ARAW ICO

in ico •  6 months ago

 ARAW  token ARAW vybudovali zvláště fázi ARAW pro změnu podnikání s  mikroplatbami při řešení požadavků zákazníků a navíc umožnily firmě  dosáhnout lepších výsledků ve skupině s řezanými hranami a vybavením,  při vytváření tokenu ARAW získaly skutečné schopnosti špičkových pokroků  vybudovat okamžik a bezpečnou metodu pro vytváření mikroplatby tím, že se zajímáme o zájemce.

Inovace za součástmi mikroplatby tokenu ARAW je lepší než značný počet digitálních forem peněz v mikroplatitových obchodech. Směs  těchto mechanických uspořádání na tokenu ARAW umožňuje našim klientům,  držitelům ARAW tokenů nebo zájemcům, aby miniaturní výměny stupnice  rychle; se značnou mírou slibných ohromujících výhod materiálu a malé velikosti s malým výdajem na výměnu (pod 0,5% agregované výměny).

Dokončená  s využitím ARAW Tokens, mikroplatby podnikání oficiálně vytvořil  nezaměnitelnou finanční pobočku v celosvětovém kryptografickém prostoru.  Oživený  ARAW token platformou, tento pokrok je v současné době špičkovým  obdobím pro některé obchody elektronického obchodu, neboť umožňuje  posílení kritického vývoje v oblasti odbornosti a přiměřenosti  přizpůsobení maloobchodních a elektronických obchodů.

Cíle programu ARAW

Poskytujte  komplexní řešení pro platformu E-Commerce Marketplace, kartu  Cryptocurrency Touch & Pay, online platbu CryptoCurrency a systém  Unified Reward, který je napájen technologií Ethereum Blockchain  regulovanou tokenem ARAW.

Vytvořte plovoucí ekosystém poháněný spotřebiteli.
Vytvořte Transparentní ekosystém, který mohou používat běžní zákazníci po celém světě; a tudíž zvýšit míru přijetí tokenu ARAW, kryptocurrency založené na Blockchain.

Ekosystém ARAW Token 

 Arawský ekosystém byl od počátku pečlivě navržen jako podpůrná sféra, v níž mohou uživatelé v obchodech v Blockchainu věřit. Abychom  zachytili řadu uživatelů, poskytli jsme ekosystémovou platformu, která  je škálovatelná a efektivní, avšak jednoduše přes Ethereum Blockchain,  kde mohou zákazníci a značky komunikovat bez omezení spolehlivým,  bezúhonným a vzájemně prospěšným způsobem.

Araw Pay

Araw  Pay bude otevřený widget pro akceptaci plateb v ARAW žetonech a může  být používán všemi obchodníky kdekoli online, stejně jako všichni  ostatní poskytovatelé platebních bran. Naším cílem je  poskytnout bezproblémové platební řešení společnosti Araw v mobilní a  webové peňažence Araw, otevřené platformě API a tržišti e-commerce  společnosti Araw. 

 Transakce  v reálném čase a řetězová transakce: platforma Araw působí jako  prostředník mezi sítí raiden pro zpracování transakcí mimo řetězec a  kryptografických transakcí pro správu transakcí na řetězci. Smluvní smlouva o likviditě bude zodpovědná za decentralizovanou správu transakcí mimo řetězec.

Tržiště e-commerce

Naším  cílem je uspokojit potřebu každého spotřebitele, každého obchodníka a  každého podniku bez ohledu na to, kde se nacházejí, prostřednictvím  distribuovaného systému knih. Náš  trh s elektronickým obchodem vám poskytuje okamžitý přístup k  celosvětovému publiku, odstraňuje režijní transakce (řízení a poplatky) a  zajišťuje, že jsou bezpečné a bez tření díky našim čipům ERC20  založeným na ethereu a inteligentní implementaci smluv.

