Fuzex Розгляд ICO

in #ico4 years ago

1_IXWqpXZykeoIIXxpJBvTDg.png

Офіційний Сайт

Ні для кого не секрет, що існуючі банківські карти наділені самими звичайними функціями, стандартними опціями, що вже, якщо чесно, всім давно набридло. Новим проривом в цій області є карта FuzeX, яка дасть вам ряд сучасних, інноваційних рішень, одним з яких є послуга «сервіс токенов»

FuzeX випускає спеціальну розумну карту. Я не буду описувати технічні подробиці її реалізації, але варто розуміти, що в одну карту можна інтегрувати (внести дані) до 20 карт, в тому числі кредитні, дебетові, а також бонусні. У момент оплати досить використовувати спеціальну кнопку, яка змінює карту для оплати і висвічує її баланс (так, у карти є кнопки і інтерфейс).

Як ви вже встигли здогадатися, якщо є кнопки і дисплей, повинен бути і живить елемент. Для забезпечення працездатності карти проект розробив спеціальний тонкий акумулятор, заряду якого повинно вистачити на 30 днів роботи карти. Процес зарядки не повинен скласти ніяких труднощів.

Screenshot_11.png

Доступність

У вас з'явиться можливість поповнити, обміняти і навіть конвертувати різні криптовалюта, не здійснюючи жодних додаткових дій при цьому.

Простота у використанні

Все, що вам необхідно буде зробити при виборі оплати, так це зайти в свій обліковий запис, визначитися з потрібним варіантом оплати, вибрати її на екрані і затвердити. це все що вам потрібно зробити. оплата вже пройде без проблем.

FuzeX.jpg

Розумна, сучасна, кріптовалютная картка

Мені здається пора б уже поміняти стереотипи того що одна карта може виконувати тільки одну функцію. в цьому нам допоможе карта FuzeX, в яку можна включити 15 облікових записів, 10 різних кредитних карт (більше не доведеться тягати з собою всі карти, все що вам потрібно буде знаходитися на одній карті). До того ж, буде можливість підключити до цієї карті 5 різних програм лояльності. знову ж таки це дуже зручно, ви ніколи не забудете якусь бонусну карту, адже вони будуть підключені до вашої карті FuzeX.

Безпека

Дана карта буде володіти 2ф аутентификацией, та й до того ж додатковий захисний код забезпечить вашу безпеку, що значно зменшить ризик втрати коштів.

Токен FuzeX

Як і багато інших проектів, FuzeX створив власний ERC-20 функціональний токен, який необхідний для повноцінної експлуатації платформи. З його допомогою можна замовляти карту, отримувати доступ до функцій платформи, оплачувати комісії і т.д.


Для того щоб залучити більше користувачів і забезпечити ліквідність, проект FuzeX залістіл токен FXT на багато бірж, серед яких Cobinhood, CoinBene, HitBTC і інші. При поточній ціні 1 FXT - $ 0,043 капіталізація проекту сягає $ 32,037,290. Якщо говорити про капіталізацію в ETH, вона виросла до 76,465 ETH!

Screenshot_12.png

З такою сильною командою і радниками у FuzeX величезні шанси на успіх. Першим вагомим кроком стане випуск карт і відправка робочого продукту інвесторам, які підтримали проект на стадії попереднього продажу токенов. Відразу після цього всі бажаючі зможуть замовити карту і платити цифровими активами коли і де завгодно.

Додаткова інформація про проект:


Official webpage: https://fuzex.co/

white paper: https://fuzex.co/wp-content/uploads/2018/01/FuzeX_whitepaper.pdf

facebook: https://www.facebook.com/FuzeX.co/

youtube: https://www.youtube.com/channel/UCKC_X1r-3yoBpVeuFcR8thQ

twitter: https://twitter.com/fuzex_co

telegram: https://t.me/FuzeX

ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2776789.0

Автор Статті Bitcointalk
Name BTT Bardadym

Sort:  

Откуда у проекта команда разработчиков? Азия?

Да верно!

Вытянут ли они такой большой хард кап? Как думаете?

Сильная штука. Сейчас это было бы очень актуально )

я слышал про команду!они перспективные ребята,думаю проект будут топовым

Coin Marketplace

STEEM 0.26
TRX 0.07
JST 0.040
BTC 30189.41
ETH 2006.52
USDT 1.00
SBD 2.38