You are viewing a single comment's thread from:RE: Почему?..View the full contextView the direct parentnklm (67)modChevalier d'artin ART 🌻🎨📝 • 6 years ago Спасибо ;) Я всего лишь предположил. Конечно, у шахтеров зарплаты были выше.