I love painting. I love impressionism. <3 PART 2! // Uwielbiam malowanie. Kocham impresjonizm!!steemCreated with Sketch.

in hobby •  2 years ago  (edited)

[[ENG]] Hello Steemians. Today i want to present you second part of my work. Im a self-taught painter who love impressionism, my favourite painter is Cezanne, Modigiliani, Gauguin, Monet, Macke. Some of my painting is reproduction, another is my own work. Enjoy! Maybe someone want to buy? :P steem dollars accepted ofc. :)

[[POL]] Cześć stimowcy ;). Przedstawiam wam moje obrazy. Maluje już prawie 20 lat, jestem samoukiem, uczyłem się z książek do malowania. Uwielbiam impresjonizm i wszystkich jego malarzy. Nigdy w życiu nie udało mi się sprzedać żadnego obrazu. :( Ponadto przestają mi się mieścić na ścianach więc trzymam je w szafie. ;P Może ktoś chce kupić, na ściane, ręczna robota.

 1. Sill Life - inspiration P. Cezanne - oil on canvas // martwa natura - inspirowana Cezzannem - olej na płotnie
  1.jpeg

 2. Still life - own inspiration - oil on canvas // martwa natura wlasny projekt - olej na płótnie
  2.jpeg

 3. Still life - inspiration P. Cezanne (The Blue Vase) - oil on canvas // martwa natura - inspiracja Niebieski Wazon P. Cezanna - olej na płótnie
  IMG_20170616_151407.jpg

 4. No name - oil on canvas // bez nazwy - olej na płótnie.

4.jpeg

 1. Bonus ;)
  IMG_20170616_151645.jpg
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Super! Potrzeba nam więcej artystów z Polski :) Follow!!!

Jak będzie zainteresowanie to będę sukcesywnie wrzucał moje prace. Mam około 60 obrazów namalowanych. Długie zimy i brak ruchu w interesie robią swoje. ;)

This post received a 4.7% upvote from @randowhale thanks to @mistrz-tekkena! For more information, click here!

+1
Długo już malujesz? Ile trwała twoja nauka?

Jak pisałem, ponad 20 lat maluje. Zaczynałem właśnie od martwej natury, pare książek o malowaniu mi pomogło. Nie jestem jednak wybitnie zadowolony ze swoich pierwszych prac. Chcialbym to sprzedac komus, bo lezy w szafie i sie kurzy. :P

Rozumiem, że 20 lat, ale czy kiedykolwiek uczyłeś się tak n'na poważnie? W sensie takim, żeby się jakoś konkretnie przyłożyć do tego i w sformalizowany sposób się uczyć, czy po prostu sobie tak malujesz, czasem coś doczytasz?

Pytam bo sam tak trochę bmy kiedyś chciał zacząć, ale jeszcze się nie zebrałem. Może jakiś pościk walniesz w tym temacie - jak zacząć z malowaniem? 8)

Nowe, nic na poważnie. Mama malowała i jak byłem szkrabem to patrzyłem. Później s probowalem. Większość z książek. Może kiedyś zrobię. A jak będę miał chwilę to polecę ci pierwszą książkę. :) Tylko muszę ją znaleźć.