Steemit Türkiye Topluluğu Kullanıcı Kayıt ve Takip Formu (Güncel - 31.07.2022)


HAyır kurumu Kopyası Kopyası Kopyası Kopyası Kopyası Kopyası Kopyası (1).png


Steemit Türkiye Topluluğu Kullanıcı Kayıt ve Takip Formu


Merhaba arkadaşlar ;


Topluluğumuzun sürdürülebilirliği açısından yeni oluşturduğumuz bir sistemi sizlere aktarmak istiyorum. Topluluğumuzda aktif kullanıcı sayısı artmaktadır. Kullanıcıların takibi ve topluluğun admin ve moderatörlerine kolaylık sağlaması açısından, topluluğumuz için bir kayıt formu hazırladık. Bu form sayesinde topluluğumuzdaki kullanıcıları hem daha yakından tanıyıp, hemde onların takibini sağlayacağız.

Hazırladığımız bu form a verdiğimiz bağlantı üzerinden ulaşarak doldurmanızı rica ediyoruz.

Sizler bu formu doldurduğunuzda bilgileriniz excele otomatik olarak işlenecektir. Bu bilgiler sayesinde bizlerde yapacağımız aktiviteler de, tek yerden topluluktaki herkesin bilgisine ulaşarak işleyişi devam ettireceğiz.

Kayıt altına alınan bu bilgiler;

12.png

  • Kullanıcıların ad soyad bilgisini öğrenerek telegram veya diacord kanalımızda sohbet ve sorular esnasında hitap etmek amaçlı kullanılacaktır. (Zorunlu değildir).

Steemit türkiye (1)jjj.png

13.png

  • Steemit kullanıcı ad bilgisini öğrenerek ,kullanıcıyı platform üzerinden takibini sağlayacağız.(Zorunlu)

Steemit türkiye (1)jjj.png

5.png

  • Forma işleyeceğiniz profil bağlantısı ile blogunuz daki aktifliğinize göre kaliteli paylaşımlar seçerken kullanacağız.(Zorunlu)

Steemit türkiye (1)jjj.png

6.png

Efektif Steem Power Miktarı

steemworld.org üzerinden giriş yaparak efektif steem power miktarınıza bakabilirsiniz.

7.png

8.png

  • Forma işleyeceğiniz bir diğer bağlantılar ise yaptığınız güç artışlarını (SP) takip etmek içindir.(Zorunlu)

Steemit türkiye (1)jjj.png

14.png

  • Size ulaşabileceğimiz, aktif kullandığınız mail adresinizi girmenizi istiyoruz. Mail adresinizi girdikten sonra kullandığınız mail adresinize doğrulama kodu gelecektir.O kodu kullanarak mail adresinizi doğrulayınız. (Zorunlu)

2.png

16.png

  • Bunun asıl nedeni; bazı kullanıcılarımız platformdan habersizce ayrılıyor gönderi paylaşmıyorlar. Bizler bu gibi durumlarda kullanmak ve kullanıcıların tekrardan aktifliğini sağlamak için, onlara ulaşabileceğimiz mail adresi istiyoruz. Platform hakkındaki gelişmeleri onlara ileterek onların tekrardan aktif olmasını sağlayabiliriz.

Steemit türkiye (1)jjj.png

Bu bilgiler başka herhangi bir amaç için kullanılmayacaktır. Kayıt altına aldığımız kullanıcılar, topluluğumuzda doğrulandığına dair, doğrulama rozeti ( ✅ )alacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederim.


KAYIT FORMUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ


Steemit türkiye (1)jjj.png

Steemit-Türkiye Resmi İnstagram Hesabı

Steemit-Türkiye Resmi Twitter Hesabı

Steemit-Türkiye Resmi Discord Kanalı

Steemit-Türkiye Resmi Telegram Kanalı

Topluluğumuz büyümesi ve Daha çok oy verebilmesi İçin delegasyon yapabilirsiniz. Delegasyon için Aşağıdaki linkleri kullanbilirisiniz.

Delegasyon Kısa Yolları ;

50SP 100SP 250SP 500 Sp1000SP2500SP

Yazar @habercitr

Steemit Türkiye Ekibi

Sort:  

Bu bilgileri vermem mümkün değil. Etik değil

Merhaba etik olmayan herhangi bir bilgi istemiyoruz. Sadece mail adresi zorunlu onuda gerektiği zamanlarda bilgilendirme amaçlı mailler atmak için istiyoruz. İsminiz veya soy isminizi yazma sorunluluğunuz yok tabiki, kişisel başka hiçbir bilgi istenmiyor. Blockhain altyapsını kullandığımız için Steem world adresinden zaten hesabınıza ait tüm bilgilere ulaşabiliyoruz. ? Başka aklınıza takılan birşey varmı varsa lütfen discord adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.

https://steemworld.org/@turkcayi steem world adresi üzerinden tüm bilgileriniz kontrol edebilirsiniz?

Bu bilgilere başka biri ulaşabiliyor mu? Bu risk değil mi?

Şuan istediğimiz bilgilerin hiç biri yasa dışı değil, ve bu bilgileri herkes görebiliyor, ama müdahaleyi ziden başka kimse yapamaz, Şifreleri kimse ile paylaşmadığınız sürece hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Bizim amacamız onlarca kullanıcı takip etmek için oluşturduğumuz exel tablolarına aktarmak sadece.

Yüzlerce binlerce kullanıcı var şuanda sistemde ve toplulukta, herbirinin hesabına ayrı ayrı girip steem power kontrol etmek
paylaşım yapıp yapmadığına bakmak, gerçekten zahmetli ve zor bir iş, bizler sadece sistemin sunduğu imkanları kullanrak takip amaçlı ufak bir kaç bilgi istiyoruz. VErmek istemediğimiz tüm bilgilere zaten hali hazırda ulaşabiliyoruz. Ama herkesi ayrı ayrı bakıp takip etmesi yerine böyle bir form hazırladık ve kullanıcılar dolduruyor. Yani herhangi bir risk yok. Sadece istemezseniz mail adresini fake olarakta kullanbilirisniz. hiç önemli değil ismini vermeye bilirsiniz önemli değil. onun dışında kalan tüm bilgilere zaten isteyen herkes ulaşabiliyor o konuda herhangi bir sıkıntı yok. umarım anlatabilmişimdir.

Başka sroularınız varsa discord üzerinden de sorabilirsiniz.

Coin Marketplace

STEEM 0.17
TRX 0.09
JST 0.029
BTC 27060.57
ETH 1675.53
USDT 1.00
SBD 2.23