018.23
USDT 1.00
SBD 2.43