FORESTING Розгляд ICO

in #ico2 years ago

изображение.png

Офіційний Сайт

FORESTING - це новий медіа проект. Він прагне створити таку систему, яка буде складатися з членів спільноти FOREST, і працювати над такими концепціями, як мережева взаємодія між користувачами і підключення їх до соцмереж. Екосистема створюється, щоб користувачі могли монетизувати свої креативні пости в соцмережах.

Однією з найбільших проблем в соціальних мережах є прозорість даних. Його користувачі не можуть якісно і повністю монетизувати свій контент. Хоча деякі користувачі все-таки отримують дохід за свою інтелектуальну власність, проте це тільки 5% від всього створюваного контенту.

За допомогою Foresting користувачі зможуть використовувати токен PTON для монетизації свого контенту. Система Foresting спеціальним чином орієнтована на творців контенту і фокусується на системі голосування користувачів. Це краще, ніж оцінка трафіку, і дозволяє content maker`ам ділитися своєю творчістю децентралізованим способом.

Даний проект призначений саме для тих людей, хто цікавиться і в повній мірі використовує платформи соцмереж. Він підтримує будь-які форми контенту - відеоролики, текстові блоги, зображення, прямі трансляції, і створює свою соцмережу на основі контент-орієнтованої служби винагороди.

Screenshot_1 (1).png

Переваги проекту:

  • Підтримка контенту. Проект повністю націлений на використання блокчейна, щоб допомогти користувачам зберегти їх інтелектуальну власність, і справедливо монетизувати її. Завдяки цій функції користувачам надається найкраща технологія для завантаження контенту, або компонування декількох частин контенту.

  • Легкий обмін токенами. Плани Foresting - дозволити своїм користувачам заробляти, створюючи неповторний і цінний контент, тим самим забезпечуючи безпечний майданчик конверсії для отримання прибутку.

  • Призначений для користувача UI. Одна з цілей проекту - створити самий зручний інтерфейс для своїх користувачів. Цей унікальний UI стане інтуїтивним і дружнім, і не буде створювати ніяких проблем новачкам майданчика.

  • Конфіденційність і безпека. Одним з основних аспектів технології блокчейн є її децентралізований характер. Ця функція забезпечує максимальну конфіденційність і захист користувачів, оскільки ніхто не може контролювати операції, що проводяться на ній.

  • Оптимизация под различные устройства. Foresting создает разнообразную экосистему, которая интегрируется в различный образ жизни разных людей. Именно поэтому доступность сервиса на всех возможных устройствах — жизненная необходимость.

Screenshot_10.png

Теперь поговорим о положительных и отрицательных моментах данной платформы.

Позитивні:

  • Новий токен PTON стимулює на створення якісного і унікального контенту. PTON - це токен платформи Foresting, і використовується він для того, щоб винагороджувати людей за те, що вони створюють унікальний контенту, і використовуються додатком проекту Foresting. Він використовує Truffle Framework для автоматичної обробки і створення smart-контрактів від тестування і до розгортання.

  • Система голосування. Foresting в майбутньому обзаведеться децентралізованою системою голосування, яка приваблює користувачів до голосування і обмежує зловмисне використання цього самого голосування. За віддані голоси користувачі будуть винагороджуватися токеном PTON CREDIT і PTON за їх внесок.

  • Відкритість команди. Foresting розробляється командою з 12-ти осіб, які повністю і з ентузіазмом віддаються розробці проекту. Саме тому можна сказати, що вони з дуже великою ймовірністю завершать свій проект згідно дорожній карті, при цьому не провафлів терміни.

Тепер про негативні моменти:

  • MVP. Ми не бачили бета-версію або MVP проекту Foresting. Це може відлякати інвесторів брати участь в даному проекті. Коли Foresting все-таки випустить реальний продукт, ми побачимо, що він отримає більше підтримки. Вже є дата, коли запуститься MVP - приблизно в середині вересня 2018 року, а бета-версія нас чекає в середині жовтня 2018 року.

Конкуренція: існує безліч проектів, які вирішують проблеми в сфері соціальних мереж. Але конкуренція як ми знаємо - двигун прогресу, тому якщо Foresting може зробити інноваційний проект, вони отримають набагато більшу частку ринку, ніж їхні конкуренти.

ICO:

Тепер, нарешті, перейдемо до того, чим повинен володіти кожен поважаючий себе, сучасний кріптовалютний проект. Перейдемо до огляду ICO даного проекту:

Screenshot_3 (1).png

Стандарт на якому побудований токен: ERC-20
Тікер токена: PTON
Загальна кількість токенов: 24 000 000 000 PTON
Загальна кількість струмі для продажу: 9 000 600 000 PTON
Ціна на основному етапі продажів: 1 ETH = 33,333 PTON
Варто зауважити, що ICO проекту закінчиться у вересні цього року, тому, якщо у вас є бажання придбати токена проекту, варто поквапитися.

Додаткова інформація про проект:

Официальный сайт - https://foresting.io/
Whitepaper - https://forestingnetwork.com/whitepaper/FORESTING_Whitepaper_Eng_Ver.0.92.pdf?ver0.2
ANN thread - https://bitcointalk.org/index.php?topic=4906179.0
Facebook - https://www.facebook.com/forestingHQ/
Twitter - https://twitter.com/foresting_io
Telegram - https://t.me/foresting_global
Youtube - https://www.youtube.com/channel/UCGgXs74rn_BuE90CH1qYBPA

Автор Bitcointalk
Name BTT Bardadym

Sort:  

@resteemator is a new bot casting votes for its followers. Follow @resteemator and vote this comment to increase your chance to be voted in the future!

Добра стаття, дякую автору !!

Coin Marketplace

STEEM 0.16
TRX 0.03
JST 0.026
SBD 1.00