HubrisOne: KRİPTO PARA CÜZDANI İLE GELENEKSEL BANKACILIK SİSTEMİNİ BİRLEŞTİREN PLATFORM

in ico •  3 months ago  (edited)

İnsan hayatını yönlendiren en büyük etken ekonomomik ve mali durumudur. Bunun içinde yatırımlarını çok doğru yapmak zorundadır ve bu aşamayı çok iyi takip etmeledir. Yatırımlarını da iyi yönetebilmesi için son derece hassas davranmalı ve bütün yardımları değerlendirmelidir. Bankacılık ve finans sektörü son yıllarda gelişen teknolojiyi en çok benimseyen ve kullanan sektörlerin başında geliyor. Şuanda dünyada en büyük savaşın ekonomi alanında olduğunu düşürsek finans sektöründeki gelişmelerin önemini de çok daha rahat algılayabiliriz. Dijital ortamda internet ve akıllı cihazlar yardımıyla pek çok işlemi kendimiz yapabiliyoruz. Bilgi güvenliği ve dijital varlıklarımızın güvenliğini sağlayan kurumlar ya da şirketler sayesinde ülke sınırlarının dışı da olmak üzere her alanda yatırım yapabiliyoruz.

Son yıllarda teknolojinin bizlere sunduğu en büyük yeniliklerden olan Yapay Zeka (AI), Nesnelerin İnterneti (IoT), Blockchain Teknolojisi var. Blockchain Teknolojisi de finans ve bankacılık sektörlerine çok büyük katkıda bulunuyor. En başta sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapısı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olması gibi avantajlardan dolayı sadece finans sektörü değil bütün sektörlerde başarılı bir şekilde kullanılıyor. Bu platformda oluşturulan projelerin dijital varlıkları olan kripto paralarda yatırım sektöründe bizlere değişik alternatifler sunuyor.

Şuanda çok popüler olan ve büyük bir market değerine sahip kripto para piyasasının gündelik hayatta kullanılması ise tam olarak sağlanamadı, bunun için çalışmalar yapılsa da halen istenilen seviyeye ulaşılamadı. Fiat para birimleri gibi kullanılması için oluşturulan projeler de tam olarak bu sorunu çözemedi. Şimdi sizlere bu soruna çözüm getirmeyi amaçlayan yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere bu projenin adı HUBRİSONE. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://www.hubrisone.com internet adresinde ya da https://drive.google.com/openid=1enh6bm59MXPMmQ8MVKXs68iShXD45L7p teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

HubrisOne, klasik fiata dayalı bankacılık sistemi ile şifreleme para cüzdanını birleştiren yapıcı ve başarılı bir platformdur. Cep telefonlarımızdan uygulamalar aracılığıyla erişilebilen uygulamalara yükseltilen ve aşılanan geleneksel bankaların hesaplarını temsil eden cüzdanların kullanılmasını içeren çok benzersiz ve ilgi çekici bir yeniliktir. Bu Platformu kullanan katılımcılara para çekme gibi tüm temel işlevleri yerine getiren ve şuanda aktif olarak kullanılan bankalarda olduğu gibi para yatırma fırsatı sunan kripto cüzdanında bir banka hesabı şeklinde kolayca yeni hesaplar açma ve kullanma imkanı sağlıyor.

HubrisOne Platformunun Çözümleri:

Hesaplar ve Cüzdanlar: Kullanıcılar finans sektörünün iki bileşeni olan fiat ve kripto para birleşimini en çok hissedecekler çünkü paramızın her türünü aynı platformda, yani HubrisOne'de yaşayacağız. BTC, ETH, XRP veya USD, GBP, EUR. Hangi para birimini kullanmak istediğiniz önemli değil, bu herkesi kucaklayan bir çözüm. Hesaplarınızı yönetin ve harcayın ve bu sırada her harcadığınızda HBRS belirteçleri kazanın. Ayrıca hesap açmak için tek ihtiyacınız olan bir akıllı telefon ve internet bağlantısıdır.

