BlackBox Огляд ICO

in #ico4 years ago (edited)

Blackbox-Foundation1-e1531842451372.jpg

Офіційний Сайт

Прогрес, комп'ютери багато в чому полегшили і навіть замінили працю людини. Штучний інтелект (далі ІІ) впроваджено в багато сфер діяльності. Особливо це помітно в науці і там, де потрібні рутинні, але скрупульозні операції. Все б нічого, але є і мінуси - кількість робочих місць все менше і менше, тому що роботу не потрібні гроші і відпустку. Природно роботодавцю це вигідно. Вся ця ситуація відкрито говорить, що потрібно такий вид роботи, який дозволить брати участь і людині в процесі, дав би можливість отримання оплати праці і збільшив би цінність співробітника. Такі перспективи і дає ОС BlackBox (далі BBOS). Це спеціалізована операційна система, яка покликана здійснювати управління розподіленими організаціями, передаючи накази і розпорядження по ланцюжку Блокчейна. Маленький крок для Блокчейна - величезний крок для бізнесу. Проект сфокусований на створенні робочих місць і підвищення значимості людської праці при здійсненні бізнес-процесів. Проект Базуров на Ефіріум, сама система - є ніщо інше як DApp, який функціонує між учасниками ланцюга - власниками токенов. Проект має власну мережу. Це забезпечує оптимізацію роботи. ІІ при роботі системи нівелює географічні чинники, навички, соціальний статус.

BLACKBOX Network - це команда з більш ніж 60 технологів, докторів наук, лідерів, які об'єднують зусилля для децентралізації майбутнього роботи. BLACKBOX використовується для управління командами, людьми і проектами як розподіленої бізнес-ОС. Протокол DAV не шкідливий для соціально-економічних випадків, в результаті чого платформа вільна від зборів, політик і інший рутинної організаційної інфляції. Протокол не стримує зловмисні дії і винагороджує тих, хто прагне до загального блага.

Screenshot_16.png

Що таке BLACKBOX OS?

BBOS - це токен, який управляється і налаштовує платформу наступного покоління. Система BLACKBOX, що складається з серії інтелектуальних угод і розподіленої інформації, що зберігається, ефективно скорочує повторювані копії і робочі процеси, збільшує співпрацю і справедливо розподіляє винагороди на основі більш об'єктивної еволюції. Робота йде тут, і звичайні організації переходять від старої комерційної бізнес-моделі, їм потрібен інтерфейс між папером і поточним цифровим угодою. BLACKBOX OS пов'язує розрив між децентралізованим світом і дозволяє компанії виділяти енергію з виділених технологій і штучного інтелекту або штучного інтелекту. Розвиток і розвиток децентралізованої платформи значно покращить співпрацю між людьми і усуне витрати, розширивши можливості окремих вузлів по всій мережі. BBOS - це безшовна і постійно розширюється торговельна операційна система для майбутньої роботи і служить шлюзом для підключення до платформи BLACKBOX. Високо персоналізовані компанії-донори можуть бути більш ефективними, а учасникам надаються інструменти для досягнення більшого.

Screenshot_17.png

Мережа BLACKBOX існує, щоб запропонувати нову систему торгівлі генами, щоб дати можливість працівникові наступного покоління. Це не просто шоу-економіка, вони будують єдину систему з фондовими облігаціями у всіх суспільних благ. Проекти розподіляються між здатними людьми на основі відповідності для ідеальної підгонки і цінності. Фонд BLACKBOX працює від імені повної команди, щоб забезпечити швидку оплату, і BBOS управляє взаємодією між багатьма компаніями. Кожен член кооперативної команди отримує 80% своєї частини прогнозованого прибутку. Решту коштів надходять в регулярні фонди, які включають витрати для повноправних членів (юридичні, операції, продажу, огляди, ліцензії і т. Д.). Всі платежі через BLACKBOX. І учасники отримують компенсацію через токени BLACKBOX OS, щоб забезпечити однозначні зміни ресурсів в реальному світі, при цьому реальні грошові кошти в доларах США від клієнтів, збережених в резерві, пропонують членам з ясністю.

Подробиці ICO

Монети BBOS - основа роботи системи щодо полегшення ринку трудових ресурсів. Також завдяки їй можливий контроль. Попередній продаж завершується 25.07.2018.
Маркер: BBOS Стандарт: ERC-20
Еквівалент: 1 BBOS дорівнює 16 американським центам.
Період реалізації основної маси: 25.07.2018 - 03.08.2018.
У цей час є можливість отримання знижки в розмірі ¼. В якості оплати допустимі: Ефіріум і біткойнов.
Сумарна кількість монет: 1000000000 На етапі попереднього продажу знижка ½ на 37500000 токенів. Знижка в ¼ поширюється на 58333333 токенів. Софт кап: 10 млн американських доларів.

Screenshot_18.png

Додаткова інформація про проект :


• Веб-сайт: https://token.blackboxfoundation.org/
• Технічна документація: https://docsend.com/view/zn2axya
• ANN Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4517962.0
• Телеграма: https://t.me/blackboxtoken
• Twitter: https://twitter.com/blackbox_found
• Facebook: https://www.facebook.com/blackboxfoundationofficial/

Автор Bitcointalk
ETH - 0xF8Dd533366bac13b12E1fcba5f95d8E11462b906

Sort:  

Один из самых перспективных проектов этого года, слежу за ним с самого начала, уже закупил токенов и жду роста!

Я недавно вложился в этот проект. Очень на него надеюсь

Проект построен на блокчейне, а это уже достойно внимания.

крутой проект однозначно стоит принять участие. спасибо

Очень интересный проект, который имеет большой потенциал для продвижения выше!

Хорошая задумка, да и судя по статье команда тоже

Coin Marketplace

STEEM 0.17
TRX 0.05
JST 0.022
BTC 16799.51
ETH 1231.90
USDT 1.00
SBD 2.11