KuBitX Розгляд ICO

in #ico4 years ago

Dh1BeQeVMAABlET.jpg

Офіційний Сайт

Доброго дня любі друзі! Сьогодні наш з вами розмова піде про такий напрямок як крипто біржі. Так, напрямок вже понад популярне, якщо враховувати їх кількість на сьогоднішній день. Але нікуди не дінешся. Даний напрямок все одно відчуває дефіцит даних сервісів. Бо, не дивлячись на кількість їх, не всі можуть запропонувати те, що саме необхідно користувачам. Адже не всі з них є завзятими професіоналами і знаю систему від А до Я. Таким чином, сфера має серйозну проблематику, яка в принципі є неприпустимою. В дану проблематику входять такі проблема, як недолік зрозумілості інтерфейсу, адже часом на біржі заходять прості новачки, яким не зрозуміло взагалі нічого, і саме тому, потрібне рішення, яке надасть даний інтерфейс користувачам. Наступна проблема, це не можливість реалізації крипто валюти за фіат і навпаки. За рахунок цього тим самим вноситися проблема підвищених комісій і купи посередників. А цього за своєю суттю так само не повинно бути. І ще одна, на мою думку, дуже серйозна проблема, це безпека торговельних акаунтів і даних в цілому. Адже при зломі користувачі можуть втратити всі кошти, а цього просто на просто не повинно бути. І так, хочу вам надати на розгляд проект, які повинен вирішити всі нагальні проблеми. Даний проект називається KubitX. Зараз я вам про нього розповім.

Screenshot_8.png

Про проект:

KubitX - за своєю суттю даний проект є торговим майданчиком, за допомогою якої ви зможете продавати і купувати крипто валюту. При цьому, придбання буде реалізовано на технології блокчейн із застосуванням смарт контрактів, що дозволяє домогтися максимальної захищеності даних, а так само максимальної прозорості в угодах. Дана біржа буде дуже серйозно виділятися серед своїх конкурентів, за коштами впровадження в неї нових технологій і найсучасніших біржових інструментів. Якщо говорити про законність роботи даної біржі, то тут все теж добре, біржа буде працювати на цілком законних підставах, а значить і операції, що здійснюються на ній будуть так само законні.

Що стосується безпеки в цілому, то розробники проекту вирішили по повній програмі переробити всю структуру і прийти до максимально надійного вирішення, за рахунок застосування власних гаманців, а так же торгових алгоритмів.

grxrdgqoe5tpqcy6hfkz.png

Зараз ми розглянемо основні відмінності від сучасних бірж:

1.Отлічная продуктивність системи! Розробники підійшли до цієї справи дуже грунтовно, зробивши проект так, що б в подальшому при збільшенні навантаження проект не доставляв не зручності користувачам, а повноцінно працював при будь-яких навантаженнях.

2.Сучасні технології для реалізації безпеки даних! Як вже було вище сказано, даний проект застосовує технологію блокчейн і смарт контрактів, за рахунок чого реалізується безпеку даних, а так само не можливість підробки або зміни даних. Всі ваші транзакції і операції будуть прописані і не зможуть в майбутньому бути видалені або змінені.

3.Низькі комісії за всі операції. Це реалізовано за коштами внутрішньої валюти, яка буде необхідна для здійснення операцій на проекті. За рахунок цього вдалося домогтися мінімальної ціни за всі вироблені транзакції.

4.Іноваціонная захист гаманців. Розробники збираються впровадити свій гаманець для зберігання активів, даний гаманець буде холодним, за рахунок чого буде досягнута автономність і безпеку коштів.

Screenshot_9.png

Тепер хотілося б розповісти про ICO даного проекту: Токен буде називатися: KBX.
Всього буде випущено: 500 000 000 токенів KBX.
Мінімальна мета продажу: 10 000 ETH.
Максимальна мета продажу: 25 000 ETH.
Продажу пройдуть з 16 липня 2018 року по 31 серпня 2018 року.

2 (1).png

Додаткова інформація про проект:


ВЕБ-САЙТ: https://www.kubitx.io/
WHITEPAPER: https://www.kubitx.io/KuBitX_Whitepaper_v1.1_En.pdf
TWITTER: https://twitter.com/kubitx
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kubitx/
MEDIUM: https://medium.com/@kubitx
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCm6o0xRXXlrPR0-OqcBwXOA
TELEGRAM: https://t.me/kubitx_official
REDDIT: https://www.reddit.com/r/KubitX/
ANN THREAD: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4628365

Автор статті Bitcointalk
Name BTT Bardadym

Sort:  

Збирають невелику суму, щось близько 7,5 млн. долларів.

такі маленькі збори часто бувають у успішних проектів.

отличная идея у разработчиков! поддерживаю, думаю стоит присмотреться для участия в ICO

пока что у этой компании мало конкурентов это значит есть все шансы занять лидирующие позиции

Дайте, пожалуйста, ссылку на баунти компанию.

Проект имеет сильную команду и огромный потенциал. Жду листинга на биржи

Жду не дождусь токенов от этой компании, уже про инвестировал

Coin Marketplace

STEEM 0.27
TRX 0.07
JST 0.041
BTC 29958.73
ETH 2034.28
USDT 1.00
SBD 2.58