Karta Araw - Touch & Pay

Karta  Araw-Touch & Pay má za cíl umožnit zákazníkům vytvářet mikropayty v  kavárnách, supermarketech a každodenním online nakupování. Obsahuje rádiofrekvenční identifikaci (RFID) pro komunikaci s čtečkou karet umožňující bezkontaktní platby. S uvolněním karty Araw Card očekáváme, že přijmeme platformu Araw pravidelnými zákazníky.

Otevřete platformu API

Díky  platformě ARAW Token Open API uživatelé nepotřebují znát žádnou formu  programového kódu ani jazyka, které by tento systém mohly využívat. Je strukturován pro použití z krabice.

Aplikace  Open API zajišťuje, že obchodníci, kteří nejsou zákazníky platformy  ARAW, budou mít přístup k různým transakcím na platformě ARAW token a  budou se je moci účastnit. Můžete  provádět platby, vyměňovat a kupovat žetony ARAW pomocí našich webových  peněženek nebo pomocí mobilní aplikace ARAW token. 

 Integrace bankovního systému

Díky  bezproblémovému bankovnímu systému integrovanému do platformy Araw  budou moci zákazníci nakupovat žetony ARAW pomocí propojených bankovních  účtů. Budou také moci vyměňovat ARAW žetony s fiat a posílat peníze na propojené účty

Pevná peněženka Araw

Bezproblémová  integrace portfolia Araw Mobile Wallet s bankovními a kryptoobchodními  výměnami umožní uživatelům platformy Araw Platform;

Zahrnujte ARAW Tokeny kliknutím na tlačítko
Odesílat a přijímat žetony ARAW
Vyměňte ARAW žetony s jinými kryptovými měnami jako ETH a BTC
Vyměňte ARAW token s fiatovou měnou a získejte peníze
Mobilní  peněženka ARAW, která je nepřetržitě spojena se šifrovacími ústřednami,  udržuje živý směnný kurz tokenu ARAW a dalších kryptocurrencí.

Integrace šifrovacích měn

Integrovaná  integrace platformy Araww s výplatou šifrovacích prostředků by  uživatelům umožnila výměnu ARAW žetonů s jinými kryptocurrencími (jako  ETH a BTC). Uživatelé platformy mohou také převést z jedné kryptografické měny na druhou a od krypt měnové až po fiatovou měnu.

Unified Reward System

Díky  různým nabídkám platformy ARAW jsme připraveni zrušit stávající omezení  obsažená v tradičních zákaznických věrnostních programech a urychlit  vývoj jednotnějšího, jednotnějšího a konkurenceschopnějšího odvětví  odměňování zákazníků. Naším  cílem je nahradit tradiční systém restriktivních bodů odměn využívaný  typickými obchodními společnostmi s blokovou dynamickou měnou, která  zvyšuje účast a interakci mezi zákazníky a službami. Máme  bezprecedentní příležitost odhalit plný potenciál programů odměňování  kombinací všech prodejních subjektů - spojením neomezené zákaznické  základny a nabídkou odměn.

Ticker: ARAW
Typ tokenu: ERC20
Cena tokenu ICO: 1 ARAW = 0,01 USD
Celkový počet žetonů: 5 000 000 000
K dispozici pro prodej tokenů: 3,500,000,000 (70%)
Bílá listina: ANO (15. května - 30. června)
Znát svého zákazníka (KYC): ANO Předprodej
datum zahájení: 1. ČERVENCE
Datum zahájení prodeje: TBD
Měkká čepice: 5 000 000 USD
Pevný kryt: 25 000 000 USD
Přijme: ETH 

 For more information: 

Website: https://arawtoken.io/
Whitepage: https://arawtoken.io/assets/araw_whitepaper.pdf
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3497194
Telegram: https://t.me/ArawTokenOfficial
Facebook: https://www.facebook.com/arawtoken
Twitter: https://twitter.com/arawtoken 

My Bitcointalk profile link -https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1234315;

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!