Hurry up!

in WORLD OF XPILAR4 years ago

photomaton_csp_border_2200px.jpg


My a** is getting hot in here! 😉


You liked this post?

Right you are 😉

Just follow me here to make sure you don’t miss any new work. As you can see below, you will be in good company... my 3 skinny friends are waiting for you 😉


skeleton_torn_paper.png

BTW: I will not ask you to upvote my posts… deep down inside you know you have to 😉

Curious to see my other work?

Although I spend most of my time here, you can also find me in other places… just take your pick…

steemit_500px.pngsteemit_ello.pngsteemit_facebook.pngsteemit_insta.pngsteemit_pixelfan.png

Sort:  

Everything will depend on the number of photos you take or what you are doing in the photo booth.

 4 years ago 

Well, euh, the curtains are too short for what I have in mind 🤭😉😂

You post is nominated for „Wold of xpilar“ Community Support Program, @booming account upvote. Only the posts that are not cross posted, original and posted from community page are eligible. If your post gets approval, then you get upvote within few days. Good luck!

 4 years ago 

Thanks guys 👍

ПРИВЕТ, А вы не знаете,кто есть Хохлы. Есть такая поговорка. Там, где прошёл хохол, Еврею делать нечего. И вас поздравляю с наступающим праздником Пасхой.

When quality prevails, words are superfluous.

 4 years ago 

Sure thing 👍😉

Привет.Интересное мышления. Я буду писать на Русском языке. Просто мне так легче выразить свою мысль. А почему бы вам не последовать за мной?А пост класный. Много заморачиваться не надо. Желаю вам Хороших наступающих праздников, короче с Пасхой.

 4 years ago 

Счастливой Пасхи и спасибо, что заглянули 👍

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 59893.70
ETH 1566.97
USDT 1.00
SBD 0.42