Kripto para döviz hesaplarınızı bağlayarak bakiyelerinizi, portföyünüzü tek bir yerde görüntüleme imkanına sahip olacaksınız. HubrisOne kartınızla çevrimiçi veya mağaza içi ödeme yaparken gerçek zamanlı işlemler ve bildirimler alabileceksiniz. Düzenli bir şekilde günlük, haftalık, aylık hesap analiz takip edebileceksiniz.

Ödemeler ve Havale: Hızlı ve ucuz bir şekilde sınır ötesi ödemeler dahil olmak üzere fiat veya kripto para ile mümkün olacak.

HubrisOne Token: Bu platformun yardımcı programıdır. Bu simge sayesinde ödüller, indirimler, geri ödemeler ve daha fazlası mümkündür.

Zenginlik: Kripto değişim hesaplarınızı bağlayabilir, bakiyenizi görebilir ve performansı tek bir yerde takip edebilirsiniz.

Kripto Borç Verme: HubrisOne'un kendi borç verme modülü hızlı likiditeye erişmeyi mümkün kılar.

DApp Marketplace: Bu marketplace, finans, sigorta vb. Birçok temel blok zinciri uygulamasına erişmenizi sağlar.

HubrisOne visa bankamatik kartı ile geleneksel finans dünyasını kripto dünyasıyla sınırsız ödüller kazanma fırsatı yakalayın.

Hubrisone mobil uygulamasını IOS ve Android uygulamasını da cihazlarıza indiribilirsiniz.

IOS: https://apps.apple.com/za/app/hubrisone/id1447229687

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nettechnocrats.hubrisone.hubrisone

TOKEN Bilgisi:

Token Sembolü: HBRS

Platform: Ethereum (ERC-20)

Toplam token miktarı: 1.000.000.000 HBRS

Dolaşımdaki token miktarı: 500.000.000 HBRS

TAKIM:

DANIŞMANLAR:

YOL HARİTASI:

Kripto paraların fiat para birimleri gibi gündelik hayatta kullanılması ve onlar gibi bütün işlemlerin yapılması sağlandığı zaman uluslararası bir seviyede tanınmışlık olacak buda kripto para piyasasının daha iyi tanınmasına sebep olacak. Bunu başarmayı hedefleyen bu projenin başarılı olması bu noktada çok önemli bir yer tutuyor. Benim bu projenin başarılı olacağına büyük inancım var sizlerin de bu proje inanıp desteklemenizi tavsiye ediyorum aşağıdaki linkleri ziyaret ederek proje hakkında daha detaylı bilgiye ulaşıp projeye katılma kararını kendiniz verebilirsiniz.

Website: https://www.hubrisone.com/

Whitepaper: https://drive.google.com/file/d/1enh6bm59MXPMmQ8MVKXs68iShXD45L7p/view

Lightpaper: https://drive.google.com/file/d/1JL1D9iL1PKYzrNKq7h6h5E6yQ5r6Idbv

BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5039930.0

Telegram: https://t.me/HubrisOneOfficial

Twitter: https://twitter.com/hubrisone/

Facebook: https://www.facebook.com/HubrisOne1

Instagram: https://instagram.com/hubrisone

IOS: https://apps.apple.com/za/app/hubrisone/id1447229687

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nettechnocrats.hubrisone.hubrisone

Bitcointalk Username: bitcether

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552

Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Source
Plagiarism is the copying & pasting of others work without giving credit to the original author or artist. Plagiarized posts are considered spam.

Spam is discouraged by the community, and may result in action from the cheetah bot.

More information and tips on sharing content.

If you believe this comment is in error, please contact us in #disputes on Discord

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
http://coinicoanaliz.com/hubrisone-geleneksel-bankacilik-ve-kripto-para-cuzdanini-birlestiren-platform/