You are viewing a single comment's thread from:RE: Я знаю:View the full contextView the direct parentnklm (67)modChevalier d'artin ART 🌻🎨📝 • 6 years ago Ну, нам то, за 70 лет гос-атеизм, не на что жаловаться ;)