MODULE Розгляд ICO

in #ico4 years ago (edited)

5.jpeg

Офіційний Сайт

Сучасний світ побудований таким чином, що людині вже складно обходиться без смартфона. Він є практично у кожного, але чи використовуються всі його можливості? - Про це поговоримо трохи пізніше, а зараз трохи статистики. Щорічно в світі продається більше 1 млрд. Смартфонів. Деякі джерела стверджують що до 2020 року в світі буде близько 6 млрд. Смартфонів, в середньому, обсяг пам'яті смартфона становить 32 Гб. Якщо помножити на кількість смартфонів, то в світових масштабах ми маємо величезну кількість невикористаної пам'яті.

Screenshot_2 (1).png

Але крім смартфонів існують ще безліч інших гаджетів потенціал яких ми не розкривають повною мірою. Оскільки є колосальний пропозицію, у вигляді сховища даних, тобто і попит від тих самих користувачів, державних підприємств ну або ж бізнесу. Так чому ми не зробити своєрідний міст між цими кластерами людей.
Але завдяки технології блокчейн і команді однодумців народилася концепція проекту - Module.

Концепція Module

Проект Module являє собою децентралізовану платформу, яка і виступат тим самим мостом для зберігання даних. Алгоритм її роботи дозволить що б всі користувачі з вільною пам'яттю на телефонах, серверах, ПК і будь-який інший технікою - зможуть використовувати вільний простір в якості сховища даних. Будь-який бажаючий зможе отримувати криптовалюта навіть за допомогою простого телефону, заробляючи на своєму девайсі.
Виходить що використовуючи цю платформу ви можете займатися Майнінг криптовалюта прямо зі свого смартфона або будь-якого іншого пристрою.

Screenshot_3 (1).png

Цей проект являє собою платформу з використанням технології блокчейн, що дозволяє будь-якому користувачеві надати простір для зберігання своїх пристроїв для тих, хто її потребує. Це стає можливим завдяки PoSTT (доказу простору, часу і транзакції). Людина, у якого є доступна пам'ять на смартфоні, ноутбуці чи комп'ютері, може вказати обсяг пам'яті і період, який він готовий запропонувати для використання. Користувачі по всьому світу представлять пам'ять своїх пристроїв і тим самим створять величезну мережу зберігання даних за допомогою спеціального додатку.
В екосистемі модуля присутні наступні типи учасників:

 • Вузол, запитувач місце для зберігання (Верификатор). Вузол, який намагається
  розділити дані і зберігати їх в P2P мережі
 • Вузол, який надає простір для зберігання (Фермер). вузол,
  надає місце для даних в P2P мережі і отримує нагороду (монети)
  за зберігання даних
 • Вузол, який застосовує блокчейн (Майнер). Вузол, що підтверджує історію
  транзакцій і смарт контрактів, створює блоки в блокчейн.
 • Сполучний сервер. Поєднує Фермера і верифікатори. Сервер зберігає тільки Мета Дані, ніяких персональних - Даних верифікаторів. Сервер періодично перевіряє статус Фермера і моніторить відповідність даних, що зберігаються в мережі Фермера, статус даних і оплату. Надаючи API, сервер дає іншим блокчейн розробникам можливість розширювати функції PoSTT блоків. Використовуючи цей API, розробник може перевіряти поточний статус блокчейна і розробляти різні програми, використовуючи PoSTT блокчейн. Сервер також включає такі алгоритми як статус файлів, установка критеріїв для відбору Фермерів і т.д. На додаток, функція "дерева хешів" забезпечує двостороннє довіру між Фермером і верифікатори і служить як верифікація відповідності файлів

image.png

Таким чином команда Module пропонує рішення, яке цілком здатне задовольнити:

 • звичайних користувачів (можливість заробітку на здачі в оренду вільної пам'яті пристроїв). Ці користувачі є по суті і Майнер;
 • блокчейн-спільнота (розробка децентралізованих додатків і справедливі умови Майнінг);
 • бізнес (низька ціна використання сховища даних). Крім того бізнес може не тільки брати в оренду сховища, а й здавати іншим користувачам в оренду свої вільні.
  Ну звичайно ж швидкість функціонування і безпека не залишилися в стороні.

Screenshot_4 (1).png

Токен і ICO

Токен: MODL (ERC-20)
Ціна: 1 MODL = 0.008 $
ICO: 21.06.2018 - 20.10.2018
SoftСap: $ 5 000 000
HardСap: $ 18 000 000

Screenshot_5 (1).png


Додаткова інформація про проект

Website: https://modltoken.io/

Whitepaper: https://modltoken.io/doc/whitepaper_en.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/moduleproject/

Twitter: https://twitter.com/MODULE_Project

Telegram: https://t.me/module_project

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4566364.0

Автор : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1337799

BTT Name Bardadym

Coin Marketplace

STEEM 0.26
TRX 0.07
JST 0.039
BTC 28982.31
ETH 1952.85
USDT 1.00
SBD 2.35