You are viewing a single comment's thread from:

RE: #CLUB75 THE DIARY GAME: 25.04.2022: невже тиша???

in Serey4 years ago (edited)

Гарна яка черешня), тиша вже іноді трохи насторожує. У нас одного разу тиша була сутки і 13 годин, а потім як понеслось, жах і не знаєш хто гупає чи ми чи нас... У новинах завуальовано пишуть, воно зрозуміло чого.

Sort:  
 4 years ago 

Є і таке, вже не знаєш чого чекати від орків... але точно добра не жди

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59571.00
ETH 1563.34
USDT 1.00
SBD 0.42