Dealjoy Розгляд ICO

in #ico4 years ago

Dealjoy700x400.png

Минув деякий час з тих пір, як партнерські торгові платформи були основним потоком. Проте донині, платежі в цих мережах виробляються за допомогою традиційних методів, які стягують великі збори і податки. Давайте не будемо забувати про тривалі бюрократичні процедури, які деколи доводиться проходити. Тривала затримка між транзакціями - ще одна величезна проблема для покупців.

Dealjoy прагне вирішити вищезазначені проблеми, використовуючи цифрову валюту DEAL, щоб забезпечити виплати. З Dealjoy Cashbacks практично відсутній час очікування. Крім того, ця платформа, заснована на Blockchain, тому учасники можуть відчувати себе в цілковитій безпеці.
Що стосується індустрії Cashbacks, то вона коштує понад 84 мільярдів доларів. Поряд з цим, вона як і раніше має великий потенціал для зростання. В даний час більше ста тисяч торговців використовують його як життєздатний інструмент маркетингу.
У той час як індустрія зростає, поширеність криптовалюта також постійно зростає. Очікується, що загальна ринкова капіталізація криптовалюта досягне максимуму більш ніж в 800 мільярдів доларів. З огляду на обидві ці тенденції, цілком очевидно, що буде високий попит на платформи, що використовують Cashback на основі Blockchain для зв'язку рітейлерів з клієнтами.

Скриншот 26-08-2018 204112.png

Платформа Dealjoy доступна на декількох платформах. Крім веб-платформи, Dealjoy також може бути використаний на iOS і Android. Dealjoy пропонує учасникам широкий каталог, який містить найбільш підходящих торговців. Крім того, покупці також можуть шукати кращі пропозиції, які принесуть їм деякі цифрові валюти для здійснення покупок. З достатньою кількістю цифрових валют для використання на платформі, покупець може перейти в розділ свого улюбленого продавця і робити покупки.

Dealjoy працює, відстежуючи кожну покупку, зроблену її учасниками. При такій покупці, комісії будуть виплачуватися у вигляді цифрових валют, операції проводяться практично миттєво, після підтвердження покупки продавцем.

Скриншот 26-08-2018 204046.png

Сьогодні велика кількість продавців, які продають онлайн, використовують партнерську програму, щоб підвищити свій бренд і продажу. Це включає в себе такі платформи, як eBay, AliExpress і Amazon. Dealjoy вже несе в собі базову інфраструктуру, завдяки якій не важко додати підтримку. Крім того, Dealjoy - це проект, заснований на філософії спільноти, члени цієї платформи будуть мати привілей голосувати і робити пропозиції торговцям, яких вони виберуть для угод. Крім звичайного звернення до торговців, платформа Dealjoy також спрямована на введення категорії конкретних угод і продуктів. Це дозволить покупцеві переглядати індивідуальні пропозиції. Це засновано на абсолютно новому алгоритмі Dealjoy, також званому DMA. DMA використовує переваги клієнтів і машинне навчання, щоб створити безліч регулярних угод, унікальних для кожного клієнта.
Оскільки команда Dealjoy вірить в надання учасникам свободи зняття своїх цифрових валют, операції і обміну їх на інші валюти або продажу їх за традиційну валюту на біржі, була введена ще одна функція. Ця функція відома як DealShop

deajoy.png

Використовуючи DealShop, учасники можуть придбати ряд продуктів, подарункові купони, послуги онлайн магазинів. Ці ордера розміщуються виключно в токенах угод. Для учасника не обов'язково заробляти їх через програму Cashback. Швидше, можна просто роздати їх з біржі і використовувати їх для розміщення ордерів в DealShop на платформі.
Партнерські комісії на платформі можна отримати тільки за успішно розміщені і доставлені замовлення. Комісії за відсутні замовлення, пошкоджені замовлення або повернуті замовлення не будуть оплачені. Зазвичай, типовий термін для затвердження виплати комісії становить чотири тижні з моменту покупки. Але алгоритм вирішує період очікування виплати комісії в залежності від очікуваної прибутковості за допомогою розширеного аналізу даних. Покупки, які несуть великий ризик повернення, будуть піддані періоду очікування, щоб запобігти шахрайським повернення, в той час як деякі покупки будуть обробляти виплату негайно.
Будь-який бажаючий може зареєструватися на Dealjoy безкоштовно. Крім того, пропонується преміум членство, зване Dealjoy Plus, яке має ряд додаткових переваг. Вони включають в себе повний доступ до платформи, миттєвий Кешбек для кожної покупки, кращі ставки для Cashbacks, ряд спеціальних преміальних угод, доступних тільки для учасників Dealjoy Plus. Миттєвий Cashbacks на Dealjoy Plus через ставку застави, наданий користувачем. У разі повернення, комісія, яка виплачується понад встановленої суми, буде автоматично списана з заставного балансу користувача. Це служить відмінним способом для надання миттєвих Cashbacks для користувачів, не дозволяючи шахрайські повернення.

Скриншот 26-08-2018 204246.png

Додаткова інформація про проект:


Website: https://dealjoy.io/
Whitepaper: https://dealjoy.io/files/Dealjoy_Whitepaper.pdf
ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4628510
Facebook: https://www.facebook.com/Dealjoy
Twitter: https://twitter.com/dealjoyofficial
Telegram: https://t.me/dealjoy

Автор Bitcointalk
BTT Bardadym

Sort:  

Благодарю автора за работу, очень толково все,
сразу понял суть проекта, пожалуй подумаю над инвестированием

Дякую!

Отличная идея. Необходимо больше узнать о проекте. Действительно интересная идея команды платформы.

это топовый проект в своей нише ,выстрелит

а кто у него есть среди конкурентов?

Мне нравиться их идея.. наверное всё таки про инвестирую часть своих эфиров

Это здорово, что платформа уже доступна на iOS і Android

Coin Marketplace

STEEM 0.27
TRX 0.07
JST 0.041
BTC 29958.73
ETH 2034.28
USDT 1.00
SBD 2.58