FORESTING Розгляд ICO

in #ico4 years ago

изображение.png

Офіційний Сайт

FORESTING - це новий медіа проект. Він прагне створити таку систему, яка буде складатися з членів спільноти FOREST, і працювати над такими концепціями, як мережева взаємодія між користувачами і підключення їх до соцмереж. Екосистема створюється, щоб користувачі могли монетизувати свої креативні пости в соцмережах.

Однією з найбільших проблем в соціальних мережах є прозорість даних. Його користувачі не можуть якісно і повністю монетизувати свій контент. Хоча деякі користувачі все-таки отримують дохід за свою інтелектуальну власність, проте це тільки 5% від всього створюваного контенту.

За допомогою Foresting користувачі зможуть використовувати токен PTON для монетизації свого контенту. Система Foresting спеціальним чином орієнтована на творців контенту і фокусується на системі голосування користувачів. Це краще, ніж оцінка трафіку, і дозволяє content maker`ам ділитися своєю творчістю децентралізованим способом.

Даний проект призначений саме для тих людей, хто цікавиться і в повній мірі використовує платформи соцмереж. Він підтримує будь-які форми контенту - відеоролики, текстові блоги, зображення, прямі трансляції, і створює свою соцмережу на основі контент-орієнтованої служби винагороди.

Screenshot_1 (1).png

Переваги проекту:

  • Підтримка контенту. Проект повністю націлений на використання блокчейна, щоб допомогти користувачам зберегти їх інтелектуальну власність, і справедливо монетизувати її. Завдяки цій функції користувачам надається найкраща технологія для завантаження контенту, або компонування декількох частин контенту.

  • Легкий обмін токенами. Плани Foresting - дозволити своїм користувачам заробляти, створюючи неповторний і цінний контент, тим самим забезпечуючи безпечний майданчик конверсії для отримання прибутку.

  • Призначений для користувача UI. Одна з цілей проекту - створити самий зручний інтерфейс для своїх користувачів. Цей унікальний UI стане інтуїтивним і дружнім, і не буде створювати ніяких проблем новачкам майданчика.

  • Конфіденційність і безпека. Одним з основних аспектів технології блокчейн є її децентралізований характер. Ця функція забезпечує максимальну конфіденційність і захист користувачів, оскільки ніхто не може контролювати операції, що проводяться на ній.

  • Оптимизация под различные устройства. Foresting создает разнообразную экосистему, которая интегрируется в различный образ жизни разных людей. Именно поэтому доступность сервиса на всех возможных устройствах — жизненная необходимость.

Screenshot_10.png

Теперь поговорим о положительных и отрицательных моментах данной платформы.

Позитивні:

  • Новий токен PTON стимулює на створення якісного і унікального контенту. PTON - це токен платформи Foresting, і використовується він для того, щоб винагороджувати людей за те, що вони створюють унікальний контенту, і використовуються додатком проекту Foresting. Він використовує Truffle Framework для автоматичної обробки і створення smart-контрактів від тестування і до розгортання.

  • Система голосування. Foresting в майбутньому обзаведеться децентралізованою системою голосування, яка приваблює користувачів до голосування і обмежує зловмисне використання цього самого голосування. За віддані голоси користувачі будуть винагороджуватися токеном PTON CREDIT і PTON за їх внесок.

  • Відкритість команди. Foresting розробляється командою з 12-ти осіб, які повністю і з ентузіазмом віддаються розробці проекту. Саме тому можна сказати, що вони з дуже великою ймовірністю завершать свій проект згідно дорожній карті, при цьому не провафлів терміни.

Тепер про негативні моменти:

  • MVP. Ми не бачили бета-версію або MVP проекту Foresting. Це може відлякати інвесторів брати участь в даному проекті. Коли Foresting все-таки випустить реальний продукт, ми побачимо, що він отримає більше підтримки. Вже є дата, коли запуститься MVP - приблизно в середині вересня 2018 року, а бета-версія нас чекає в середині жовтня 2018 року.

Конкуренція: існує безліч проектів, які вирішують проблеми в сфері соціальних мереж. Але конкуренція як ми знаємо - двигун прогресу, тому якщо Foresting може зробити інноваційний проект, вони отримають набагато більшу частку ринку, ніж їхні конкуренти.

ICO:

Тепер, нарешті, перейдемо до того, чим повинен володіти кожен поважаючий себе, сучасний кріптовалютний проект. Перейдемо до огляду ICO даного проекту:

Screenshot_3 (1).png

Стандарт на якому побудований токен: ERC-20
Тікер токена: PTON
Загальна кількість токенов: 24 000 000 000 PTON
Загальна кількість струмі для продажу: 9 000 600 000 PTON
Ціна на основному етапі продажів: 1 ETH = 33,333 PTON
Варто зауважити, що ICO проекту закінчиться у вересні цього року, тому, якщо у вас є бажання придбати токена проекту, варто поквапитися.

Додаткова інформація про проект:

Официальный сайт - https://foresting.io/
Whitepaper - https://forestingnetwork.com/whitepaper/FORESTING_Whitepaper_Eng_Ver.0.92.pdf?ver0.2
ANN thread - https://bitcointalk.org/index.php?topic=4906179.0
Facebook - https://www.facebook.com/forestingHQ/
Twitter - https://twitter.com/foresting_io
Telegram - https://t.me/foresting_global
Youtube - https://www.youtube.com/channel/UCGgXs74rn_BuE90CH1qYBPA

Автор Bitcointalk
Name BTT Bardadym

Sort:  

@resteemator is a new bot casting votes for its followers. Follow @resteemator and vote this comment to increase your chance to be voted in the future!

Добра стаття, дякую автору !!

Coin Marketplace

STEEM 0.27
TRX 0.07
JST 0.040
BTC 29517.97
ETH 1979.96
USDT 1.00
SBD 2.38